Strona główna Polish Wasze pytania do gry

zablokowane konto

kufel5 (PL1)kufel5 (PL1) PL1 Posty: 52
edytowano 22.03.2016 w Wasze pytania do gry
ciekawe z jakiego powodu zablokowano mi konto bo wsparcie nie odp a sojusznicy dzwonia i twierdza ze jestem an czacie. masakra jakas chyba za malo rubina doladowalem ..... teraz wszytsko zwieje a suport jak zawsze zanim odpowie to zapewne po swietach. porazka jakas
«1

Komentarz

• sam_gnus (PL1)sam_gnus (PL1) PL1 Posty: 351
    edytowano 22.03.2016
    w naszym sojuszu też blokady
    a może to jest tak, że niezablokowane zostanie 300 kont z największymi wpłatami, żeby mogły bezkarnie w nadciągającej wojnie totalnej spalić całą mapę i dostać kamienie:)
  • kufel5 (PL1)kufel5 (PL1) PL1 Posty: 52
    bezsens rozumiem zeby kogos zrugac czy cokolwiek. czlowiek wstaje z samego rana oblatac wieze obcych zeby nic nie zwialo  atu jep i blokada. chcialbym sie dowiedziec o cb ale suport ma to widze gleboko
    hehehh to jest pomysl:) chociaz widząc ostatnie akcje można sie spodziewać wszystkiego:)
  • CM Asia07CM Asia07 Posty: 3,526
    kufel5 (PL1) powiedział(a):
    ciekawe z jakiego powodu zablokowano mi konto bo wsparcie nie odp a sojusznicy dzwonia i twierdza ze jestem an czacie. masakra jakas chyba za malo rubina doladowalem ..... teraz wszytsko zwieje a suport jak zawsze zanim odpowie to zapewne po swietach. porazka jakas
    Witam serdecznie, 

przyczynę blokady konta gry zawsze można skonsultować z Zespołem Wsparcia Technicznego, nie mniej jednak jeśli blokada jest nałożona na kilka - kilkunastu minut, często jest blokadą automatyczną. Nasz system zabezpieczeń reaguje w ten sposób na działania, które są podejrzane, choć nie wszystkie muszą być wynikiem nieuczciwości Gracza. Zdarza się, że np. nagły spadek/wzrost prędkości Internetu daje sygnał alarmowy, że coś niepokojącego się dzieje i konto jest blokowane na najczęściej 10 minut.

Pozdrawiam  
  • sam_gnus (PL1)sam_gnus (PL1) PL1 Posty: 351
    Asia, ale konsultacja tak winna być szybka, co w sytuacji, gdy zgłoszenie o blokadach trwających już prawie 3 godziny nie ma żadnej odpowiedzi poza automatyczną, że przyjęto zgłoszenie. Straty będą wręcz niemożliwe do oszacowania.
  • CM Asia07 powiedział(a):
    kufel5 (PL1) powiedział(a):
    Witam serdecznie, 

przyczynę blokady konta gry zawsze można skonsultować z Zespołem Wsparcia Technicznego, nie mniej jednak jeśli blokada jest nałożona na kilka - kilkunastu minut, często jest blokadą automatyczną. Nasz system zabezpieczeń reaguje w ten sposób na działania, które są podejrzane, choć nie wszystkie muszą być wynikiem nieuczciwości Gracza. Zdarza się, że np. nagły spadek/wzrost prędkości Internetu daje sygnał alarmowy, że coś niepokojącego się dzieje i konto jest blokowane na najczęściej 10 minut.

Pozdrawiam  
    Moje zablokowane już 2 miechy a odpowiedzi brak seba671
    edytowano 22.03.2016
    CM Asia07 powiedział(a):
    Witam serdecznie, 

Pozdrawiam  

niestety kontakt ze wsparceim napisalem 12 wiadomsci iii zero reakcji . po co czlowiek inwestuje rubinki. event trwa a ja nic nie moge zrobic bo support nie odp. i co dalej.. wojo ucieknie event mija dziekuje za taka gre. blokada jest nalozona od 7 rano
  • moje tez mi dziś zablokowali i nie wiem czemu?
  • cały tydzień walki z obcymi pójdzie w eter...wszystko ucieknie. 
    o co chodzi z tym?

• ja mam od 8
    no o 4 rano gralem i nagle kolo 7 jeb i blokada.... nie czaje o co chodzi

• a mi o 10 zablokowali

blokady blokadamy a macie odpowiedz od suportu?? heheh bo ich troche zaspamowalem mailami i nic:)

• nic brak odpowiedzi tylko automat
  • szlak mnie trafia normalnie
  • u mnie też nic

• a troche woja tam mam i morze paść

troche :))) szalenstwo rano mi zwialo 5k jeszcze z 30zostalo:))) tzn nie wiem czy zostalo bo sie zalogowac nie moge:)

• a u was jak sytuacja wojem

nie wiem po nomadach chcialem pobiegac po sztandary ale widze ze nie da rady... suport milczy na fb tez milcza z forum moderatorzy tez takze ide na spacer bezsens gra schodzi na psy
Ta dyskusja została zamknięta.