Strona główna Polish Wojny sojusznicze & sparingi Graczy

Wojna LeadyPank

Witajcie ludziska z Empire:D

Nasz sojusz walczył dzielnie :) przynajmniej starał się tak robić :D ale poddajemy wojne :( 
uszanujcie nasze zdanie, dziękujemy ludzia z którymi walczyliśmy za zabawę i tym co z nami rozmawiali o wojnie :) chociaż byli wrogami usłyszeliśmy dobre słowa o nas:D
powodzenia w grze :D
Cazino
THE BEST LEGION

Komentarz

• Cazino (PL1)Cazino (PL1) PL1 Posty: 40
    temat został stworzony z informacja ze poddaliśmy się i dziękujemy za walkę, A czemu Alaneqq albo jak wolisz xxxdanixxx nie napiszesz z swojego konta ze ukradłeś slupa zmieniłeś pasy na nim. ja takich rzeczy nie wywlekam na forum chciałem pogratulować wrogiej koalicji i tyle w temacie.
    Cazino
    THE BEST LEGION
  • MISIO5559 (PL1)MISIO5559 (PL1) PL1 Posty: 94
    ALANEQQ (PL1) powiedział(a):
    Oczywiście. Ataki puściliście w nocy gdzie deffa nie ma nałapaliście po 1 k honoru, wiochy i koniec wojny. Ja i tak odbiorę moje wiochy i honor.
    a czemu w nocy nie ma deffa  , piją czy jak ?
    MISIO5559 @ pl 1
  • ALANEQQ (PL1) powiedział(a):
    Oczywiście. Ataki puściliście w nocy gdzie deffa nie ma nałapaliście po 1 k honoru, wiochy i koniec wojny. Ja i tak odbiorę moje wiochy i honor.
    https://zapodaj.net/2dc2fab74eb0d.jpg.html

a ładnie to tak wyzywać ? xD,  i wy chcieliście stworzyć coś nowego ? .
    haha xD .
    Alaneqq zastanów się co chcesz tworzyć z koroną.
    bo raczej wyzwiskami to ludzi nie znajdziecie do sojuszu a i samych sojuszników też :/ .
  • CzubajkaCzubajka Posty: 1,752

Witam

Dziękuję za zrzut z ekranu, w przyszłości proszę samemu zgłosić podobny opis do supportu.

Czubajka
  • edytowano 14.01.2017
    Cazino (PL1) powiedział(a):
    temat został stworzony z informacja ze poddaliśmy się i dziękujemy za walkę, A czemu Alaneqq albo jak wolisz xxxdanixxx nie napiszesz z swojego konta ze ukradłeś slupa zmieniłeś pasy na nim. ja takich rzeczy nie wywlekam na forum chciałem pogratulować wrogiej koalicji i tyle w temacie.
    czesc cazino ty to widze niedo.... :) po 1 kłamac na forum fajno fajno szczegol ze z alane gralismy u was i sie jeszcze u was klocilismy 1 na 1 :) walczylismy a ty tu takie kłamstwa opowiadasz na dowód :)
           ******************           number one :)
    *********************  - chyba 2 :)
    wiec ludzie słuchajcie :) cazino daleko zajdziecie tak jak rebeleczka :) i daleko zaszły inne soje :) na ogien :) gratuluje  cazino pomysłu i pisania durnot na forum aaa primo :)
    ***********************************8
    - reszta to prywatne i mysle ze nie chce ania by widzieli ktos :)
    wiec cazino kochanie wydajesz sie nie byc nowym graczem w tą gre  a jednak ataczki to od was takie lataja ze smiech  czy tam latały :) wiec jezeli chojrak jestes :) to mozemy 1 na 1:) pyknac:) data do ustalenia

https://scr.hu/2g0jwj - a primo :) marek do nauczenia ataku  Cazino wiec pokaz :)))) jak to spec z ciebie nie tylko w pierdo.... ale tez graniu  masz szanse sie wykazac czekam na wiadomość od ciebie
    https://scr.hu/om4Lnn - primo dwa dla mareczka - to mi zostało to była masówka :))) na mnie :P

a ataki raczej wygladaly tak :)))) - https://scr.hu/DnJJPz

https://scr.hu/XeYNp9
    i  w hu... bram tak naprawde :) meffisto to był król bramek naprawde

więc oziemble pozdrawiam całe lp juz was bardziej kompromitował nie będe miłego wieczoru wszystkim :) szkoda tylko Ani i paru graczy ze ma takich cymbałów za graczy pozdrawiam

EDIT:// udostępnianie na forum screenów z prywatnych wiadomości jest w regulaminie zabronione / Jakub
    Post edited by Jakub_S (PL1) on
  • amino15000 (PL1)amino15000 (PL1) PL1 Posty: 811
    Cazino (PL1) powiedział(a):
    o i wlasnie  jak ktos za duzo pyskuje to w latwy sposob posiadajac pewna wiedze mozna go poskladfac jak scyzoryk ::))
    byla wojna juz po wojn ie  a kto stracil a kto zyskal to w czasie wojny ponoc jak to mowil BRUNO666  kazdy walek przechodzi

Pozdrawiam jak zawsze :))
    A )  Nieznośny  Miłośnik Gry Empire,,, ZLIKWIDOWAĆ SALE LEGEND !!!  :p 
    B )  Pozdrawiam
    Amin i JAK ZAWSZE - ,,PÓŁ  ŻARTEM  PÓŁ  SERIO"     >:)
    CZY WOJNY CZY EVENTY  BEZ RÓŻNICY WAŻNE ABY UŚMIECH I ZABAWA BYŁA MIŁA ;-)
  • edytowano 14.01.2017

amino może tak może nie :) wracaj na ptaka
    ************* - to co czubek usunol
    polecam zorientowanie się dla moda czubajki z regulaminem forum :) pozdrawiam

EDIT:// udostępnianie na forum screenów z prywatnych wiadomości jest w regulaminie zabronione / Jakub
    Post edited by Jakub_S (PL1) on
  • Cazino (PL1)Cazino (PL1) PL1 Posty: 40
    edytowano 14.01.2017
    Witam proszę moderatorów o zamkniecie tematu napisałem go z podziękowaniem za wojnę która przegraliśmy:( a pisanie tutaj jakieś plącze mało mnie obchodzą:)  proszę o zamkniecie:)
    Pozdro
    Cazino
    THE BEST LEGION
  • Witaj

W związku z powyższym zamykam temat.

Pozdrawiam serdecznie
    Jakub
Ta dyskusja została zamknięta.