Strona główna Gazetki Graczy

Poradnik: Koło Fortuny. Mnóstwo nagród!

Witajcie:)

Pewnie masa z Was, nie wie co zrobić z losami na kole fortuny. No to Wam powiem. Trzymać i zbierać. Kiedy przychodzi pod nasz zamek ta oto pani ( https://scr.hu/GmzW0M ) nie należy dać się skusić. A natomiast należy wykonać pierwszy, darmowy obrót. Skąd wziąć losy? Na pewno nie kupić :) Losy wpadają same z: Konkursu Kali, Samurajów, Obcych, Nomadów, od Otyłego ze szlachectwa, Od najemników. Tam ich szukajcie. Róbcie wszystko, żeby mieć ich jak najwięcej. Jak uzbieracie ich aż 1,5k to zacznijcie, ale pod sam koniec edycji, na trybie PRO. Co jak gdzie - już tłumaczę.

"Brakuje 6h do zakończenia edycji koła fortuny. Mam tysiąc pięćset losów. Przełączam na tryb PRO. Zaczynam kręcić. Mam zaliczone wszystkie nagrody. Jestem w Top 10. Minęła godzina."

Tak to ma wyglądać z Waszej perspektywy. Aaa i jeszcze mam kilka uwag. Wiecie kiedy kręcić? Jak nagrody to będą: Czas Vip, Punkty Vip, Wojsko. Tylko i wyłącznie! Nagroda za I miejsce: Coś, co bardzo byście chcieli zdobyć.

Pozdrawiam :)

Pytania/sugestie -----------> PW w grze lub pod tym wpisem

Jak zawsze... na poważnie:) Jeżeli chcesz grać w dobrym sojuszu MAGNIFICENT czeka:)

https://community.goodgamestudios.com/empire/pl/discussion/315705/sojusz-magnificent-poszukuje-nowych-czlonkow#latest

Komentarz

• na top 10 to min. 2k losów i więcej więc nie pisz bzdur tu...
  • Top 10??? Ja miałem 1678 i byłem 9
    Jak zawsze... na poważnie:) Jeżeli chcesz grać w dobrym sojuszu MAGNIFICENT czeka:)

https://community.goodgamestudios.com/empire/pl/discussion/315705/sojusz-magnificent-poszukuje-nowych-czlonkow#latest
  • to szczęście miałeś bo sam już 2 razy poleciałem jak miałem po ok. 1550 losów bo mnie skusiło i co i nic z top10 
  • Kamil1997 (PL1) powiedział(a):
    na trybie PRO. Co jak gdzie - już tłumaczę.

"Brakuje 6h do zakończenia edycji koła fortuny. Mam tysiąc pięćset losów. Przełączam na tryb PRO. Zaczynam kręcić. Mam zaliczone wszystkie nagrody. Jestem w Top 10. Minęła godzina."

,,Aby móc aktywować tryb pro, musisz kupić rubiny co najmniej raz"

Nie ma sensu kupować.... tylko tracisz pieniądze. Po co? Żeby sobie zapewnić przewagę w grze.
    Jak trochę pograsz to też będziesz miał przewagę.
  • Borin Hood (PL1) powiedział(a):
    Kamil1997 (PL1) powiedział(a):
    na trybie PRO. Co jak gdzie - już tłumaczę.

,,Aby móc aktywować tryb pro, musisz kupić rubiny co najmniej raz"

Nie ma sensu kupować.... tylko tracisz pieniądze. Po co? Żeby sobie zapewnić przewagę w grze.
    Jak trochę pograsz to też będziesz miał przewagę.
    jak nie ma sensu kupować kupisz 70 tys rubli i jesteś lepszy od kolegi który ma 10 lvl wiecej , mówiąc oczywiście o poziomach legendarnych kupując wyrównujesz szanse z przeciwnikami z większym lvl wiec albo czekasz jak gamoń albo kupujesz ruble , albooo dobrze nimi gospodarujesz 
  • To i tak teraz jest łatwiej. Ja z rok temu miałem ok 4,8k losów i pomyślałem że min top 10. Kręciłem chyba ze 3 godz na pro (kilkadziesiąt razy wpadała mi nagroda 30 losów) i jak mi się skończyły losy byłem... 7
    Do końca koła było z 15 min. I koniec końców skończyłem na 9 (!) miejscu więc fart, że się w ogóle załapałem. Więc osobiście nie polecam zaczynac z mniejszą ilością losów niż 4K
    Nacjonalista @ pl 1
  • Ale mi poradnik :)))))) po prostu krynica wiedzy i szczegółów, oby więcej takich :(
  • czkawka55 (PL1)czkawka55 (PL1) PL1 Posty: 120
    edytowano 09.06.2017
    Kręcic najlepiej w środku miesiecznego bo pod koniec najcześciej inni krecą a powinno na top 10 wystarczyć ok. 3k ja tyle miałem i skończyłem 6 :)

Pozdrawiam,
    Patryk ;)
    czkawka55

• Wie kto czy ta 'barania zbroja' jest warta coś czy to szmelc ?
  • ta zbroja to była dobra jak nie było na grze zadnego eventu ;p
    teraz bym powiedzał, ze jeses taka srednia :P
    ...
  • ona jest dosyć dobra ale nie warta zachodu bo musisz dojść do 6 lvl samymi losami rubinami do 9 dojść i kręcić pozostałymi 2000 losów , liczyć na to że bedzie sie w top 10 .
  • amino15000 (PL1)amino15000 (PL1) PL1 Posty: 766

kolo fortuny to cos jak hazard :)>:)

fajnie byloby jeszcze miec pod zamkiem jedno rekiego i
    owocowki kilku slotowe.
    to byla by dopiero frajda

ale wracajac do tematu  to  nie gramy jak slepe kury. tylko mieszamy stawkami w pewnych momentach gdzie

prawdopodobienstwo np 3  strzalow po 3o losow  daje nam konkretną nagrode  , 

a za stawke. 3. tylko krecimy majac pojecie i doswiadczenie aby szukac odpowiednich momentow na chwilowe przeskoczenie na stawke 30 >:)

-----------------------tylko kolo fortuny jest juz nudne , artefakty  pamietaja jego wprowadzenie do gry

-----------wieďc pozostają  maszynki zbroja i rubiny  bo dekorki sa jak artki stare juz :-D:-D:-D:-D:-D

A )  Nieznośny  Miłośnik Gry Empire,,, ZLIKWIDOWAĆ SALE LEGEND !!!  :p 
    B )  Pozdrawiam
    Amin i JAK ZAWSZE - ,,PÓŁ  ŻARTEM  PÓŁ  SERIO"     >:)
    CZY WOJNY CZY EVENTY  BEZ RÓŻNICY WAŻNE ABY UŚMIECH I ZABAWA BYŁA MIŁA ;-)
  • Stare Koło Fortuny. [*]
    WESOŁY TEAM zaprasza w swoje szeregi
  • Endex PRO (PL1)Endex PRO (PL1) PL1 Posty: 196
    LordOfAsgard (PL1) powiedział(a):
    Stare Koło Fortuny. [*]
    No cóż już do niczego się nie nadaje, choć można wykręcić te 5k rubli na pro :) Jak się poszczęści 

Czy jestem najlepszy? Nie

Czy jestem najmocniejszy? Nie

Czy mam przyjemność z gry? Jeszcze ;)

Kasę wydać każdy może, jeden lepiej drugi gorzej 

• Akarii (PL1)Akarii (PL1) PL1 Posty: 58
    Tryb pro jest tylko za zakupienie rubinów

post stary więc nie przyczepie sie do tych losów lecz teraz jest potrzebne min 25 k losów ponieważ są do kupienia u kowala a do tego można ich kupić nieograniczoną ilość
Sign In to comment.