Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

spadająca prędkość wojska

zizu3 (PL1)zizu3 (PL1) Posty: 156
edytowano 02.12.2016 w Problemy techniczne & bugi
proszę mi wytłumaczyć jak to jest mam 20% szybkości wojska a wojo idzie wolniej niż przed tą premią ?
i jeszcze jedno jeśli wojo idzie np na nomadów 5,5 minuty to przy wykupionej mapie 440% prędkości powrotu wojska ile czasu powinno wracać na zamek? Kiedyś wracało ok 30 sekund a teraz 1,5 minuty
Widzę,że nasi moderatorzy się aż rwą do odpowiedzi:)))
zizu3 @ pl 1

Komentarz

• Co do prędkości powrotu to nie wiem ale co do prędkości wojska to jest uzależniona od najwolniejszego ogniwa czyli jak włozyłeś np. osłony drewniane to zabacz ile one idą, a nie samo wojsko.
  • zizu3 (PL1)zizu3 (PL1) Posty: 156
    ewela1739 (PL1) powiedział(a):
    Co do prędkości powrotu to nie wiem ale co do prędkości wojska to jest uzależniona od najwolniejszego ogniwa czyli jak włozyłeś np. osłony drewniane to zabacz ile one idą, a nie samo wojsko.
    gram w to juz 3 lata i wiem o co kaman,wojo chodzi wolniej i tyle a oni nic z tym nie robią
    zizu3 @ pl 1
  • To zgłoś ten problem do supportu, bo to błąd indywidualny, u mnie chodzi tak samo jak przed aktualką.
  • zizu3 (PL1)zizu3 (PL1) Posty: 156
    ewela1739 (PL1) powiedział(a):
    To zgłoś ten problem do supportu, bo to błąd indywidualny, u mnie chodzi tak samo jak przed aktualką.
    oczywiście zgłaszałem podobnie jak i szybkość produkcji narzędzi przy zapętlaniu bo od drugiej pętelki jest wolniej i myślisz,że co zrobili? Nic. A prędkość woja to nie chodzi o aktualizacje tylko o % jakie zdobywasz wraz z tytułami np nieustraszony plus 20% prędkości a wojo lata wolniej 
    zizu3 @ pl 1
Sign In to comment.