Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Aktualizacja 14.12.2016 - Automatyczny werbunek, klepsydry

113

Komentarz

• smok077 (PL1) powiedział(a):
    standardowo w slotach masz 80 szt, jak dasz poszerzenie pola werbunku, to wzrasta Ci liczba do 96, czyli wszystko gra, to poszerzenie slotu, nie daje Ci wojaka gratis, tylko możliwość załadowania większej ilości do werbunku, więc czy z boku będzie mi robiło 5x czas wojaka + 1 bonus, czy 6x czas wojaka + 1 bonus, to i tak wyjdzie na to samo
    Nie doczytałeś, lub nie zrozumiałeś. Owszem, początek jest taki, jak napisałeś, mam 80 w slocie i werbuję po 5, jak dodaję poszerzenie, to ilość wzrasta do 96 i werbuję po 6. I teraz mając ten stan (96 w slocie i werbuję już po 6) klikam pomoc sojuszową, czyli kolejny bonus. Wtedy zawartość w slocie owszem, wsrasta do 116 zdaje się, ale werbuje nadal po 6, a powinno po 7 (bo 5 + 1 z poszerzenia slotu + 1 z pomocy sojuszowej = 7).
    Elita Warlords & Szlachta
    (EW Szlachta)
  • smok077 (PL1)smok077 (PL1) Posty: 59
    edytowano 21.12.2016
    lepiej jest jak jest teraz, gdyby było tak jak chcesz (zakładamy, że jeden wojak robi się 2 min):
    w okno werbunku wskakuje 5 + 1 bonus - mamy na 10 min 6, co na godzinę daje nam 36
    w okno werbunku wskakuje 6 (z poszerzeniem) + 1 bonus - mamy na 12 min 7, co na godzinę daje nam 35

edit:
    gdyby rozszerzyć do 10 miejsc w slocie, to jeden slot 11 wojaków robiłby się 20 min, czyli na godzinę jeszcze mniej woja by było
    smok077 @ pl 1
  • Nie opłaca się teraz używać tych poszerzeń werbunku, bo nawet bez nich czas werbunku wszystkich slotów jest na tyle długi, że każdy chcąc normalnie werbować musi wejść co 6 godzin i ucztę odpalić, więc i wojo można kliknąć /chyba, że zbrojnych się klepie/. Bez możliwości ustawienia uczty na dłużej, szkoda inwestować w to poszerzanie.
    Może zamiast tego poszerzania zrobić opcję, że w zależności od posiadanego elementu budynku, po kliknięciu pomocy przez sojusz mamy dodatkowych darmowych wojaków, na każdym poziomie +1, aż do +5
    smok077 @ pl 1
  • Lenor15 (PL1)Lenor15 (PL1) PL1 Posty: 173
    edytowano 22.12.2016
    Julenka1 (PL1) powiedział(a):
    Rany, ale z was maruderzy są.

A mnie tam się ta aktualka podoba. :smile:
    Owszem, wyświetlało źle planowane czasy werbunku, ale robił się dobrze.
    Owszem, troszkę żal mi, że zniknął przycisk do kopiowania werbunku na inne zamki, ale w sumie, to jak się na 5 slotów po 80 wpakuje i do tego pomoc sojuszowa dojdzie, to mamy 96 x 5 x 8 zamków (ze sztormem), czyli 3840 wojska za jeden oblot po zamkach, idzie wytrzymać.
    Owszem, nie ma 1+1, ale mnie to pasi, nie muszę się teraz z automatami ścigać. Nastawiam sobie rano bankiecik, wojo i maszynki, idę do pracy, wracam, jest te 3840 woja 3200 maszynek więcej, odpalam kolejny bankiecik, znów nastawiam to samo, w miarę wolnego czasu gram, idąc spać znów bankiecik, do tego dochodzą wojaki i maszynki z nagród, mnie tam styka...
    Owszem, początkowo pomoc sojuszowa wymagała 20 pomocników, ale już poprawili.

Są jeszcze drobne błędy, nie wszystkie bonusy się liczą.
    Na przykład, gdy mamy wykupione poszerzenie pól werbunku, to po uzyskaniu pomocy sojuszowej owszem, wojska w kolejce przybywa (96 wojska w slocie zamienia się w 116 o ile dobrze pamiętam), ale rekrutuje nadal po 6 (a powinno po 7, bo przy poszerzeniu po 6 to rekrutuje samo z siebie, bez pomocy soja). Ale... to pewnie też wkrótce zostanie poprawione. Gdy znajdę czas, to postaram się zrobić jakąś listę tych drobnych bugów.

Sumarycznie samą aktualizację oceniam bardzo pozytywnie, natomiast sposób jej wprowadzenia (za mało testów na serwerze testowym), mógł wprowadzić nerwowy nastrój pośród mniej cierpliwych graczy i ten element (wdrażanie aktualizacji) wciąż wymaga jeszcze od zespołu GGE sporo pracy.
    To ile ty pracujesz że tyle woja robi Ci się kiedy jesteś w pracy? Bo mi wojo na full slotach z bankietem robi się ponad 33 h.

Chyba ze o czymś nie wiem :P
  • jezeli chca udciwej gry i ruwnej rywalizacjie to niech daja kazdemu graczu ruwne promocjie na15lvl dostaje promke za kupno 6,6k rubinow co 70lvl za 15k rubinow i kto kogo w konia robi wiec jak ggs?
    kto oszukuje?
  • no_name (PL1)no_name (PL1) PL1 Posty: 75
    edytowano 22.12.2016
    Przecież doskonale wiadomo o co chodzi z wycofaniem 1+1...

Wcale NIE chodzi o to żeby nie używać botów, bo gdyby na tym Wam zależało, to byście wprowadzili 1+1! Bo po to ludzie używali botów, żeby sprostać wymaganiom co do ilości wojska potrzebnej na eventy.

Wam chodzi o niedobór wojska, co wiąże się z koniecznością wykupywania promocji zawierających boostery...
  • Piotrek935 (PL1)Piotrek935 (PL1) Posty: 238
    edytowano 22.12.2016
    Na dole pokazuje, że werbuje się po 3,5h w slocie, puszczam wszystkie sloty pokazuje 35h

który wskaźnik jest prawdziwy?

Rozumiem, że jak skończy się bankiet to stary czas się wydłuża, czy to nie jest trochę bez sensu?
    Post edited by Piotrek935 (PL1) on
  • To co pokazuje w sumarycznym czasie werbunku to bzdury totalne i lepiej się tym nie sugerować. Po odpaleniu bankietu/święta czas werbunku się ponownie skraca ale to widać dopiero po czasie werbowanego aktualnie wojska.
  • wszystko pieknie wszystko fajnie
    moje pytanie
    jak mamy teraz eventy robic ? :smile: jesli na 6h uczty rekrutuje sie na zamku ok 200 wojakow ? jak robic obcych gdzie idzie w pip wojska ? a jak beda wojny to co ?
    ktos raz zaatakuje mnie, ja raz zaatakuje jego i co ? widzimy sie za miesiac jak nastukamy wojska na atak?
    to jest zalosne
    jesli cos zabieracie to dawajcie cos w zamian a nie takie na odczep sie.. (no chyba ze mozna tam wpierdzielic cos za rubiny to robicie to ochoczo :wink:  )
    jak zwykle chca dobrze a wychodzi jak wychodzi..
    BisHunter @ pl 1
  • Nie wiem dlaczego ci 1 zamek robi tylko 200 wojaków w 6h, może jakichś elementów do szybkości werbunku nie masz? W każdym razie z tej rekrutacji i nagród wpada tyle, że dzisiaj idąc do pracy musiałem już zrezygnować z rekrutacji, bo inaczej by zwiało (mimo, że po obcych latam dość aktywnie to i straty jakieś tam mam).
    Elita Warlords & Szlachta
    (EW Szlachta)
  • MISIO5559 (PL1)MISIO5559 (PL1) PL1 Posty: 94
    Nie wiem dlaczego ci 1 zamek robi tylko 200 wojaków w 6h, może jakichś elementów do szybkości werbunku nie masz? W każdym razie z tej rekrutacji i nagród wpada tyle, że dzisiaj idąc do pracy musiałem już zrezygnować z rekrutacji, bo inaczej by zwiało (mimo, że po obcych latam dość aktywnie to i straty jakieś tam mam).
    W pełni popieram drugi dzień werbuje bez bankietów bo woja zrobiło mi się za dużo , bez żadnych problemów gram eventy zawsze zbierając wszystkie nagrody z lekkim plusem , odnośnie pisań tych wszystkich co marudzą bo za rubiny , bo za rubiny ,proponuje zejść na ziemie ,dla nas to gra dla obsługi to biznes na KTÓRY MUSI ZAROBIĆ !! I jest to najzupełniej normalne . Rażą mnie chamskie wpisy bo ggs to bo ggs tamto może czas na trochę kultury ,a do tych wszystkich co  to ' nie będę grała bo mnie zniechęciliście ' nie graj w końcu i du...... nie zawracaj bo jak wiadomo 'krowa która dużo ryczy mało mleka daje" a posterunki żywieniowe i wioski są potrzebne tym co graja.W związku z tym już dziś życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku i miłej gry.pozdrawiam.
    MISIO5559 @ pl 1
  • edytowano 29.12.2016
    Ja tam nie wiem o co wam chodzi wedlug mnie gra sie dobrze teraz nie ma problemu zeby narzedzia robic bo sie robi ich duzo wojsko tak samo jak sie ma wszystkie ulepszenia itp to wojsko szybko sie robi jak dla mnie wszystko ok gra sie dobrze jedynie do czego moge sie przyczepic to brak beri na dodatkowej krainie...
    kuba2005xxx @ pl 1
  • Julenka1 (PL1) powiedział(a):
    Nie wiem dlaczego ci 1 zamek robi tylko 200 wojaków w 6h, może jakichś elementów do szybkości werbunku nie masz? W każdym razie z tej rekrutacji i nagród wpada tyle, że dzisiaj idąc do pracy musiałem już zrezygnować z rekrutacji, bo inaczej by zwiało (mimo, że po obcych latam dość aktywnie to i straty jakieś tam mam).
    ojj   julenka....)

Ty to zrezygnuj z pracy bo Ci wojo zwieje....
    sarrah @ pl 1
  • MISIO5559 (PL1) powiedział(a):
    W pełni popieram drugi dzień werbuje bez bankietów bo woja zrobiło mi się za dużo , bez żadnych problemów gram eventy zawsze zbierając wszystkie nagrody z lekkim plusem , odnośnie pisań tych wszystkich co marudzą bo za rubiny , bo za rubiny ,proponuje zejść na ziemie ,dla nas to gra dla obsługi to biznes na KTÓRY MUSI ZAROBIĆ !! I jest to najzupełniej normalne . Rażą mnie chamskie wpisy bo ggs to bo ggs tamto może czas na trochę kultury ,a do tych wszystkich co  to ' nie będę grała bo mnie zniechęciliście ' nie graj w końcu i du...... nie zawracaj bo jak wiadomo 'krowa która dużo ryczy mało mleka daje" a posterunki żywieniowe i wioski są potrzebne tym co graja.W związku z tym już dziś życzę wszystkim Szczęśliwego Nowego Roku i miłej gry.pozdrawiam.
    a wieze juz zlales?hmmm?
    sarrah @ pl 1
  • wojtek_82 (PL1)wojtek_82 (PL1) PL1 Posty: 191
    no i co 16 stycznia jakaś aktualka i zero informacji na ten temat jak zwykle nasze CM śpią standard
    wojtek_82 @ pl 1
  • Nie atakujcie graczy zaraz po wyjścu z soja ...bo człowiek nawet nie zdąży się przenieść do szkólki ....a tu jeszcze przerwa techniczna ...a tu komp się zawiesi ...dajcie godz czasu zanim pójdziecie z atakiem ...chyba tak by było w porządku do innych graczy
  • MISIO5559 (PL1)MISIO5559 (PL1) PL1 Posty: 94
    Sarrah a to wieże trzeba atakować? Bo normalnie cały czas się zastanawiam po one są.
    MISIO5559 @ pl 1
  • jaromlody (PL1)jaromlody (PL1) PL1 Posty: 336
    jak zwykle info o aktualizacji za kilka minut przed aktualizacją
  • C-Objective (PL1)C-Objective (PL1) PL1 Posty: 145
    Mogliby wcześniej pisać w ogłoszeniach, albo jaki alarm ogłaszać xd
    Dawny bywalec w Dark Union, wcześniej też aktywny gracz, po tym zostały jedynie wspomnienia...
    Teraz jestem tak aktywny, że nie chcą mnie ze słupiarni wypuścić.
Sign In to comment.