Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

Berimond

Witam. Dlaczego wszystkie ataki na Berimond na wieże wyświetlają się z czerwoną trąbką??? Własnego ataku na wieżę nie można spokojnie ustawić, bo na trąbce kilkadziesiąt ataków i nie wiadomo, czy jakiś nie na mój obóz. Nie dość, że w przeglądzie full ataków, to jeszcze trąbka, masakra. Pozdrawiam Instincts
Instincts @ pl 1
«1

Komentarz

• Możecie mi wyjasnic o co chodzi ?
    Nagrody z berii mi nie wpadają, nie moge rekrutować wojska bo pisze że mam podniesc obóz, mimo że jest podniesiony. Po pierwszym ataku okazuje się że mam pierwsze miejsce i wszystkie nagrody zdobyte. Zróbcie z tym coś.
  • gifek (PL1)gifek (PL1) Posty: 117
    to znowu lenistwo GGE poraz kolejny coś spaprali
  • BANITA1 (PL1)BANITA1 (PL1) PL1 Posty: 60
    Ależ skąd :) jak spaprali to jest najnowsza wersja po eliminacji błędów :)

Rewelacja  jesteście najlepsi 
    BANITA1 @ pl 1
  • oskarito5 (PL1)oskarito5 (PL1) PL1 Posty: 414
    To jest indywidualny błąd.   Ja mam wszystko w porządku. Napisz do supportu. Napewno nie zostawią cię bez pomocy. 
    oskarito5 @ pl 1
  • w tej chwili mam 200 czerwonych trabek z beri no cos nie tak ....
    Kuba2008Gamer @ pl 1
  • dudus71 (PL1)dudus71 (PL1) PL1 Posty: 146
    edytowano 02.02.2017

no jak zwykle spierniczyli

caly przeglad zawalony ,beda obce to bedzie ***********

EDIT:// Edycja wulgaryzmów / Jakub
    Post edited by Jakub_S (PL1) on
    dudus71 @ pl 1
  • Jakub_S (PL1)Jakub_S (PL1) Posty: 532
    edytowano 02.02.2017
    Witajcie

Kochani dziękujemy za wskazanie problemu i przepraszamy w imieniu całego Zespołu za te wszystkie nieudogodnienia.
    Zapewniam, że trwają prace nad wyeliminowaniem tego problemu.

Kiedy tylko dostaniemy info zwrotne na temat usunięcia błędu, przekażemy Wam je od razu.

Pozdrawiam
    Jakub

• dlaczego na gry.pl nie ma beri ??
  • dokladnie znowu faworyzowany jest jeden serwer a reszte macie gleboko, nam tez spadaja tytuly tak samo jak na glownym i mamy takie same prawa jak gracze na innych serwerach a jestesmy notorycznie dyskyminowani przez ggs...tak bylo 2 tygodnie temu gdy nie bylo u nas bitwy o stolice i tak jest znowu gdyz nie ma berimondu
  • jaromlody (PL1)jaromlody (PL1) PL1 Posty: 336
    po to jest serwer testowy by wszystkie błędy wyłapać a tu niestety się to nie udaje wiec nie wiem co GGE robi.
  • NewGargamelXD (PL1)NewGargamelXD (PL1) Posty: 116
    edytowano 02.02.2017
    Zróbcie coś z tymi ************ trąbkami na berimondzie , jedynie ********* i gre zamulają !

EDIT:// Edycja wulgaryzmów / Jakub
    Post edited by Jakub_S (PL1) on
    M to mądrość która wynosisz z walki
    M to miazga i monstrualne karki
    A to atak, ty mu musisz stawić czoła
    Wyłącz trąbki w opcjach.
    Pomaga
    oskarito5 @ pl 1
  • CzubajkaCzubajka Posty: 1,752

Witam ,

Przenoszę temat w jedno miejsce by nie tworzyć  kilku o podobnej tematyce.
    Jeśli chodzi o trąbki problem jest zgłoszony do Zespołu , który pracuje już nad wyeliminowaniem tego błędu.

Pozdrawiam
    Czubajka
  • To coś słabo im idzie eliminowanie tego błędu ... zaraz pisze sobie zgłoszenie :) trzeba ten support popędzić
    M to mądrość która wynosisz z walki
    M to miazga i monstrualne karki
    A to atak, ty mu musisz stawić czoła
  • Lenor15 (PL1)Lenor15 (PL1) PL1 Posty: 173
    Najpierw marudzicie kiedy ten berimond !! !!?! Dajcie berimond !!! A teraz marudzicie że jakiś mały błąd jest ...
  • jak mały bład ? przy 250 trabkach  muli ostro beri  i ciezko atak ustawic
    Kuba2008Gamer @ pl 1
    Jezuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu,,,,,,  Marudyyyyyyy,,,,,,,, Trąbki to nie problem.. !    GGS dało nam taka fukcje jak opcje.  Tam mozna wyłaczyc trabki. Ale po co zajerzeć nie??...//       
    Nie marudźcie, że błedy tylko latajcie żeby nabić punktów a potem będziecie marudzić że nie macie punktów bo nie ma beri ! 
    oskarito5 @ pl 1
  • Lenor15 (PL1)Lenor15 (PL1) PL1 Posty: 173
    oskarito5 (PL1) powiedział(a):
    Jezuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu,,,,,,  Marudyyyyyyy,,,,,,,, Trąbki to nie problem.. !    GGS dało nam taka fukcje jak opcje.  Tam mozna wyłaczyc trabki. Ale po co zajerzeć nie??...//       
    Nie marudźcie, że błedy tylko latajcie żeby nabić punktów a potem będziecie marudzić że nie macie punktów bo nie ma beri ! 
    Masz racje .
  • ja tego w opcjach nie widze,gdzie mozna wyłaczyc trabki ,podpowidzcie gdzie konkretnie ?
    Kuba2008Gamer @ pl 1
  • Lenor15 (PL1) powiedział(a):
    oskarito5 (PL1) powiedział(a):
    Masz racje .
    no tak,szczegolnie Ty masz tyle tych punktów  :) Lenor ...
    Kuba2008Gamer @ pl 1
Sign In to comment.