Strona główna Wasze pytania do gry Porady & Triki

30 kilo akwy z fortu

czy komus sie udało zrobic tyle jednym strzałem?

nie wiem albo mam pecha ... albo mam pecha.. albo nie wiem.. mam pecha ale wiecej niz 27k nie moge udzwignac:(
"Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)

Komentarz

• obawiam sie ze to nie pomoze:(

• chyba nie pomaga :-(
  • zrbilem 27,900 ale 30 nie moge......:( chyba sie poddam:)

• łomoti po co ci fort jak mozesz sie z kims ustawic i przytachac caly magazyn na raz:)
    Nick: justysia8000
    Serwer: PL1
  • łomotimaszineri (PL1)łomotimaszineri (PL1) PL1 Posty: 817
    edytowano 31.05.2016
    justysia8000 (PL1) powiedział(a):
    łomoti po co ci fort jak mozesz sie z kims ustawic i przytachac caly magazyn na raz:)

tak to wiem . ale mi chodzi o fort.

widzisz.. w tej grze jest duzo nieprawidlowsoci... moge zrozumiec np. ze dany hero działa na wioski bo tak ma w opisie.. i ze działa na wioski "świeze" na zejete juz musisz dac na podboj.

ale mi chodzi o fortyyyyyyy:)  a najbardziej o 30k z jednego strzału na drzewie.

da sie czy sie nie da?

• Da się widziałem kiedyś taki raport nawet 32K tylko dowódca max grabież + główka + 90dystans albo wręcz zależy jakim wojskiem lecisz + brama + mury tak, żeby jak najmniej zginęło + odpowiednie kamyki. Nim mniej zginie tym więcej surki przyniosą. Widziałem taki rapek ale gość leciał jaskiniowymi z podziemia tylko to 8 żre.
  • uzal (PL1)uzal (PL1) Posty: 1,743
    Problem wynika z dużego rozrzutu wypadającej akwy
    Po uzyskaniu akwy jest ona dopiero przemnażana przez rabusia, badania do plądrowania, atrybuty dowódcy do plądrowania....

Podstawowy rozrzut akwamarynu na forcie 80
    4392-7992 akwamarynu

• amino15000 (PL1)amino15000 (PL1) PL1 Posty: 747
    łomotimaszineri (PL1) powiedział(a):
    zrbilem 27,900 ale 30 nie moge......:( chyba sie poddam:)
    ..........niecale  31.400 k ... ;)
    A )  Nieznośny  Miłośnik Gry Empire,,, ZLIKWIDOWAĆ SALE LEGEND !!!  :p 
    B )  Pozdrawiam
    Amin i JAK ZAWSZE - ,,PÓŁ  ŻARTEM  PÓŁ  SERIO"     >:)
    CZY WOJNY CZY EVENTY  BEZ RÓŻNICY WAŻNE ABY UŚMIECH I ZABAWA BYŁA MIŁA ;-)
  • Lenor15 (PL1)Lenor15 (PL1) PL1 Posty: 173
    zrób dowódce na rabowanie 70 % :)
  • Lepi (PL1)Lepi (PL1) Posty: 270
    jak polecisz samymi wojakami ze sztormu to powinno się udać ale faktycznie głowa do dowódcy na rabunek musi być dobra bo to się dodaje 70 sam gienek plus to co ma głowa

też forty wole ;)   
    Lepi @ pl 1
  • Lepi i jeszcze kamyczki na grabież też sie dodają.
  • Lepi (PL1)Lepi (PL1) Posty: 270
    to się rozumie samo przez się ze kamyczki badania etc

Lepi @ pl 1
  • uzal (PL1) powiedział(a):
    Problem wynika z dużego rozrzutu wypadającej akwy
    Po uzyskaniu akwy jest ona dopiero przemnażana przez rabusia, badania do plądrowania, atrybuty dowódcy do plądrowania....

Podstawowy rozrzut akwamarynu na forcie 80
    4392-7992 akwamarynu

ja wysylam max woja i ledwo 3k targają
    generał kamil @ pl 1
  • Po pierwsze czy max fort?
    Po drugi Czy puściłeś max woja
    Po trzecie jaki dowódca - ma mieć jak najwięcej na grabierz oczywiście mur, brama, dystans też kamyki i buźka też.

Jak więcej wojska puścisz to mniej stracisz i więcej przyniosą. Każdy wojak ma jakąś pojemność rabunkową zobacz w opisie poszczególnego wojaka.
  • ja mam problem z wyszukiwaniem fortow, musze dopiero myszka na fort najechac by widziec jaki poziom ma, nie mozna grafiki fortow zmienic?, bo ne ma roznicy w wygladzie fortow, mozna by przy nich cyfre umiescic albo cos, bo grafik tu sie wcale nie popisal
    krzychu48 @ de 1
  • marek74 (PL1)marek74 (PL1) PL1 Posty: 40
    z całym szacunkiem ale snić to można w nocy a nie na grze by GGS wprowadził widoczne poziomy fortów, jak pisałem sugestie by wprowadzić legendarne poziomy na obcych czy krukach to mam wrażenie ze GGS sprawę pod dywan zamiótł pisząc do modów ze w niedalekiej przyszłości się zajmą taką sprawą zresztą czy GGSowi zależy na tym by nam się dobrze grało ???? czy raczej zależy im na naszych złotówkach ????
Sign In to comment.