Strona główna Kącik kreatywności & zabaw forumowych

Liczymy do 1000 obrazkami!

Prosta zabawa, każdy umieszcza obrazek z kolejnym numerem.

Zaczynam:

Trochę duża ta jedynka :wink: 

Komentarz

• zysiu2000 (PL1)zysiu2000 (PL1) PL1 Posty: 5,233

Link do supportu. Masz problem z grą? Pisz!--->SUPPORT

Zachęcam do używania wyszukiwarki, zapewniam, że nie gryzie.:-) Chociaż przeglądając forum mam wrażenie,że jednak gryzie...

• ptr1 (PL1)ptr1 (PL1) PL1 Posty: 799

Nick: ptr1
    Poziom: 23
    Honor 768
    Tytuł: baronet
    Sojusz: czerwono-czarni.
    Gram już drugi raz :) Trzymam się zasady, że mój drugi sojusz jest moim ostatnim.
    Zakładając, że wyżej jest 4...:-)

Zachęcam do używania wyszukiwarki, zapewniam, że nie gryzie.:-) Chociaż przeglądając forum mam wrażenie,że jednak gryzie...

• ptr1 (PL1)ptr1 (PL1) PL1 Posty: 799

Nick: ptr1
    Poziom: 23
    Honor 768
    Tytuł: baronet
    Sojusz: czerwono-czarni.
    Gram już drugi raz :) Trzymam się zasady, że mój drugi sojusz jest moim ostatnim.

•                                                                                 Sojusz:NEUTRAL
                                                                                    Poziom: 50
                                                                                    Tytuł:władczy,wicechrabia.
                                         czasami fuks czasami pech
    https://community.goodgamestudios.com/empire/pl/discussion/comment/4491884#Comment_4491884

Sign In to comment.