Strona główna Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Kampania przeciw używaniu zewnętrznego oprogramowania

Oficjalne miejsce dyskusji związane z TYM wątkiem. Jeśli macie jakiekolwiek pytania, czy wątpliwości, pozwólcie, że zbierzemy je tutaj, by wszelkie informacje dotyczące tak ważnego zagadnienia były zebrane i dobrze widoczne dla wszystkich Graczy zainteresowanych tym tematem. Postaram się odpowiedzieć na każde z pytań, a w razie niejasności - uzyskać dla Was tę odpowiedź bezpośrednio od Zespołu gry. 

Zapraszam do lektury oraz zadawania pytań. 

- Asia
«13140

Komentarz

• Bim (PL1)Bim (PL1) PL1 Posty: 188
    To ja mam takie pytanie, dlaczego dopiero teraz to robicie? Boty są w użyciu od kilku lat.
    Tylko słabi gracze stosują dopalacze! :D
  • edytowano 15.08.2016
    cm asia07 mam pytanko bedzie pole 1 w ktorym bedzie mozna wpisac ile woja i maszynek chce sie rekrutowac i czy to bedzie dzialalo gdy nas nie ma tez czy tylko jak jestesmy na grze ? i czy to bedzie tak jak napisalem wczesniej czy jeszcze inaczej :) ?

• No bo zauważyli że większość ludzi ma boty. Ludzie poszli po rozum do głowy i zamiast wydawać kilka set złotych miesięcznie na wojo itd, zrozumieli że lepiej wydać 20zł na bota i mieć spokój. Jak widać GGS'owi się to nie spodobało bo ktoś zarabia na ich grze no i pora to zablokować. Pewnie dadzą kolejki rekrutacji ale za wysokie ceny w rubinach, w końcu chcesz być top to płać albo siedź 24/7 przed kompem :) 
    "Są porażki bardziej triumfalne od zwycięstw" Michel Eyquem de Montiagne
  • wiec konczymy gre xd
    ampul @ pl 1
  • jarobaro (PL1)jarobaro (PL1) PL1 Posty: 66
    to   bedzie koniec   gry   

jarobaro @ pl 1
  • CM Asia07CM Asia07 Community Manager Posty: 3,526
    edytowano 15.08.2016
    Bim (PL1) powiedział(a):
    To ja mam takie pytanie, dlaczego dopiero teraz to robicie? Boty są w użyciu od kilku lat.
    Cześć Bim, 

z biegiem czasu problem nasilił się w tak znaczącej skali, że podjęcie interwencji stało się więcej niż konieczne ze względu na uczciwość rozgrywki względem Graczy korzystających z Empire zgodnie z zasadami w stosunku do tych, którzy mają w grze przewagę dzięki nieuczciwemu korzystaniu z botów oraz przez wzgląd na obciążenie serwera. Zwróćcie uwagę, że w grze występuje coraz więcej wydarzeń w jednym czasie, korzystanie z botów w tym kontekście gry dodatkowo nasila skalę problemu. 

ChampionCesarz (PL1) powiedział(a):
    cm asia07 mam pytanko bedzie pole 1 w ktorym bedzie mozna wpisac ile woja i maszynek chce sie rekrutowac i czy to bedzie dzialalo gdy nas nie ma tez czy tylko jak jestesmy na grze ? i czy to bedzie tak jak napisalem wczesniej czy jeszcze inaczej :) ?

Z uwagi na to, że nie było mnie praktycznie 3,5 tygodnia w pracy, niestety nie znam szczegółów tego rozwiązania, ale przesłałam pytanie do Zespołu gry i postaram się możliwie szybko odpowiedzieć. 
    Odpowiedź: opłatę za automatyczny werbunek, czy leczenie jednostek Gracz musi uiścić z góry za określony przedział czasu. Przykładowo 6h werbunku będzie kosztowało X monet a 12 godzin, X rubinów. Okno rekrutacji ulegnie drobnym zmianom podczas wprowadzenia tej funkcji. Zespół jest zdania, że Gracze prędko powinni się w tym odnaleźć i funkcja jest intuicyjnie zoptymalizowana. 

- Asia
  • No ale nie ma się co dziwić, jak nasrają kilka eventów naraz to potem ciężko jest to obskoczyć bez robota i wojska które on zrobi :) 

Mamy przykład teraz, nomady, stolice i podziemia :) 
  • Co sie przejmujecie zrobia im sie puste portwele to w koncu cos zrobia dla graczy
  • FastAlexis (PL1) powiedział(a):
    Co sie przejmujecie zrobia im sie puste portwele to w koncu cos zrobia dla graczy
    tak zakoncza gre bo zyskow niema
    ampul @ pl 1
  • FastAlexis (PL1) powiedział(a):
    Co sie przejmujecie zrobia im sie puste portwele to w koncu cos zrobia dla graczy
    Tak szybko do tego nie dojdzie bo zawsze i wszędzie są ludzie którzy będą pchać coś do tych portfeli więc..
  • Napewno nie zostanie wiecej graczy niz 1/5 mapy :D
  • jarobaro (PL1)jarobaro (PL1) PL1 Posty: 66
    powinni   od  razu    zamknąc  serwer    i po sprawie  
    frajerów   nie znajda  
    jarobaro @ pl 1
  • HeroAnia9 (PL1) powiedział(a):
    ampul (PL1) powiedział(a):
    FastAlexis (PL1) powiedział(a):
    tak zakoncza gre bo zyskow niema
    nie dość ze juz nie ma dobrych graczy i mapa staje sie wyludniona to obecnie z dnia na dzień sytuacja sie wyklaruje .Zostanie garstka tych co ciagną lewele i ewenty za ruble 
    to zycze im dobrej zabawy xd w 50 osob zawsze beda w top 50 xd
    ampul @ pl 1
Sign In to comment.