Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Zmiany w systemie zapętleń

13

Komentarz

• Wiemy że trzymacie nas w napięciu ale może dacie konkretną datę przeprowadzenia aktualizacji?
  • Julenka1 (PL1) powiedział(a):
    sarrah (PL1) powiedział(a):
    ...bo sobie zajrzalam na australijski....a tam...jedna stolica...jedno metro,lataja z flagami na zbicie okupacji..no bajera...otoz to wszystko czego szukam...
    No ale u nas etap latania z flagami na zbicie okupacji na stolicy czy metro już przerabialiśmy, owszem, początkowo było zabawne, ale potem już nudne. Po co wracać do czegoś, co się znudziło. Ale możliwość oczywiście jest, mamy przecież i stolice i metra na mapie, więc jak ktoś se chce, to se może okupacje założyć i podstawić defa w jednym soju, a drugi sobie polata. A potem na odwrót. ;-) Albo... zrobić to jak to drzewiej robiliśmy, zorganizować wojenkę na pół mapy i robić to na serio. :-)

sarrah @ pl 1
  • no tak...wszystko sie zgadza,poniewaz my juz nauczylismy sie grac...

My ,czyli starzy gracze ...,bo czy nowi gracze widzieli gre w jej calej szacie ...to nawet nie smiem watpic,bo wiem z cala pewnoscia,ze takowej nie widzieli ... a szkoda
    sarrah @ pl 1
  • Asqelos (PL1)Asqelos (PL1) PL1 Posty: 191
    zniknęły zapętlenia
  • U mnie są i działają tak jak działały...
  • Asqelos (PL1)Asqelos (PL1) PL1 Posty: 191
    po północy się pojawiły. Nie wiem w czym problem, ale nie było, a później się pojawiły. Fakt, o północy się przelogowałem, czyli wychodzi na to, ze albo w grze jest jakiś błąd, albo we flashu.
  • WITAM chciałbym też przekazać GGS że wystąpił błąd wyświetlania ostanio zdobytych osiągnięć .
    daje screena .

https://zapodaj.net/74c16316ed102.jpg.html         .

poprawcie to.
  • Jakub_S (PL1)Jakub_S (PL1) Posty: 532
    edytowano 03.10.2016
    Cześć

Dziękuję za informację i screena, rzeczywiście jest błąd.
    Przekazałem sprawę do Działu Technicznego.

W przyszłości w przypadku błędów, zachęcam do opisywania ich śmiało, w Kategorii forum ,,Problemy techniczne & bugi,, (TUTAJ;)

Pozdrawiam
    Jakub
  • Sky21 (PL1) Posty: 18
    27.09.2016 edytowano 27.09.2016
    lista  ostatnio  zdobytych osiągnięć  też się  pomieszała,   jako  ostatnie  wyświetla mi się  to  co rok temu zdobyłem 
    https://gyazo.com/c46efd000f307c141d0a8e577c86664a

juz to wczesniej bylo zglaszane
    piotr wielki 17 @ pl 1
  • Sky21 (PL1)Sky21 (PL1) Posty: 57
    edytowano 03.10.2016
    Jakub_S (PL1) powiedział(a):
    Cześć

W przyszłości w przypadku błędów, zachęcam do opisywania ich śmiało, w Kategorii forum ,,Problemy techniczne & bugi,, (TUTAJ;)

Pozdrawiam
    Jakub

• Witam,
       pisałem  już o tym,   szkoda  że  wcześniej  tego nie zauważyliście ;)
  • przede wszystkim powinna byc opcja zapetlania po jendym wojaku zeby nie wydawac dwa razy wiecej zlota na zolnierzy i powinno byc jak w werbunku ze trzy osoby klikna i bedzie dodatkowy a nie 20 bo kto np w nocy siedzi na pewno nie 20 czlonkow
  • Jakub_S (PL1) powiedział(a):
    Cześć

Pozdrawiam
    Jakub

sarrah @ pl 1
  • A czy samochod wypuszcza sie na rynek dla zbadania rynku?
    I przeprowdzenia sondazu na ten temat?
    Ludzie kochani,dajcie spokoj juz z sondazami i wypuszczeniami bubli na rynek zbytu,prosze..

sarrah @ pl 1
  • Ja bym poprosiła o poprawę zmian czasu werbunku w pętlach podczas odpalania święta.

Chodzi o to:

Jak mamy załączone pętle i w trakcie ich trwania skończy się świętowanie to czas werbunku w nowo rozpoczętych slotach automatycznie przeskakuje na odpowiednio dłuższy.

A w drugą stronę – jak odpalę święto w trakcie trwania pętli to czas werbunku w nowych slotach wcale się nie skraca. Musze poczekać aż pętle się skończą lub anulować cały werbunek (co trochę kosztuje..)

Zmiana czasu powinna działać w obie strony...

• rafal1302 (PL1)rafal1302 (PL1) PL1 Posty: 699
    edytowano 07.10.2016
    No będziemy mieli 3 tydzień od wstawienia postu na forum ... jakoś nic się nie dzieje , opiepszacie się jak nie wiem ! zróbcie coś wreszcie ...

Pozdrawiam Rafał
    ScreenShooter
  • Przed jakiś\miś zmianami proszę najpierw sprawdzić czy serwer wam się nie przeciąży :) i proszę nie mówić ludziom ze maja slaby przesył danych czy coś w tym temacie ... Fajnie ze chcecie wyjść na przeciw klientom ale taka małostka: odkąd nie używam robo to gra się tnie na przeglądarce niemiłosiernie -  było robo. było ok... więc poprawcie coś bo mimo waszych ulepszeń ludzi weźmie przysłowiowy "szlag" i finito z grą 
  • HeZZio (PL1) powiedział(a):
    Przed jakiś\miś zmianami proszę najpierw sprawdzić czy serwer wam się nie przeciąży :) i proszę nie mówić ludziom ze maja slaby przesył danych czy coś w tym temacie ... Fajnie ze chcecie wyjść na przeciw klientom ale taka małostka: odkąd nie używam robo to gra się tnie na przeglądarce niemiłosiernie -  było robo. było ok... więc poprawcie coś bo mimo waszych ulepszeń ludzi weźmie przysłowiowy "szlag" i finito z grą 

serwer rzecz jasna sie przeciazy bo nie gramy uczciwie,wiec bedzie mulic

a ja mam za to inne pytanie...jak stawka w grze tym razem?)

ile baronow zlejemy na produkcji?)

no sorki ale konsekwentnie bede zadawac  pewne pytania,ktorych odpowiedzi odsunely mnie od gry:)
    sarrah @ pl 1
  • Halti (PL1) powiedział(a):

Ja bym poprosiła o poprawę zmian czasu werbunku w pętlach podczas odpalania święta.

Chodzi o to:

Jak mamy załączone pętle i w trakcie ich trwania skończy się świętowanie to czas werbunku w nowo rozpoczętych slotach automatycznie przeskakuje na odpowiednio dłuższy.

A w drugą stronę – jak odpalę święto w trakcie trwania pętli to czas werbunku w nowych slotach wcale się nie skraca. Musze poczekać aż pętle się skończą lub anulować cały werbunek (co trochę kosztuje..)

Zmiana czasu powinna działać w obie strony...

Musisz poczekac az mercedes wypusci nowy model i za 3 lata sie okaze ,ze masz skrzynie z citroena a sprzeglo z fiata -bo akurat sie zepsulo i wyszlo na jaw a przy okazji ze to tak sobie puscili a ktos kupil kota w w czarnym worku ,foliowym?
    sarrah @ pl 1
  • rafal1302 (PL1)rafal1302 (PL1) PL1 Posty: 699
    Bardzo fajna aktualizacja ... ciekawe kiedy ją wprowadzą pomijając fakty :
    - kiedy jakiś duży event dacie ?
    - kiedy wydarzenie przestaną być kończone przed czasem ?
    - kiedy wreszcie w grze nie będzie bugów ?

Ktoś się tu opiepsza i na pewno nie są to gracze :) 

Pozdrawiam Rafał
    ScreenShooter
Sign In to comment.