Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

narzedzia na murach stolicy

nie można umiescic narzedzi na murach oraz bramie, wyswietla się komunikat potrzebne jest ulepszenie muru zamkowego oraz bramy, oczywiście sa one ulepszone na 2 poziom jak również ulepszona jest fosa  a pokazuje jej brak. Caly wczorajszy dzień nie szlo bronic stolicy i zastanawiam się po co ulepszaliśmy ta obrone w czasie gdy nie było eventu...chyba żeby pozbyć się rubinow ze skarbca.

Komentarz

 • Jan MJan M Posty: 2,620
  Witam,

  Rozwiałem już te wątpliwość w Dyskusjach pod Oficjalnymi Ogłoszeniami. Jest to bug, poziom Sali Legend w obronie korony sojuszu, nie działa na obronę Miasteczka Sojuszu. Dlatego wszystkie wartości jakie są w Miasteczkach Sojuszu, usprawniamy, jak w Oficjalnym Ogłoszeniu i podnosimy ich poziomy, tak bym móc te Miasteczko sprawnie bronic. Błąd, oczywiście zgłosiłem i dziękuje za informacje.

  Pozdrawiam, Jan
 • dziekuje narzędzia już dzialaja ale jest jeszcze problem kasztelana którego wogole nie czyta. Pokazuje sile obrony dyst i wr po 100 a mamy kasztelana 80/80 wiec powinno być po 180...każdy atak wchodzi jak w maslo
 • Jan MJan M Posty: 2,620
  szymon1906 (PL1) powiedział(a):
  dziekuje narzędzia już dzialaja ale jest jeszcze problem kasztelana którego wogole nie czyta. Pokazuje sile obrony dyst i wr po 100 a mamy kasztelana 80/80 wiec powinno być po 180...każdy atak wchodzi jak w maslo
  Jak działają, to jest to bug, nie powinna Sala Legend mieć nic wspólnego z Miasteczkiem. Po dzisiejszym bugfix, problem powinien zniknąć.

  Pozdrawiam, Jan
Sign In to comment.