Strona główna Polish Sugestie, pochwały & krytyka

Dlaczego na serwerach partnerskich nadal nie ma zapetlen

To jakies nieporozumienie jak jesteśmy traktowani przez suport. Wprowadza się aktualizacje do gry a czesc osob wogole nie może z niej korzystać bo po prostu jej nie ma. Pisanie wiadomości do Asii na prv również pozostaje bez jakiegokolwiek odzewu.  Kiedy wkoncu zaczniecie traktować wszystkich równo?

Najlepsza odpowiedź

Odpowiedzi

• CM Asia07CM Asia07 Posty: 3,526
    Cześć Szymon, raz jeszcze napiszę tutaj! 

Zapętlenia zostały wprowadzone na tych serwerach, na których blokowano Graczy w pierwszej kolejności. Tłumaczyłam wcześniej, że nie zrobiono tego w tym samym momencie wszędzie. To nie jest typowy dodatek do gry, a forma zastąpienia potrzeby korzystania z botów, czyli pojawia się tam, gdzie problem dotyczy Społeczności Graczy w najszerszym zakresie. Gdy zakończymy działania na serwerach, które obecnie są nimi objęte, Zespół Empire podejmie decyzje w sprawie zapętleń i dalszych konsekwencji wobec Graczy używających botów na innych serwerach. 

- Asia. 
  • CM Asia07CM Asia07 Posty: 3,526
    edytowano 25.08.2016
    Cześć wszystkim!  

Restrukturyzacja w firmie oznacza dla Was - jako Graczy - w praktyce tyle, że niestety obecnie może dojść do opóźnień w przekazie informacji, czy odpowiedziach Supportu. Osobiście nie dostrzegam żadnych innych punktów, w których te wewnętrzne działania mogłyby dotknąć Was, jako Graczy. Zmieniają się struktury firmy, drogi przepływu informacji, nasz codzienny przebieg dnia i kwestie organizacyjne. Chciałabym dać Wam więcej szczegółów, ale do czasu zakończenia zmian wewnętrznych przez Zarząd firmy jest to po prostu niemożliwe. Wszystko to jednak powoduje, że część spotkań została chwilowo wstrzymana do czasu usystematyzowania nowej struktury i planu działania poszczególnych Zespołów.
    Obiecałam przekazać Wasze propozycje do Teamu Empire i tak też będzie, już częściowo było, ale omówienie ich na zebraniu musi w tej sytuacji poczekać. Z tego względu nie mam więcej szczegółów, którymi mogę się dziś podzielić na forum. Jak tylko będę miała informacje, oczywiście dam Wam znać, ponieważ zdaję sobie sprawę, że to bardzo ważny dla Was temat.

- Asia.  
  • twoja odpowiedz mnie wogole nie zadowala bo był to normalny dodatek dla wszystkich z czym powiazana była aktualizacja gry ze szczegolowym opisem dotyczącym wprowadznia zapetlen. Teraz tylko tłumaczysz się w nieudolny sposób bo jak zwykle nie wyszla aktualka tak jak powinna. Swiat gry powinien być rowny dla wszystkich a teraz stwarzacie przepasc dodatkowo pomiędzy serwerami
  • winny (PL1)winny (PL1) PL1 Posty: 33
    KochanaAsiu  wasz systemzapętleńmozna o kant dupy rozbic dwa sreeny
    mówią same za siebie 
    Normalny werbunek  nieco ponad 7 minut
    http://prntscr.com/cbxwex

po jednokrotnym zapetleniu to samo wojo   tylko  prawie 7  godzin

http://prntscr.com/cbxwmi

gratuluje pomysłu   4 zapetlenie wyjdzie po 28  godzinach, Oby tak dalej  jestescie na poczatku sciezki zniszczenia gry  i taniego jej sprzedania .
  • tak ale ten werbunek będzie ci się powtarzał więc łącznie przez te 7h  zwerbujesz chyba ponad 1 k woja tak na moje oko
    piotr4440 @ WWW 1
Sign In to comment.