Punkty mocy - ranking już za dwa tygodnie!

Drodzy Lordowie i zacne Damy Dworu, 

Zbierzcie siły, kujcie zbroję, oblegajcie wrogów w tych kryzysowych czasach! Pozostało 14 dni do publikacji następnego rankingu punktów mocy! Nadal macie mnóstwo czasu, by udowodnić swą potęgę i dominację wśród wszystkich królestw - nie dajcie się zwieść! Zwycięstwo jest w zasięgu ręki!

Nie poddawaj się i walcz, a może zdołasz znaleźć się w globalnym rankingu Top 10! Nie ma czasu do stracenia, każda sekunda się liczy! 

«1

Komentarz

• na czym będzie to polegało
    ######jaszczur zawsze wygrywa :-) a reszta przegrywa :-( ######
              ######nie macie szans wy mali rycerze,######
             ######moja armia jest duża, a wasza nie######
  • Oktawian96 (PL1)Oktawian96 (PL1) Posty: 1PL1
    edytowano 06.08.2016
    Aż jestem ciekawy z jakiego kraju jest najmocniejszy gracz :smile:
    Post edited by Oktawian96 (PL1) on
  • :)

widze ze już nawet na forum zaczynają naciagac , czyzby na grze już premki co 5 minut już nie wystarczają ?

piotr wielki 17 @ pl 1
  • robert323 (PL1) powiedział(a):
    bez sensu wiadomo ze w top 10 potegi beda legendarni na poziomie800 lepiej oddajcie mi ostatnia czesc kali
    A dlaczego 800, czym się różni 550 od 800, bo według mnie niczym, bo czy 550 czy 800 i tak te same budynki możesz budować.
  • Oktawian96 (PL1) powiedział(a):
    Aż jestem ciekawy z jakiego kraju jest najmocniejszy gracz :smile:
    Najprawdopodobniej z Niemiec. Niemcy dosc czesto prowadza w tej klasyfikacji, ale Polacy zwykle sa dosc wysoko.
    Cesarz Kamcio
    Poziom : 70
    Legendarny : 36

Pozdrawiam serdecznie :-)
  • Witajcie do wczoraj Kali miało być uzupełnione brakowało 54 punkty i dalej latałem i oczywiście ostatniego elementu brak!!!!!!!!!
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    wiezowiec50 (PL1) powiedział(a):
    Witajcie do wczoraj Kali miało być uzupełnione brakowało 54 punkty i dalej latałem i oczywiście ostatniego elementu brak!!!!!!!!!

Wpis nie jest w temacie a tych o którym piszesz, na forum bez liku, proszę użyj wyszukiwarki forumowej. taki wpis traktujemy jak u Ciebie, jako spam za co grożą punkty karne.

Dziękuje i pozdrawiam
  • Jan M powiedział(a):
    wiezowiec50 (PL1) powiedział(a):
    Witajcie do wczoraj Kali miało być uzupełnione brakowało 54 punkty i dalej latałem i oczywiście ostatniego elementu brak!!!!!!!!!

Wpis nie jest w temacie a tych o którym piszesz, na forum bez liku, proszę użyj wyszukiwarki forumowej. taki wpis traktujemy jak u Ciebie, jako spam za co grożą punkty karne.

Dziękuje i pozdrawiam

Punkty karne??, a nie punkty mocy??
    kurka, to te karne to będą takie jak od policji, prawko za to zabiorą??
    dajcie lepiej takie jak na BP albo Orlenie, kawy chociaż można wypić :DDDDD
    święty
  • Jan M powiedział(a):

Dziękuje i pozdrawiam
    Co to za narzecze?
  • jak chlopie nie ma roznicy miedzy 70 levelem i 800 legendarnym a 70 levelem i 3 legendarnym co ty pierwszy dzien grasz????????
  • Czytaj ze zrozumieniem, a nie pitol głupot. Ja pisałem, że między 70lvl 550 legendarnym, a 70lvl 800 legendarnym, więc jak niedowidzisz to okulary załóż i pierwszy dzień nie gram, bo w 1 dzień ponad 400 legendarnego nie da sie wbić.
  • gifek (PL1)gifek (PL1) Posty: 117
    da się jak kupisz 100 000 000 000 rubli i zrobisz drzewo doświadczenia na max
  • to do 70 lvl dobijesz ggs nawet za kuuupe pieniązków kupisz to tyle nie wbijesz , tak to w miesiąc masz ... aha drzewo a to tylko do ataków a nie za budowanie czy misje więc to nie jest na aż taką wielką skale
  • Nie brzmi źle... Obrazek byście przetłumaczyli, źle wygląda...
    Dawny bywalec w Dark Union, wcześniej też aktywny gracz, po tym zostały jedynie wspomnienia...
    Teraz jestem tak aktywny, że nie chcą mnie ze słupiarni wypuścić.
  • CzubajkaCzubajka Posty: 1,752
    C-Objective (PL1) powiedział(a):
    Nie brzmi źle... Obrazek byście przetłumaczyli, źle wygląda...

Odgrzebujesz tematy sprzed 2 lat zacznę traktować Twoje wpisy jako spam celowy na forum.
    Ostrzegam , że kolejne upomnienie będzie już z punktami karnymi , które jeśli się zsumują  mogą zablokować konto na forum.
    Proszę wiec o przemyślane  wpisy, które nie zdezorientują graczy , którzy z mniejszą częstotliwością wchodzą na forum.

Czubajka 
  • Aga5 (PL1)Aga5 (PL1) Posty: 55PL1
    Witam, czy jest szansa na prowadzenie dalej takich rankingow jak byly wpisy dawno temu?

Chodzi mi o rankingi na sztormie czy inne ewenty, sojusze wygrywaja ale nigdzie tego puzniej juz nie widac zapisane, moze warto odswierzyc tematy
    Aga
Sign In to comment.