Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Zmiany w systemie zapętleń

24

Komentarz

• majcher66 (PL1)majcher66 (PL1) PL1 Posty: 10
    nie znalazłem wzmianki o takich samych modyfikacjach w oknie dla narzędzi.
    czy to oznacza że dla narzędzi nic się nie zmienia ?
  • rafal1302 (PL1)rafal1302 (PL1) PL1 Posty: 699
    Wyjdzie w praniu , teraz tylko czekać 
    ScreenShooter
  • Co to za tep to wymyślił to ja nie mam pytań :) Naprawdę będziemy długo klepać wojsko na tym czymś :D 
    _goodgameempire_banner_01.jpg
  • sam_gnus (PL1)sam_gnus (PL1) PL1 Posty: 351
    edytowano 21.09.2016
    Sprawa jasna. Musi być taki przycisk, żeby jak największej liczbie graczy się raz pomyliło i wyssało w kosmos fur rubinów.
    Asia. Wasz wpis rozpoczynający informację powinien raczej brzmieć:

Serdecznie dziękujemy za Wasze szczere opinie i komentarze, które Nasi Community Managerowie, Designerzy i Developerzy jak zwykle mają w ***** - Niemniej zapoznali się z oni z sugestiami i uwagami ich pracodawców co do zbyt małego wpływu rubinów od czasu implementacji zapętleń i na tej podstawie dokonali zmian, które osłonią ich części ciała, tracące szlachetną nazwę pleców....

Jeszcze gramy... siłą rozpędu... 
  • Podstawą moim zdaniem jest zniesienie rublowych opłat za zapętlenia i możliwość werbowania 1 wojak plus jeden z z pomocy sojuszu....
    wtedy to ma jeszcze sens....

M
  • 1-1 24h za kasę i co tu kombinować ,wymyślać, tworzyć  
    lewy733778 @ pl 1
  • i kiedy aktualizacja?
  • Witaj

Nadal nie jesteśmy w stanie przekazać Wam bliżej określonego czasu w.w. aktualizacji.
    Zespół GGS pracuje ciągle nad tym.

Przedłuża się to z pewnością z przyczyn technicznych, ponieważ na dzień dzisiejszy nie wszystko działa jeszcze tak jakbyśmy tego oczekiwali.
    Więc lepiej poczekać troszkę dłużej i dostać ,,produkt,, odpowiednio dopracowany, niż coś na huraa.

Dlatego bardzo proszę o uzbrojenie się w cierpliwość (choć wiem, że nieraz ciężko)   ;)

Pozdrawiam
    Jakub 
  • grik1 (PL1)grik1 (PL1) PL1 Posty: 141
    Jakub_S (PL1) powiedział(a):
    Witaj

Nadal nie jesteśmy w stanie przekazać Wam bliżej określonego czasu w.w. aktualizacji.

Przedłuża się to z pewnością z przyczyn technicznych, ponieważ na dzień dzisiejszy nie wszystko działa jeszcze tak jakbyśmy tego oczekiwali.
    Więc lepiej poczekać troszkę dłużej i dostać ,,produkt,, odpowiednio dopracowany, niż coś na huraa.

Dlatego bardzo proszę o uzbrojenie się w cierpliwość (choć wiem, że nieraz ciężko)   ;)

Pozdrawiam
    Jakub 

Cześć

Długo zastanawiałem się czy zrobić ten wpis i co w nim umieścić. Stwierdziłem, że nie ma co przesadnie kombinować i napiszę po prostu prawdę..

Odnosząc się do kilku ciekawych tematów jakie czytałem na forum:
    Asiu nie dziw się, że ktoś chce stworzyć nowe forum i je reklamuje. Te na którym obecnie jestem ma straszne braki wiedzy na temat gry.
    Przykładowo gdzie na forum znajdę:
    1) Informacje o zbrojach. Ich wygląd, szczegółowe parametry.
    2) Opisane parametry gry - czyli jak policzyć ile mam mieć produkcji żywności, czy ilości zdobytej chwały z ataku.
    3) Przedmioty z gry z ich dokładnym opisem.

To tylko cześć tego co graczy interesuje, a skoro oficjalne forum milczy na ten temat  gracze szukają dalej.

Serwer testowy - Jeśli poszukam na forum to bez problemu wkleję wypowiedzi pewnej moderatorki o posiadaniu przez firmę takiego serwera... a tutaj okazuje się, że dopiero jest w planach. Ciekawe.

Fanom jogurtów napisze tak - mi najbardziej smakuje naturalny jogurt z dodatkiem dżemu domowej roboty.
    Wiem co jem i ze smakiem.

Wracając do zapętleń.

Co tutaj dobrego o nich napisać. Dobry pomysł, ale wykonanie... bardzo słabe. Do tego czy to jakiś ogromny problem poprawić to rozwiązanie? Ile czasu upłynęło od jego wprowadzenia.
    Jak bardzo popularne jest to rozwiązanie wśród graczy świadczą konkursy z werbunkiem wojska. Zapętlałem na kilku ucztach i byłem ok. 400 pozycji z wynikiem ok 3,3 k.
    Natomiast bez problem widziałem lepsze wyniki w 100.
    Czas produkcji wojska w czasie zapętleń dziwnie potrafi się zmienić.

Co mi z większej liczy zapętleń, jeśli na raz mogę odpalić tylko 1 ucztę!
    Wydać pieniądze na kolejne zapętlania i dostać werbunek z czasami werbunku bez uczty - Dziękuje bardzo.

Jakoś jak po aktualkach wyskakiwały błędy korzystne dla graczy. Kolejnego dnia były naprawiane.
    A naprawa bugów trwa miesiącami.

Gram w gry od kilku lat i takich problemów z werbunkiem wojska i maszynek jak tutaj jest nie spotkałem nigdzie. Praktycznie wszędzie działa najprostsze rozwiązanie - gracz wpisuje w polu jaką chce pozyskać liczbę wojska i narzędzi... i to się sprawdza.
    Tylko wtedy po co odblokowywać na kilka dni dodatkowe pola werbunku za rubiny...

Osobnym tematem jest problem jaki ma większość graczy.  Brak złota i dziwne opłaty w grze.

Jak dla mnie następujące opłaty nie mają sensu:
    1) Koszt przesyłu wojska i narzędzi na inne mapy. Przy wysyłaniu nawet małej ilości wojska opłaty robią się astronomiczne.
    2) Koszty zakupu narzędzi - zabawki kupowane za złoto są za drogie dla graczy.
    3) Eventy - jeśli kupie zabawki u zbrojmistrza sporo do eventu dopłacę złota. W sporej większości eventów więcej wydaje się na wysłanie wojska do ataku, jak dostaje złota z niego.

Rozwiązanie jest bardzo proste - jeśli zabawki drewniane potanieją o 70-90% każdego będzie stać na ich zakup.  Za resztę złota kupi więcej wojska.

Gra robi się coraz bardziej skomplikowana dla graczy. Wprowadzacie coraz więcej funkcji i ulepszeń, ale bardzo komplikujecie przez to rozgrywkę wszystkim, a najbardziej nowym graczom. 

Mapa się wyludnia, nowych graczy nie widać, spora liczba nas czeka na rozwiązania jakie zostaną wypracowanie po informacji o niedozwolonym oprogramowaniu i banach graczy.  Czekamy na szybkie i proste rozwiązania, ale każdy ma swoją Cierpliwość - ile to już czasu upłynęło?
    Czy wprowadzenie tych zmian jest, aż tak trudne?

Eventy, promocję, konkursy szlachectwa.

Czy ta gra ma tylko te same 4 konkursy szlachectwa w kółko?
    Werbunek wojska, Leczenie wojska, Chwała, pozyskaj zabawki... i od czasu do czasu zadanie u tajemniczej osoby. 
    To się robi nudne, nie można tak jak kiedyś bardziej tego urozmaicić?

Promocje...

Jaki ma sens odpalanie kilka razy dziennie promocji na klejnoty 6 poziomu... serio 6 poziomu!!!
    Śmieci... do kosza i jeszcze mam je kupić za ruble.
    Zestawy ubranek... z 2 lata temu może ciekawe były, ale obecnie... nadają się do kosza.. Ciekawsze są do wygrania.

W eventach wygrywamy ubranka i kamienie do nich. Tylko gdzie ja mam to zmieścić? Czy taki wielki problem jest w zwiększeniu pojemności magazynu?

Częstotliwość części eventów jest dziwna. Co kilka dni mamy obcego i kruki( Jak dla mnie i 99% graczy to samo, tylko nazwa inna), a cześć eventów tygodniami się nie daje.

Poruszyłem tylko kilka spraw, ale te z mojej perspektywy najważniejsze.
    Oczywiście, nie każdy z was ma 800 lvl, potęgę w granicach 1 mln. Jednak jeśli ja osobiście mimo kilku godzin spędzanych codziennie mam coraz mniej z tego zabawy, a coraz więcej nerwów.
    Słysze jednoznaczne -  negatywne opinie o tych zmianach. To musi się to tak samo i wam nie podobać.

Na plus ostaniach zmian zaliczę tylko poprawę szybkości odpisywania na nasze zgłoszenia. Jednak znakomita większość z nich powodowana jest błędami gry. Będzie ich mniej.. będzie mniej zgłoszeń.

Ktoś to jeszcze czyta...

Miłej nocy.

Łukasz
    grik1 @ pl 1
  • Tylko Joanno, zebysmy mieli jasnosc

Kazda kolejna proba wysepienia od nas rubinow zakonczy sie protestem polegajacym na tym, ze tych rubinow kupowac nie bedziemy.. 0 NULL niente
    A widac, ze te protesty jednak do was przemawiaja. Robo smiga, az komp paruje i nikt nie dostaje banow

Na Twoim rysuneczku umiescilas juz nawet dwie mozliwosci wysepienia rubli

Szkoda Waszej pracy. Nie dostaniecie wiecej
    Przekaz to swojemu szefowi

• Grzelas (PL1)Grzelas (PL1) Posty: 958
    edytowano 27.09.2016

Kochany mój, na brzegu łóżka czai się
    Uliczny snajper polujący na mój sen.
    Wytropi mnie, syrenim wyciem zwabi
    I rozstrzela wsystkie dobre sny.
    Kochany mój, nim zasnę
    Zawsze sprawdzam drzwi, barykaduję oczy,
    Uspokajam oddech i... nadzieje, że tym razem
    Nie namierzy mnie rozwiewa rubinowy sen.
    Kochany mój, dziś w nocy znowu u mnie był,
    Tak dziwnie nam mnie spojrzał
    zanim rozwiał się jak dym, broniłam się.
    Co z tego skoro, aż po świt toczyłam rubinowe sny.

Alarm! Alarm! Alarm! Alarm!

Nie będę więcej pisać, kończy mi się czerń i biel,
    Niedługo znowu będziesz mógł mnie tulić,
    Zmieniłam się, lecz jestem pewna, że rozpoznasz mnie,
    Mam w oczach niebo, a na piersi rubin.

Katarzyna Groniec - "Rubin"

• rafal1302 (PL1)rafal1302 (PL1) PL1 Posty: 699
    Kiedy wreszcie zrobicie jakieś ruchy w jedną lub drugą stronę odnośnie tej aktualizacji , ile można czekać ?!?!?!
    ScreenShooter
  • Jakub_S (PL1) powiedział(a):
    Witaj

Pozdrawiam
    Jakub 

sarrah @ pl 1
  • Witajcie kochani cierpliwi gracze:)
    Kiedys tam doczytalam piekne slowa od Samueli dotyczace naszych roszczen,pragnien,postanowien,sugestii...piekne slowa byly i piekne postanowienia...

No coz ..ograniczylam gre do granic...... zagladalnosci...ale szkoda ,ze nic sie nie zmienilo..oczywiscie na polskim serwerze,bo sobie zajrzalam na australijski....a tam...jedna stolica...jedno metro,lataja z flagami na zbicie okupacji..no bajera...otoz to wszystko czego szukam...no prawie bo juz pomijam fakt przetestowania najnowszych gienkow z basenow i krukow...nooo ale w tym gaszczu pustyni chyba wiedziec nie musze)))

gra polega na atakowaniu ,czyli lejemy i ewentualnie jestesmy lani....haha

mam czas ,poczekam)

no ja trzymam kciuki za ten serwer,zeby jeszcze kiedys byla zabawa jaka jest na innych serwerach
    sarrah @ pl 1
  • sarrah (PL1) powiedział(a):
    Jakub_S (PL1) powiedział(a):
    Witaj

Pozdrawiam
    Jakub 

sarrah @ pl 1
  • sarrah (PL1) powiedział(a):
    ...bo sobie zajrzalam na australijski....a tam...jedna stolica...jedno metro,lataja z flagami na zbicie okupacji..no bajera...otoz to wszystko czego szukam...
    No ale u nas etap latania z flagami na zbicie okupacji na stolicy czy metro już przerabialiśmy, owszem, początkowo było zabawne, ale potem już nudne. Po co wracać do czegoś, co się znudziło. Ale możliwość oczywiście jest, mamy przecież i stolice i metra na mapie, więc jak ktoś se chce, to se może okupacje założyć i podstawić defa w jednym soju, a drugi sobie polata. A potem na odwrót. ;-) Albo... zrobić to jak to drzewiej robiliśmy, zorganizować wojenkę na pół mapy i robić to na serio. :-)
    Elita Warlords & Szlachta
    (EW Szlachta)
  • Witam kiedy zostanie zlikwidowany błąd przy zapętlaniu produkcji narzędzi? Po pierwszej pętli wszystkie następne mają wydłużone czasy produkcji
  • Witaj

Sprawa została przekazana do Działu Technicznego i nadal czekamy na info zwrotne, kiedy zostanie usunięty błąd, o którym piszesz.

Pozdrawiam
    Jakub
  • a kiedy będzie można wrócić do gry?? Leci 3cia godzina bugfixa..niedługo wojo poleci...na zieloną..trawke :/
    okrusz @ pl 1
  • Bugfix już skończony. Czy masz nadal problemy z zalogowaniem się do gry (jeśli tak, odśwież stronę albo napisz proszę info, spróbujemy coś zaradzić) ?

Jakub
Sign In to comment.