Strona główna Polish Wasze pytania do gry

Co się dzieje z czasem rekrutacji???

Sky21 (PL1)Sky21 (PL1) Posty: 57
edytowano 18.09.2016 w Wasze pytania do gry
Witam,   czy  ktoś  może  mi odpowiedzieć na pytanie: ile  czasu  powinienem  czekać na rekrutację  cesarskiego łucznika???  W załącznikach  zrzuty  z przyspieszenia  i czasu rekrutacji....  może  się  mylę  ale  wydaje mi się  że  coś długo to trwa...
Jeżeli  jestem w błędzie  proszę  o podpowiedź.   Ponad 13 godzin rekrutacja 4+1 zapętlenie w 4 polach werbunku   to  zdecydowanie za dużo moim zdaniem przy  skróceniu  czasu  75%  z beri  plus 336%  z królestwa

https://gyazo.com/ff42c902d9f09b76d05d45e568748789
https://gyazo.com/073e147b0368efe6b840a88ae83c14dc
https://gyazo.com/2a61d8174150f14342e231798bad3303

Pozdrawiam
Sky21

Komentarz

• Grzelas (PL1)Grzelas (PL1) Posty: 958
    edytowano 18.09.2016
    Podstawowy czas rekrutacji jednego cesarskiego łucznika (bez bonusów przyspieszających rekrutację) wynosi prawie 29 minut - dokładnie 1720 sekund.

Teraz możesz policzyć ile powinna trwać rekrutacja z uwzględnieniem bonusów jakie posiadasz.

5 cesarskich z uwzględnieniem jedynie 75% skrócenia czasu werbunku za tytuł z Beri:
    (1720*5)*0,25 = 2150 sekund (prawie 36 minut)

Jak widać na podświetlonym drugim slocie u Ciebie werbunek 5 szt. trwać będzie ponad 33 minuty.

Sprawdź dla pewności jaki czas pokazuje Ci przy podświetleniu pojedynczego slotu z 5-oma wojakami. Był bug, który pokazywał dłuższy czas werbunku podczas tworzenia kolejki werbunku, mimo, że czas podczas samego werbunku był już liczony prawidłowo...

tutaj wątki w tym temacie:
    https://community.goodgamestudios.com/empire/pl/discussion/317350/zapetlenia#latest
    https://community.goodgamestudios.com/empire/pl/discussion/318674/zapetlenia-blad-z-czasem#latest

• Grzelas (PL1) powiedział(a):
    Podstawowy czas rekrutacji jednego cesarskiego łucznika (bez bonusów przyspieszających rekrutację) trwa prawie 29 minut - dokładnie 1720 sekund.

Teraz możesz policzyć ile powinna trwać rekrutacja z uwzględnieniem bonusów jakie posiadasz.

5 cesarskich z uwzględnieniem jedynie 75% skrócenia czasu werbunku za tytuł z Beri:
    (1720*5)*0,25 = 2150 sekund (prawie 36 minut)

a  co  z bonusem  z zamku   i koszarów? 334%   to  jakoś  dziwnie  przelicza  bo  czas werbunku  na tą  chwilę  trwa 33m37s
  • Grzelas (PL1)Grzelas (PL1) Posty: 958
    edytowano 18.09.2016
    Zrób przy okazji eksperyment, wkładając jednego cesarskiego w slot i sprawdź dokładny czas rekrutacji.
    Wtedy można policzyć jaki wpływ na czas mają Twoje bonusy.

Mechanizmy liczenia bonusów w czasie rekrutacji, czy też w ilości produkcji surowców, itp. itd. działają w sposób znany jedynie  ( ale nie na pewno ;)  ) jego twórcom ;)
  • wrzuciłem  jednego.   6m44s

1720*0,25=420  - 7minut

tzn.  że  bonus z PP i koszarów  obcina  zaledwie 16s  ?

W takim razie  proszę  o  odpowiedź od supportu  jak działa  wyliczenie  czasu  rekrutacji  bo ja nie potrafię się w tym połapać...   100  cesarskich łuczników  rekrutować w ponad 11godzin przy takich bonusach?   natomiast  wyliczenia z zapętleń  podpowiadają  ponad 13 godzin.

Czy  jest możliwość poprawienia błędu???

• Sky21 (PL1) powiedział(a): a  co  z bonusem  z zamku   i koszarów? 334%   to  jakoś  dziwnie  przelicza  bo  czas werbunku  na tą  chwilę  trwa 33m37s
    Bonus z porządku 334% nie oznacza ponad trzykrotnego przyspieszenia werbunku, nigdy tak nie było.
    Do tego dochodzi bonus z koszar jak również z ewentualnego placu musztry i badań, które mają wpływ na część jednostek.
    Zależności więc tutaj są całkiem ciekawe :)
  • meter18 (PL1)meter18 (PL1) PL1 Posty: 115
    najwiekszy bonus przyspieszajacy produkcje to swietowanie

arystokracji skracaprodukcje cesarskiegodo jakis 14min za 5
  • Wszystko  przeliczyłem,  zrobiłem  testy  na innych  światach

okazuje się  że  nie mam liczonego  bonusu z rangi w beri  75% szybszy werbunek cesarski łucznik

dla przykładu  na sztormie czas rekrutacji cesarskiego  wynosi na jedny polu 11m40s *5 = 58m16s 

a support i CM... milczy  ehhh   
    weekend wam się wydłużył???
  • Sky21 (PL1)Sky21 (PL1) Posty: 57
    edytowano 23.09.2016
    No  proszę,   support  wcześniej się  odezwał niż  CM czy Moderatorzy... :) 

Odpowiedź od supportu:

"Pragnę również poinformować, że zgłoszony przez Ciebie problem dotyczący bonusów z berimondu jest nam znany i pracujemy nad jego jak najszybszym rozwiązaniem.
    Rozumiem Twoją sytuację i zapewniam, iż dokładamy wszelkich starań, aby znaleźć rozwiązanie tak pilnie jak to tylko możliwe.

Bardzo dziękuję za Twoją wyrozumiałość i cierpliwość. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań lub wątpliwości zapraszam do kontaktu."
  • No i się sprawa wyjaśniła,
    jak widać uporem i konsekwencją można zdziałać cuda ;)
  • no i sie  odezwal wielki pan Jakub S i sprowadzil mnie do swojego poziomu i pobil doswiadczeniem ...czyli oddelegowal do czasu werbunku ale w systemie zapetlen... to ja ci mowie bo ty moze o tym nie masz pojecia ze na serwerze gry pl nie mamy zadnych zapetlen bo nas olaliscie...a po waszym bugfixie wczoraj wzrosl czas werbunku na naszym serwerze , produkcji narzedzi, elementy budynku na szybkosc szpiegowania dzialaja tylko gdy szpiedzy ida z glownego a z posterunkow ida znacznie dluzej...nastepne brudy pewnie wyjda w praniu po kilku dniach grania...a ta twoja wyszukiwarke to sobie mozesz wiesz gdzie zaaplikowac
  • moze dorzuce ze chodzi o werbunek wloczniczek a nie jakichs marnych cesarskich 
  • Panie Szymonie, moje oddelegowanie było spowodowane tematem, który poruszyłeś, żeby nie zaczynać o podobnym tytule takiego samego, lecz dopisywać się w już rozpoczętym. 

Poza tym napisałem, że sprawa o której piszesz (zostaliśmy już poinformowani wcześniej) przekazana jest do odpowiedniego działu w celu wyeliminowania błędu.

szymon1906 (PL1) powiedział(a):
    nie mamy zadnych zapetlen bo nas olaliscie...a po waszym bugfixie wczoraj wzrósł czas werbunku

Przypominam, że jesteśmy moderatorami forum gry Empire i jesteśmy ostatnimi osobami, które jak to piszesz ,,olewają,, sobie Was.
    Osobiście nie wprowadzamy wszelakich zmian technicznych, jak to napisałeś ,,Wasze bugfixy,, lecz twórcy gry, więc prosiłbym abyś rozważniej pisał co myślisz i ukierunkowywał właściwie swoje negatywne emocje, które na obecną chwilę wystosowujesz do nas.

Pozdrawiam
    Jakub

• Panie Jakubie bo to wy jestescie przedstawicielami ggs na  tym forum a rozgoryczenie graczy juz siega zenitu...jak ta moze byc ze jeden serwer ma zapetlenia a inny nie?...jak  mozna nie poinformowac graczy ze turniej bedzie przerwany chociaz na brytyjskim serwerze jest ten temat w oficjalnych ogloszeniach....dzieki temu duza czesc graczy nie dostala nagrod dla czlonkow sojuszu bo niezrobil on w pierwszym dniu chwaly...napewno poinformowanie wszystkich zupelnie zmieniloby obraz pierwszego dnia turnieju...gdy calkiem niedawno pojawili sie nomadzi a pozniej znikneli anulowano calkowicie wyniki i sprawe zatuszowano...teraz sie nie udalo ale koncowe rozwiazanie jest fatalne...dlaczego turniej nie zostanie wznowiony?...byl hucznie zapowiadany przez Jana i mial trwac 4 dni wiec tak powinno byc....teraz gracze z tych sojuszy ktore zdazyly zdobyc duza ilosc chwaly maja przewage nad innymi bo dostali duza ilosc wojska,pior,flag a co za tym idzie maja przewage na nastepnej inwazji obcych gdzie wszyscy walcza o nowe zbrojki...takze skutki beda dlugofalowe...jak zamierzacie rozwiazac ten problem ze z waszej winy spora czesc graczy jest pokrzywdzona i ma znacznie zmniejszone szanse w przyszlym evencie?
Sign In to comment.