17.01.2017 | przerwa konserwacyjna

Drodzy Gracze, 

obecna przerwa konserwacyjna ma związek z przyznaniem kompensaty za Lodowe Mistrzostwa. 

Ponadto pracom konserwacyjnym towarzyszyć będą poprawki dotyczące poprawności resetu punktów Sali Legend, by w przyszłości punkty były poprawnie wyświetlane. Dodatkowo, każdy powinien otrzymać 1 darmowy reset Sali Legend po zakończeniu prac konserwacyjnych. 

Przepraszam w imieniu Zespołu za wszelkie niedogodności związane z tą sytuacją! 


- Asia

Komentarz

 • CM Asia07CM Asia07 Posty: 3,526Community Manager
  Kompensata za Lodowe Mistrzostwa

  Jak z pewnością zauważyliście, podczas ostatnich Lodowych Mistrzostw, nagrody za aktywność, przyznawane za osiągnięcie 1061 oraz 4458 punktów nie były poprawnie przyznawane do profilów Graczy, osiągających te pułapy. 

  Każda z nagród to równowartość 1500 żetonów samurajów. Zespół Empire, nie chcąc przerywać aktualnie biegnącego wydarzenia,zdecydował o przyznaniu wyżej wspomnianych żetonów po zakończeniu eventu. 

  Z tego względu, jeśli uzyskaliście podczas Lodowych Mistrzostw: 

  • 1061 punktów, otrzymacie 1500 żetonów samurajów
  • za osiągnięcie 4458 punktów otrzymacie odpowiednio 3000 żetonów samurajów. 

  Proszę, miejcie na uwadze, że żetony będą widoczne na Waszych kontach gry dopiero w momencie pojawienia się następnego handlarza towarzyszącego wydarzeniu Samurajów. 

  W imieniu Zespołu przepraszam za wszelkie niedogodności związane z tą sytuacją. 

  Pozdrawiam, 

  - Asia


 • CM Asia07CM Asia07 Posty: 3,526Community Manager
  edytowano 18.01.2017
  Kochani, mam dla Was ważne informacje ze względu na nieścisłość, która wkrada się w wiele zgłoszeń do Supportu w sprawie tego, jakoby zamiana nagród w Lodowych Mistrzostwach była niesprawiedliwa. Pragnę bardzo mocno, na forum podkreślić coś, co być może nie było dotychczas jednoznacznie przedstawione.

  Wśród nagród, które były przyznawane za osiągnięcie określonego progu punktowego, znajdowały się oczywiście najbardziej pożądane przez wiele osób elementy wyposażenia.

  Te jednak były przyznawane po osiągnięciu następujących progów punktowych: 110, 232, 398, 613 oraz 1275 punktów.   Przy wczytywaniu Lodowych Mistrzostw, zabrakło jednej nagrody możliwej do zdobycia. Były to właśnie wspomniane żetony samurajów, za osiągnięcie progów 1061 punktów lub 4458 (w trybie mistrzowskim). 

  Jeśli ktoś z Was nie otrzymał elementu wyposażenia z Lodowych Mistrzostw, najprawdopodobniej miał przepełniony magazyn wyposażenia. W takich sytuacjach, zapraszam do kontaktu z nami, jako Zespołem Wsparcia Technicznego. Zweryfikujemy Waszą pozycję w evencie, sprawdzimy, czy nagroda znajduje się na Waszym koncie i uzupełnimy ewentualne braki. Zwracajcie jednak uwagę na to, by w wyposażeniu zawsze był zapas miejsca na nagrody. Niestety nie będziemy mogli dopisywać nagród tym Graczom, którzy często z braku miejsca piszą do nas w sprawie uzupełnienia nagrody. 

  Zarządzanie miejscem wyposażenia ekwipunku jest częścią mechaniki gry. Elementy nieprzypisane do konta Gracza z powodu braku miejsca w magazynie wyposażenia można dopisać za pośrednictwem Supportu raz, czasem w drodze wyjątku - jeśli ktoś się zagapił - drugi raz, ale jeśli sytuacja się powiela w kilku wydarzeniach, niestety kiedyś będziemy musieli odmówić przypisania takiego elementu. Proszę zwróćcie na to uwagę. Szkoda by nagrody przepadały z powodu braku miejsca w wyposażeniu.  

  Na zakończenie życzę udanego dnia, zapraszam do kontaktu i do usłyszenia! 

  - Asia :wink: 
Sign In to comment.