Strona główna Polish Wiadomości sojusznicze

Ach ten łomotj

co za dobry gracz z niego wyskakuje z soja od siebie( Brum Brum Brum) i lata po wioskach wokół zamków, twierdząc ze to są jego:) później wskakuje znowu do soja Brum BRUM,  i jeśli chcesz odbić wioskę musisz liczyć się z reakcja całego soja:) ach ten Szlachetny Łomot i jego Honor. 
Ciekawe jak wytłumaczy to Dyplomata AU i DL wkoncu podpisuje się łomot pod nich
Cazino
THE BEST LEGION

Komentarz

• brum brum
    "Kobieta pozwoli ze sobą zrobić co zechcesz bylebyś jej o tym nie mówił"

Stefan   ... naturalnie z kielecczyzny:)
  • łomot czym jedziesz
    krzysztof23 @ pl 1
  • chyba nie ciągnikiem
    krzysztof23 @ pl 1
  • ostrzegam wszelakie jęczały działają na mnie jak płachta na byka.

• zdaje mi sie ze dyplomata au di moze mu co najwyzej naskoczyc ale nie jestem pewien
  • łomotimaszineri (PL1) powiedział(a):
    ostrzegam wszelakie jęczały działają na mnie jak płachta na byka.

Uważaj, bo ci ta płachta na oczach zostanie i będziesz na oślep się kręcił jak gówno w przeręblu.
  • Veit (PL1) powiedział(a):
    łomotimaszineri (PL1) powiedział(a):
    ostrzegam wszelakie jęczały działają na mnie jak płachta na byka.

Uważaj, bo ci ta płachta na oczach zostanie i będziesz na oślep się kręcił jak gówno w przeręblu.
    nastpępny kozak . czy naprawde az tak bardzo sie boisz mego cienia ze musisz zakładac nowy zamek abys mogł cokowliek w moim kierunku napisac?

:)))))

• Założyłem nowy zamek, bo zacząłem grać i starego nie mam :smile: Bać mogę się twojego smrodu, a nie cienia. Nie piszę w twoim kierunku, tylko odpowiadam na komentarz, bo uznałem, że będzie zabawny.
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    Veit (PL1) powiedział(a):
    Założyłem nowy zamek, bo zacząłem grać i starego nie mam :smile: Bać mogę się twojego smrodu, a nie cienia. Nie piszę w twoim kierunku, tylko odpowiadam na komentarz, bo uznałem, że będzie zabawny.
    Tu i w tym temacie, tez przywołuje do ograniczenia wylewności słów, zwłaszcza tych obraźliwych.

Pozdrawiam, Jan
  • tak ok. wiec jakiz to był oooooooooo bohaterze twoj poprzedni nick?

tak ok. wiec jakiz to był oooooooooo bohaterze twoj poprzedni nick?

Bohater mój bezimienny, aczkolwiek szlachetny i prawy.
    Imienia ci ja nie zdradzę, bo to poprzedni mój żywot był. 
    Podążam teraz na swej kobyle w stronę zachodzącego słońca,
    By niezmąconą codziennością wypełniać swój czas.
  • wstydzisz sie swojej przeszlosci?

• CM Asia07CM Asia07 Posty: 3,526
    Cześć Chłopaki i Dziewczyny (jeśli też jakieś tutaj są)! 

O czym Wy tu właściwie rozmawiacie? Mogę prosić o wtajemniczenie? Nie jestem pewna, czy ten temat znajduje się we właściwym miejscu forum, bo jak chodzi o luźne pogadanki o wszystkim, to trochę inne miejsce na to na forum mamy :) 

Pozdrawiam
  • nie chcesz podac nicku.. nie masz zamku .. a ten co masz to jakbys nie miał..

cytując  mięciutko klasyka

Jesteś..byłeś.. i będziesz nikim.

nie chcesz podac nicku.. nie masz zamku .. a ten co masz to jakbys nie miał..

cytując  mięciutko klasyka

Jesteś..byłeś.. i będziesz nikim.

Ty na pewno jesteś kimś próbując ciągnąć tą bezsensowną dyskusję, aby podnieść swoje poczucie własnej wartości obrażając kogoś innego. Tak na pewno robią ludzie na poziomie. Spróbuj z lustrem, tak będzie prościej, szybciej i skuteczniej. Masz pecha, na mnie to nie działa, wiem kim jestem i nie muszę nikomu niczego udowadniać. Pozdrawiam.
  • Byłeś ,,jesteś... i będziesz nikim.

ciao:))

• nooo ... ale masz sentencje ...
    przyklasnąć?

porażka z Toba

maxymalna chłopinko

Sign In to comment.