Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Zmiany w systemie zapętleń

Drodzy Gracze, 

zapraszam do zapoznania się z nowym systemem zapętleń, którego wprowadzenie jest planowane przez Zespół Empire w najbliższej przyszłości. Co sądzicie o tym zmianach? Szczegóły w Oficjalnych Ogłoszeniach! :) 

- Asia.
«134

Komentarz

• irob1 (PL1)irob1 (PL1) Posty: 124
    no to czekamy , wtedy warto dopiero wyrażać opinię
    teraz niewiele wiemy ale chyba w dobrym kierunku to zmierza
    irob1 @ pl 1
  • "Nie martwcie się jednak "

brzmii groznie.
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • wojsko z tych zapetlen w jaki sposob bedzie trafiac na obiekty ?
    po calkowitym zapetleniu? czy po kazdorazowym zwerbowaniu jednostki ?
    piotr wielki 17 @ pl 1
  • devon69 (PL1)devon69 (PL1) PL1 Posty: 27
    edytowano 20.09.2016
    Z tego co rozumiem to jak się wpisze np 500 woja to naliczy rubiny za zapętlenia? No super udogodnienie... Prędkość werbunku rozumiem, ze nadal bez zmian?

Nie wiem czy "Community Managerowie, Designerzy i Developerzy" zapoznali się z naszymi propozycjami ale większość graczy pisało iż system z pętlami jest bardzo słaby. To co proponujecie teraz rożni się tylko tym że można wpisać max ilość z palca i naliczy nam opłaty w rubinach -  kwoty za zapętlenia są bardzo wygórowane i aby z nich korzystać to bym musiał dziennie z 20 tysięcy rubinów wydawać.

Czy tak ciężko jest zrobić system bez zapętleń?? Wpisuje się ilość wojska i się kolejkuje wojsko samoczynnie i robi po 5, bez żadnych pętli. A zamiast opłat za pętle można dać opłatę tygodniową tak jak za rabusia, nadzorce itp. Nie wiem w czym jest problem na innych grach jakoś są pewne rzeczy zautomatyzowane i nie maja z tym problemu. Tutaj problem chyba jest taki, że liczycie na większy zarobek z "pętli".

devon69 @ pl 1
  • Grzelas (PL1)Grzelas (PL1) Posty: 958
    edytowano 20.09.2016
    Dostosujemy również koszty zapętleń, aby wszyscy Gracze mogli z nich korzystać. Koszt kopiowania zapętleń także zostanie udoskonalony a wszelkie dodatkowe wydatki zostaną usunięte.

devon69 (PL1) powiedział(a):Tutaj problem chyba jest taki, że liczycie na większy zarobek z "pętli".

Coś ma się w tej kwestii zmienić, ale szczegółów nie podano.

• devon69 (PL1)devon69 (PL1) PL1 Posty: 27
    Grzelas (PL1) powiedział(a):
    Dostosujemy również koszty zapętleń, aby wszyscy Gracze mogli z nich korzystać. Koszt kopiowania zapętleń także zostanie udoskonalony a wszelkie dodatkowe wydatki zostaną usunięte.

devon69 (PL1) powiedział(a):Tutaj problem chyba jest taki, że liczycie na większy zarobek z "pętli".

Coś ma się w tej kwestii zmienić, ale szczegółów nie podano.

Ok, zobaczymy co wymyślą :smile:
    devon69 @ pl 1
  • zmiany będą... ale szybkość werbunku się nie zmieni z tego co widze  czyli będzie 2x wolniej niż na robo...puki co czekamy;)

• sobie nie wierze a im mam uwierzyc?

................

• meter18 (PL1)meter18 (PL1) PL1 Posty: 115
    czemu na screenach widac spore koszry rubinowe ponad 5k czy 3k??

bo jesli to ma byc koszt zapetlen to chyba trzeba bedzie podziekowac tak naprawde za nic
  • piekło666 (PL1)piekło666 (PL1) PL1 Posty: 239
    No widze ze max wojska za ruble podane  bedzie jak pokazane na obrazku wiec znowu kasa.... Koszt bedzie mniejszy zapewne w monetach a wiekszy w rubciach to oznacza ze znowu jestesmy w czarnej..... D....no coz zobaczymy znowu ten ggsowski bubel.....  Nie liczcie na to ze cos bedzie zrobione pod nas to wlascicielowi gry ma być,,  DOBRZE,, nie nam....  My mamy byc jak murzyny na plantacji bawelny.... Siedziec i grac.... Wiecej grac......wydawac i.... Jeszcze więcej wydawać..... A za rok czasu ggs wysle kazdemu adres swojego lekarza z dopiskiem leczymy sie od uzależnień empire oczywiscie za kase....  Ale bedzie ze oni wspaniali..... Ja tylko czekam jaka ilosc rubli bedzie za pentelke na max.... Czy ta kwota zmobilizuje mnie do usuniecia swojego zamku..... 
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • jestem bardzo ciekawy co to z tego będzie, i oby nie było zapętleń za rubiny bo to istna głupota .

• Piperkin1GamerU (PL1) powiedział(a):
    jestem bardzo ciekawy co to z tego będzie, i oby nie było zapętleń za rubiny bo to istna głupota .

głupota to jest promka na nomadów podczas trwania obcych:)

a to jest szczyt bezczelnosci... tzw. walka z botami oraz wyrównanie szans:)

• skoro wszelkie dodatkowe koszty zostaną usunięte, to ja rozumiem, że będziemy płacić tylko za wojsko bez rubli, ale te obrazki wydaja się temu przeczyć
    smok077 @ pl 1
  • Robert13 (PL1)Robert13 (PL1) PL1 Posty: 53
    Nie widzę w zapowiedziach czy poprawiono:
     - wydłużony czas werbunku podczas zapętlenia?
     - czas werbunku przy nawet 2-3 sekundowej przerwie w bankiecie, kiedy automatycznie wydłuża się czas      werbunku w dalszych zapętleniach?
    Robert13 @ pl 1
  • Piotrek935 (PL1)Piotrek935 (PL1) Posty: 238
    edytowano 20.09.2016
    smok077 (PL1) powiedział(a):
    skoro wszelkie dodatkowe koszty zostaną usunięte, to ja rozumiem, że będziemy płacić tylko za wojsko bez rubli, ale te obrazki wydaja się temu przeczyć
    Jesteśmy serwerem testowym i na Was będzie to próbowane,
    A te obrazki to połączenie starego i nowego, najwyraźniej nie potrafią bez testów tego zrobić :)

A i oczywiście na serwerach "partnerskich" tego nie będzie?
    Post edited by Piotrek935 (PL1) on
  • łomotimaszineri (PL1) powiedział(a):
    Piperkin1GamerU (PL1) powiedział(a):
    jestem bardzo ciekawy co to z tego będzie, i oby nie było zapętleń za rubiny bo to istna głupota .

głupota to jest promka na nomadów podczas trwania obcych:)

a to jest szczyt bezczelnosci... tzw. walka z botami oraz wyrównanie szans:)

to nie jest głupota :P , to jest zachłanność GGSu celowe działanie :).
  • podstawowe pytanie czy będzie można kopiować 1 wojaka + 1 za pomoc od sojuszu za pomocą tylko i wyłącznie kasy? jak nie to jest dalej ten sam syf...
  • piekło666 (PL1)piekło666 (PL1) PL1 Posty: 239
    A moze suport da kazdemu graczowi osobistego doradzce ktory za 900 rubli tygodniowo bedzie nam werbowal wojo robil graty przez 24\h no takie cos to bym chcial hehheeh 
    [SIGPIC][/SIGPIC]
  • piekło666 (PL1) powiedział(a):
    A moze suport da kazdemu graczowi osobistego doradzce ktory za 900 rubli tygodniowo bedzie nam werbowal wojo robil graty przez 24\h no takie cos to bym chcial hehheeh 
    chyba się pomyliłeś *900k
  • piekło666 (PL1) powiedział(a):
    dałbym nawet 999 rubli
    smok077 @ pl 1
Sign In to comment.