Strona główna Wydarzenia na forum

Euro 2016 | Międzynarodowy konkurs typowania w Mistrzostwach Europy

CM Asia07CM Asia07 Posty: 3,526
edytowano 07.06.2016 w Wydarzenia na forum

EURO 2016 | Międzynarodowy konkurs typowania

Drodzy Gracze,

Mistrzostwa UEFA Euro 2016 za parę dni zaczynają się we Francji. Nasz Zespół Community Managementu chce wykorzystać tę okazję do zaprezentowania Wam międzynarodowego konkursu typowania zwycięzców tego wydarzenia! 

Pamiętajcie, chodzi przede wszystkim o to, by się dobrze bawić, poza rutyną świata Empire. Nie mniej jednak na zwycięzców czekają nagrody!  

Zacznijmy od nagród!
Biorąc udział w typowaniu, masz możliwość wygrać jedną z nagród:

Ranking Indywidualny:

1. miejsce:
 50.000 rubinów + (dekoracja Mistrzostw Europy)

2. miejsce
30.000 rubinów

3. miejsce:
 20.000 rubinów

Ranking polskiego Zespołu:

1 . miejsce:
 10.000 rubinów + złota odznaka na forum

2. miejsce
srebrna odznaka na forum

3. miejsce:
 brązowa odznaka na forum

Ponadto, TOP100 uczestników otrzyma tę nową dekorację przygotowaną specjalnie z tej okazji! 
EM Tippspiel Deko

Jak to działa:
Aby zamieszczać swoje typowanie, najpierw trzeba się zapisać na naszej oficjalnej stronie typowania:"Goodgame Empire prediction game pool", którą znajdziecie tutaj.
(strona po angielsku, z opcjami ustawień w innych językach, niestety brak j. polskiego. Jeśli się tym nie zrazicie, chętnie można mnie pytać o tłumaczenia niezrozumiałych fragmentów. W potrzebie pomoże również translator Google :) )

Zakładając profil na tej stronie, prosimy o upewnienie się, że używane przez Was konto do typowania jest powiązane z Waszą nazwą Użytkownika w grze Goodgame Empire. 

Po pomyślnym zapisaniu się i utworzeniu profilu, będziecie w stanie zapisać się do określonego teamu (w tym wypadku będzie to Wasz kraj). Po wszystkim, możecie zacząć oddawać swoje typy TUTAJ (pamiętajcie, by zrobić to najpóźniej przed rozpoczęciem każdego meczu).

Miejcie na uwadze, że do typowania są dodane pewne PYTANIA BONUSOWE (np. "Kto wygra Mistrzostwa Europy?"), na które należy odpowiedzieć przed startem całych Mistrzostw.  Punkty zebrane z trafnych odpowiedzi na tę część pytań będą się liczyły do wyłonienia Zwycięzcy! 

Prócz możliwości zmierzenia się z innymi Społecznościami, część z nas (Community Managerowie i niektórzy Moderatorzy) również wezmą udział w tym starciu. Macie niepowtarzalną okazję wykazać się w starciu z nami i pokonać nas na tym polu! (Oczywiście Zespół Forum jest całkowicie wykluczony z wszelkich klasyfikacji nagród). 

Pamiętajcie! Ważne, żebyście zarejestrowali się swoją nazwą w grze, aby mieć pewność, komu należą się nagrody po zakończeniu wydarzenia!  
Login i nazwa serwera, jak również symbol gry wyglądają następująco: NickGracza, PL, EM :warning: 

Powodzenia!

«1

Komentarz

• ciekawe czy bedzie to dzialac podonie jak stolice miasta ;p
    najpierw koronami zostawaly lv3 a teraz co sie atak wysle to korona jest przenoszona na innego gracza w sojuszu i atak sie odbija ;)
    jezeli takie bylo zalozenie tych pozytywnych zmian i nowej fajnej zabawy to wielkie gratulacje dla zespolu empiree:D
  • A jak mojego nicku się nie da na tej stronie wpisać, bo składa się ze znaków specjalnych? To taka zabawa, ale nie dla wszystkich :(?
    Lεωα / PL1
  • CM Asia07CM Asia07 Posty: 3,526
    alec (PL1) powiedział(a):
    ciekawe czy bedzie to dzialac podonie jak stolice miasta ;p
    najpierw koronami zostawaly lv3 a teraz co sie atak wysle to korona jest przenoszona na innego gracza w sojuszu i atak sie odbija ;)
    jezeli takie bylo zalozenie tych pozytywnych zmian i nowej fajnej zabawy to wielkie gratulacje dla zespolu empiree:D
    Chyba troszkę poza tematem tego wątku, a tak na marginesie, już odniosłam się do tego, o czym piszesz na forum. Przejrzyj moje wpisy w stosownym miejscu :) 

Lεωα (PL1) powiedział(a):
    A jak mojego nicku się nie da na tej stronie wpisać, bo składa się ze znaków specjalnych? To taka zabawa, ale nie dla wszystkich :(?
    Wtedy możesz spolszczyć swoją czcionkę, dać o tym znać do mnie lub na forum w wątku konkursowym i mieć nadzieję, że żadna: "Lewa, PL, EM" nie będzie prócz Ciebie brać udziału w zabawie. Zapraszam :) 
  • Lεωα (PL1) powiedział(a):
    A jak mojego nicku się nie da na tej stronie wpisać, bo składa się ze znaków specjalnych? To taka zabawa, ale nie dla wszystkich :(?
    Wtedy możesz spolszczyć swoją czcionkę, dać o tym znać do mnie lub na forum w wątku konkursowym i mieć nadzieję, że żadna: "Lewa, PL, EM" nie będzie prócz Ciebie brać udziału w zabawie. Zapraszam :) 
    Przecinków i spacji też się nie da wpisać, więc wpisałem "Lewa.PL.EM" :P.
    Lεωα / PL1
    Ważne: Jeśli chcecie dołączyć się do typowania, poczekajcie proszę na potwierdzenie dołączenia do polskiego Zespołu. Dziś dołączyłam wszystkich chętnych, którzy się do tej pory zgłosili i chwilowo jest nas pięcioro. Zapraszam do zabawy dalszych fanów piłki nożnej. :) 
  • Król Fabian (PL1)Król Fabian (PL1) Posty: 22
    edytowano 08.06.2016
    Mam pytanie gdzie mam wpisać ten login tylko jest e-mail. 
    _goodgameempire_banner_01.jpg
  • msor (PL1)msor (PL1) Posty: 276
    CM Asia07 powiedział(a):
    Ważne: Jeśli chcecie dołączyć się do typowania, poczekajcie proszę na potwierdzenie dołączenia do polskiego Zespołu. Dziś dołączyłam wszystkich chętnych, którzy się do tej pory zgłosili i chwilowo jest nas pięcioro. Zapraszam do zabawy dalszych fanów piłki nożnej. :) 
    Czyli na razie nie mogę, bo nie dołączyłaś mnie? A jak się można zgłosić? (Rejestrując się?)
    Rejestrujcie się zgodnie z opisem powyżej (kolejne linki podane w wiadomości). Jeśli poprawnie się zarejestrujecie i wyrazicie chęć dołączenia do polskiego teamu, otrzymam powiadomienie drogą mailową i gdy tylko zaakceptuję Waszą aplikację, będziecie w zespole. Obecnie jest nas 11. Wciąż szansa dla tych, którzy się jeszcze nie zdecydowali. 

Wszystkie zgłoszenia będą akceptowane do jutra, 10.06.2016 do godziny 16:00 (jeśli ktoś zgłosi się po tym czasie, niestety nie zdąży dołączyć do zabawy, bo nie będę mogła zaakceptować już tej aplikacji przed startem Mistrzostw)
    Dodatkowa informacja! 

Część z Was posiada już profil na ten stronie, czego przyznaję - nie spodziewałam się. Jeśli nie chcecie zakładać drugiego profilu, napiszcie do mnie koniecznie wiadomość z prośbą o dołączenie do konkursu i podajcie mi w niej Waszą nazwę użytkownika w kicktipp (naszym typowaniu wyników mistrzostw). 
    Mamy pakiet premium! Jeszcze więcej Graczy może dołączyć się do wielkiego typowania. Zapraszam, wolne miejsca na Was czekają! :)

• Stworzyłem konto o nicku krolfabianplem nie mogłem dodać znaków specjalnych bo mam nick Król Fabian. Co mam zrobić? 
    _goodgameempire_banner_01.jpg
  • zachęcam do gry
    barbys @ pl 1
    Król Fabian (PL1) powiedział(a):
    Stworzyłem konto o nicku krolfabianplem nie mogłem dodać znaków specjalnych bo mam nick Król Fabian. Co mam zrobić? 
    Wysłałam Ci zaproszenie. Przyjęłam też wszystkie dotychczasowe aplikacje. Jeśli utworzycie profil a nie wiecie, jak znaleźć się w polskiej grupie, podawajcie mi swoją nazwę profilu, będę Was zapraszać :) 

Osoby zarejestrowane niech pamiętają o pytaniach w zakładce "bonus". Wyniki każdego meczu trzeba obstawić jeszcze przed jego rozpoczęciem w danym dniu (chyba na godzinę przed, ale tutaj nie mam pewności, lepiej nie czekać do ostatniego momentu). Oczywiście możecie typować mecze na kilka dni y góry. Pytania bonusowe trzeba jednak wypełnić przed startem całych mistrzostw. Potem nie będzie to możliwe. :) 

Dobranoc. Jutro ostatnia szansa zapisów :) Do zobaczenia! 
    Asia.
  • sledges (PL1)sledges (PL1) PL1 Posty: 6

mam tam konto sledges ale nie mogę dostc się do drużyny polski

• msor (PL1)msor (PL1) Posty: 276
    edytowano 10.06.2016
    CM Asia07 powiedział(a):
    Król Fabian (PL1) powiedział(a):
    Stworzyłem konto o nicku krolfabianplem nie mogłem dodać znaków specjalnych bo mam nick Król Fabian. Co mam zrobić? 
    Wysłałam Ci zaproszenie. Przyjęłam też wszystkie dotychczasowe aplikacje. Jeśli utworzycie profil a nie wiecie, jak znaleźć się w polskiej grupie, podawajcie mi swoją nazwę profilu, będę Was zapraszać :) 

Osoby zarejestrowane niech pamiętają o pytaniach w zakładce "bonus". Wyniki każdego meczu trzeba obstawić jeszcze przed jego rozpoczęciem w danym dniu (chyba na godzinę przed, ale tutaj nie mam pewności, lepiej nie czekać do ostatniego momentu). Oczywiście możecie typować mecze na kilka dni y góry. Pytania bonusowe trzeba jednak wypełnić przed startem całych mistrzostw. Potem nie będzie to możliwe. :) 

Dobranoc. Jutro ostatnia szansa zapisów :) Do zobaczenia! 
    Asia.
    Zalogowałem się, ale mnie chyba nie dołączyłaś, choć mogę już typować :)
    EDIT: Zgłosiłem się do administratora, na wszelki wypadek i dla wygody dałem też po polsku :)
    Edit2: Optypowałem nawet finał, czekają jeszcze 1/16 finału (Bonus pomaga w typowaniu)
    Post edited by msor (PL1) on
    sledges (PL1) powiedział(a):

mam tam konto sledges ale nie mogę dostc się do drużyny polski

Mam Cię na liście. Może zróbmy inaczej... Wklejam listę Uczestników z polskiej grupy na ten moment. Jeśli ktoś czuje, że też chce dołączyć, chce wziąć udział, zapraszam - jedna z ostatnich szans :) 

Mini poradnik, jak poruszać się po stronie typowania (lepiej późno, niż wcale :) ) przygotowałam dla Was TUTAJ
  • Wilczek55 (PL1)Wilczek55 (PL1) Posty: 161
    edytowano 10.06.2016
    ja tylko dodam ze mozna sobie troszke pomoc i uzywajac przegladarki google chrome jest opcja przetłumaczyc strone na jezyk polski...bedzie o wiele łatwiej:)
    https://scr.hu/9682/sk6g0
    no to obstawiamy:)
    Post edited by Wilczek55 (PL1) on
    Wilczek55 @ pl 1
    Jeśli nie jesteście pewni, czy ktoś jest na liście, najnowszy wgląd w sytuację. Postaram się sprawdzić tę listę jeszcze w miarę możliwości przed pierwszym meczem, dziś z domu, ale nie mogę obiecać, że będę w stanie kogoś jeszcze dodać, bo w którymś momencie ta możliwość przestanie być aktywna. 

edytowano 10.06.2016
    Chyba już ostatnie dwie osoby dodane. Lista liczy 33 osoby, wydaje mi się, że jest zamknięta :) 

edit: źle mi się wydawało... obecnie 39 uczestników. Rzutem na taśmę dodani :D

Powodzenia w typowaniu i udanego weekendu! 
    Asia
    Post edited by CM Asia07 on
Sign In to comment.