Strona główna Polish Sugestie, pochwały & krytyka

Znajomi.

Miałem swojego czasu zadanie związane ze znajomymi, tzn. zaproszenie ich do gry. Dopiero po ok. 3 miechach udało mi się kogoś znaleźć. Problem w tym, że to zadanie blokowało mi inne, związane głównie z ulepszaniem budynków. Od tamtej chwili minęło sporo czasu, a zadania nie zostały mi dane z powrotem, tylko muszę czekać na architekta. Czy CM-owie mogliby temu zaradzić?
Trza zrobić rewolucję narodową!

Pomóż wszystkim liczyć do miliona!
Support.

Komentarz

• Zadanie o znajomych nie powinno blokować innych.
    Nie ma zadań związanych z ulepszaniem budynków tam gdzie potrzebny jest architekt.
  • CM Asia07CM Asia07 Posty: 3,526
    Wajper PL (PL1) powiedział(a):
    Zadanie o znajomych nie powinno blokować innych.
    Nie ma zadań związanych z ulepszaniem budynków tam gdzie potrzebny jest architekt.
    Cześć!

Z pewnością masz jeszcze inne zadania do wykonania, skoncentruj się na nich, a w ich miejsce będą pojawiać się nowe. 

Pozdrawiam i życzę powodzenia
  • Rudenet (PL1) powiedział(a):
    Miałem swojego czasu zadanie związane ze znajomymi, tzn. zaproszenie ich do gry. Dopiero po ok. 3 miechach udało mi się kogoś znaleźć. Problem w tym, że to zadanie blokowało mi inne, związane głównie z ulepszaniem budynków. Od tamtej chwili minęło sporo czasu, a zadania nie zostały mi dane z powrotem, tylko muszę czekać na architekta. Czy CM-owie mogliby temu zaradzić?
    A jaki budynek i jaki poziom?
    pytam ponieważ chata drwala i kamieniołom można budować max do poziomu 9 do poziomu 10 potrzeba architekta

Sign In to comment.