Strona główna Polish Wasze pytania do gry

znowu aktualka

hmm znowu aktualizacja i jak zawsze bez zapowiedzi-to może chociaż " przepraszam" będzie?
«1

Komentarz

• Betica1User (PL1)Betica1User (PL1) PL1 Posty: 140
    nie wiem co się poprawiło, ale zalogować do gry się nie można, czyszczenie, odświeżanie itp, nic nie daje.
    czyli jak zwykle :(
    Betica1User @ pl 1
  • piekło666 (PL1)piekło666 (PL1) PL1 Posty: 239
    To samo mam 
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • zizu3 (PL1)zizu3 (PL1) Posty: 156
    nie mozna sie zalogowac!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    zizu3 @ pl 1
    jest problem z zalogowaniem,co się dzieje???????
    zizu3 @ pl 1
  • to samo mam
  • Hera7704 (PL1)Hera7704 (PL1) PL1 Posty: 55
    Prace w toku
    Hera7704 @ pl 1
  • oczywista oczywistość chyba tam pracują ludzie z pisu, czego się nie dotkną to spierdzielą
  • BANITA1 (PL1)BANITA1 (PL1) PL1 Posty: 60
    Norma hahahaha brawo za kolejną mega aktualke :)
  • Gebet (PL1)Gebet (PL1) PL1 Posty: 350
    Tak, nie można się zalogować. Powinniśmy już być przyzwyczajeni bo czy to pierwszy raz tak jest ;-)
    Black Sun 4ever
  • ile jeszcze potrwa ta  akualka
  • ile jeszcze potrwa ta  aktualka
  • do  ,,....przyszlego tygodnia...'' hihi
  • wygo (PL1) powiedział(a):
    hmm znowu aktualizacja i jak zawsze bez zapowiedzi-to może chociaż " przepraszam" będzie?
    Przepraszam hihi :)
    Oni nie lubią przepraszac . Pozderki 
  • Lepi (PL1)Lepi (PL1) Posty: 270
    hehe - a ja myślałem ze tylko ja nie mogę wejść

trzeba sobie melisę zrobić , wyciągnąć nogi na kanapie , włączyć muzykę i poczekać ;DDD 
    Lepi @ pl 1
  • Big_Shu (PL1)Big_Shu (PL1) PL1 Posty: 118
    już można wejść  :p
    Pio19tras95 @ pl 1
  • Tylko przepraszam ? a co z wojskiem jeżeli zginie z głodu, brak możliwości budowy, werbowania i produkcji wyposażenia. Brak możliwości wypełniania misji...
    dzisiaj mam dzień wolny, chciałem poświęcić grze, jak mam potem nadrobić te wszystkie straty jak będę pracował ?....
  • Lepi (PL1)Lepi (PL1) Posty: 270
    No już nie przesadzajmy z naszym uzależnieniem że 5 minut wytrzymać nie można ;DDD
    Lepi @ pl 1
    zamykamy
    zizu3 @ pl 1
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    Witam,

Było ogłoszenie mówiące o tym, że na początku tygodnia, będzie aktualizacja związana z błędami które wskazaliście na naszym forum. Ale też nie raz pisałem, że w wyjątkowych sytuacjach, gdzie błędów jest więcej i trzeba szybko dokonać zamknięcia serwera, może tak właśnie sie wydarzyć jak dziś. Zawsze można napisać do Supportu i opisać sytuacje w której zaplanowaliście na ten moment uzupełnienie jedzenia dla wojska i je Wam ono zdezerterowało a jestem przekonany o kompensacie na tę okoliczność.
    no ciesze sie, że jak zwykle cieszycie sie z faktu, że Zespół szybko reaguje na błędy w grze i możliwie natychmiast je eliminuje.

Pozdrawiam, Jan

P.S. Jest zaplanowana kolejna aktualizacja na dziś o czym już poinformowałem w Ogłoszeniach Oficjalnych.
Sign In to comment.