Strona główna Wydarzenia na forum

Strzał w 10! | Wydarzenie zainspirowane pomysłem sam_gnusa :)

CM Asia07CM Asia07 Posty: 3,526
edytowano 23.10.2016 w Wydarzenia na forum

Prawdziwy strateg cieszy się z odniesionego zwycięstwa tym bardziej, im mniejsze straty poniesie na polu bitwy. Oczywista sprawa! 

Zadanie, które przed Wami stawiam, polega na idealnym wstrzeleniu się w podaną ilość strat Waszego wojska podczas zwycięskiego ataku na różne cele NPC, lub innych Graczy (zależnie od warunków do spełnienia na dany dzień).

Pierwsza osoba, która zamieści w tym wątku raport z bitwy z danego dnia na podany cel i spełni warunki zadania, otrzyma nagrodę dnia. Jeśli nikt nie wstrzeli się w idealny sposób w podane straty, zadanie przechodzi na kolejny dzień. Maksymalnie do tygodnia czasu. Po upływie 7 dni, przyznajemy nagrodę temu, kto pierwszy był najbliżej zwycięstwa. Ponadto, aby skłonić jak największą ilość osób do udziału w zabawie, Gracze, którzy osiągną straty nie przekraczające +/- 3 jednostek od podanej liczby, wezmą udział w losowaniu nagrody pocieszenia. 

Przykład: Zadanie dnia polega na pokonaniu Barona Rozbójnika ze stratami dokładnie 23 jednostek. Załóżmy, że nikt dokładnie tyle nie osiągnie. Gracz A będzie miał 22, Gracz B - 27, Gracz C - 24. Zarówno Gracz A, jak i B byli tylko o 1 jednostkę oddaleni od oczekiwanego wyniku. W tym wypadku nagroda po 7 dniach (jeśli nikt jej wcześniej nie zdobędzie) trafi do Gracza A, z uwagi na to, że miał przy tej samej różnicy jednostek do wymaganego celu, mniejsze straty.

Tyle teorii, a teraz przejdźmy do praktyki (oryginał pomysłu znajdziecie TUTAJ)

Pierwsze zadanie:

Pierwsze zadanie:
Pokonaj Barona Rozbójnika (Wielkie Cesarstwo gry) tracąc dokładnie 31 żołnierzy. 
Pierwsza osoba, która zamieści taki raport z ataku otrzyma:

1000 rubinów + 31 dowolnie wybranych jednostek, którymi mogą dysponować Gracze, występujących w grze + 31 dowolnie wybranych narzędzi, 
którymi mogą dysponować Gracze, występujących w grze. (Ilość jednostek i narzędzi jest zależna od wielkości strat podanych na dany dzień). 

Nagrodą pocieszenia przyznaną przy okazji tego konkursu będzie 500 rubinów. 

UWAGA:
Konkurs - jak wszystkie treści - podlega zasadom obowiązującym forum a Załoga Forum ma prawo do edycji/ usuwania wpisów niespełniających zasad zabawy. Każdy Gracz może zamieścić dowolną ilość raportów, edytowane wpisy nie będą brane pod uwagę. Prośba o zachowanie zasady naprzemienności postów (czyli nie wklejamy kilku postów z rzędu, te nie będą się liczyć, przy przyznawaniu nagród).   

Powodzenia! :)
Post edited by Jan M on
«13

Komentarz

• A musi być zwycięstwo ?

• CM Asia07CM Asia07 Posty: 3,526
    stasio2003 (PL1) powiedział(a):
    A musi być zwycięstwo ?

Tak, inaczej wysłalibyście ściśle podaną ilość żołnierzy na stracenie i byłoby po sprawie. Nie ma tak łatwo :) 
  • a narzędzia też sie liczą?

Sojusz:NEUTRAL
                                                                                    Poziom: 50
                                                                                    Tytuł:władczy,wicechrabia.
                                         czasami fuks czasami pech
    https://community.goodgamestudios.com/empire/pl/discussion/comment/4491884#Comment_4491884
  • A wieże Na krainach się liczą ?
    Kochani, prosta sprawa. To, co się danego dnia liczy podałam w ogłoszeniu. Czytając dokładnie, wszystko powinno być jasne :)

UWAGA, cytacik: "Pierwsze zadanie: Pokonaj Barona Rozbójnika (Wielkie Cesarstwo gry) tracąc dokładnie 31 żołnierzy. " 

Pokonaj Barona Rozbójnika - czyli tylko zwycięstwo i tylko z Baronem Rozbójnikiem, a ten jest tylko w Wielkim Cesarstwie. 

Powodzenia!
  • mój błąd 
  • ampul (PL1)ampul (PL1) Posty: 88
    edytowano 28.04.2016
    Post edited by ampul (PL1) on
    ampul @ pl 1
  • Witam, wydaje mi się to bardzo złym pomysłem gdyż zrobienie takiego zdjęcia i przerobienie go jest dość banalne... zbyt bardzo można oszukiwać.
    Jak dla mnie bynajmniej żadnym problemem nie byłoby zrobienie zdjęcia i wklejenie tam cyferki xxx :l Więc jak dla mnie taka zabawa to niewypał
    Przemyślcie to sobie.
    Pozdrawiam
  • ampul (PL1) powiedział(a):
    daj znac czy dostales nagrode  :) 

• Monfik (PL1)Monfik (PL1) PL1 Posty: 81
    I co dalej, Jakie zadanie na dziś ?
  • Monfik (PL1) powiedział(a):
    I co dalej, Jakie zadanie na dziś ?
    "Pierwsze zadanie: Pokonaj Barona Rozbójnika (Wielkie Cesarstwo gry) tracąc dokładnie 31 żołnierzy. " 

a to nie było zadanie na wczoraj ? ampul juz wkleił link
    edytowano 28.04.2016
    ampul (PL1) powiedział(a):
    @ampul (PL1)  Witam serdecznie i gratuluję! Raport jest jak najbardziej prawdziwy i wynik się zgadza. Podaj proszę (w wiadomości prywatnej) jednostki, jakie wybierasz w ramach nagrody. Przypiszę je wraz z 1000 rubinów, gdy otrzymam Twoją wiadomość! Nagroda pocieszenia tym razem przepada. Może następnym razem będzie lepiej ;) 

28.04.2016 | Zadanie na dziś! 

Pokonaj Barona Rozbójnika (Wielkie Cesarstwo gry) tracąc dokładnie 49 żołnierzy. 
    Pierwsza osoba, która zamieści taki raport z ataku otrzyma: 

1000 rubinów + 49 dowolnie wybranych jednostek, którymi mogą dysponować Gracze, występujących w grze + 49 dowolnie wybranych narzędzi, którymi mogą dysponować Gracze, występujących w grze. (Ilość jednostek i narzędzi jest zależna od wielkości strat podanych na dany dzień). 

P.S. 
    garbatyaniol (PL1) powiedział(a):
    Witam, wydaje mi się to bardzo złym pomysłem gdyż zrobienie takiego zdjęcia i przerobienie go jest dość banalne... zbyt bardzo można oszukiwać.
    Jak dla mnie bynajmniej żadnym problemem nie byłoby zrobienie zdjęcia i wklejenie tam cyferki xxx :l Więc jak dla mnie taka zabawa to niewypał
    Przemyślcie to sobie.
    Pozdrawiam
    Oszukiwanie nie popłaca, bo mamy wgląd w Wasze raporty walki, jeśli spotkam się z sytuacją, że ktoś oszukuje w tym względzie (a przed przyznaniem nagrody na pewno to sprawdzę), przyznam specjalną odznakę na forum, dla oznaczenia, że dana osoba jest wykluczona z konkursów forumowych. Myślę, że nie warto. 

Zakładam, że uczciwie do tego podchodzicie, bo chodzi przecież o zabawę! ;) 

Powodzenia!
    http://scr.hu/4m41/5y39c

Nie jest to łatwe w sumie :)) Ale trza próbować :)
  • Monfik (PL1) powiedział(a):
    http://scr.hu/4m41/5y39c

Nie jest to łatwe w sumie :)) Ale trza próbować :)
    tutaj masz 30  a trza mieć 31

Pozdrawiam,
    Podlesxd asd123.

Sojusz: Basterds

Z przykrością stwierdzam, że nie czytacie... Proszę przejrzeć wątek, ale zanim to zrobicie, przeczytajcie w całości zasady konkursu i chociażby przyznawania nagród pocieszenia. 
  • Pozdrawiam,
    Podlesxd asd123.

Sojusz: Basterds

• irob1 (PL1)irob1 (PL1) Posty: 124
    irob1 @ pl 1
    O której godzinie bedzie zadanie na jutro ?
    Podlesxd asd123 (PL1) powiedział(a):
    @Podlesxd asd123 (PL1) Prośba o kontakt prywatny w sprawie jednostek i narzędzi, nagroda, wraz z rubinami zostanie przypisana w najbliższy poniedziałek. 

irob1 (PL1) powiedział(a):
    @irob1 (PL1)  Gratulacje, wygrywasz nagrodę pocieszenia. 500 rubinów trafia na Twoje konto. 

29.04.2016 | Następne zadanie: Pokonaj Barona Rozbójnika (Wielkie Cesarstwo gry) tracąc dokładnie 50 żołnierzy.  

Udanego weekendu! :)
Sign In to comment.