Strona główna Polish Problemy techniczne & bugi

LISTA OBECNOSCI NA CZACIE

Pojawil sie blad  z lista obecnosci na czacie sojuszu nie pokazuje obecnych graczy tylko wszystkich ktorzy tego dnia logowali nawet na sekunde
ForestGamer @ pl 1

Komentarz

• Potwierdzam... po dzisiejszej aktualizacji u nas też pojawił się ten bug.

gwozdyczek @ pl 1
  • pawek123 (PL1)pawek123 (PL1) PL1 Posty: 138
    u nas jest to samo
             pawek123

• Mam ten sam problem..mam nadzieje ze szybko sie rozwiaze.
  • CM Asia07CM Asia07 Posty: 3,526
    Witam serdecznie, 

jeśli problem nadal występuje, bardzo proszę o zrzut ekranu, żebym mogła uzupełnić zgłoszenie (lub proszę o kontakt z naszym, Zespołem Wsparcia Technicznego). 

Pozdrawiam
  • CM Asia07 powiedział(a):
    Witam serdecznie, 

jeśli problem nadal występuje, bardzo proszę o zrzut ekranu, żebym mogła uzupełnić zgłoszenie (lub proszę o kontakt z naszym, Zespołem Wsparcia Technicznego). 

Pozdrawiam
    Ten kto raz wejdzie na np 1min na gierke zostaje na czacie jako akttywny i swieci sie przy nimu kropka zielona :).
  • U nas też problem nadal występuje.
    gwozdyczek @ pl 1
  • CM Asia07CM Asia07 Posty: 3,526
    Zapytam inaczej, bo się nie zrozumieliśmy... Skąd wiecie, że ktoś nie jest na czacie mimo wszystko online? 

Asia
  • Ciesiek (PL1)Ciesiek (PL1) PL1 Posty: 3,665
    edytowano 10.03.2016
    CM Asia07 powiedział(a):
    Zapytam inaczej, bo się nie zrozumieliśmy... Skąd wiecie, że ktoś nie jest na czacie mimo wszystko online? 

Asia
    Wystarczy poprosić gracza, aby się wylogował na 5 minut... I już wiadomo jak jest. A jest prawie dokładnie tak jak napisali przedmówcy. Prawie - bo u mnie wylogowani gracze znikają po jakimś czasie. Najprawdopodobniej zmieniono częstość odświeżania listy.

Pozostaje pytanie retoryczne: po co zmieniano coś co działało, zamiast poprawiać dziesiątki błędów, które przeszkadzają w grze a od tygodni nikt nic z tym nie robi...
  • pawek123 (PL1)pawek123 (PL1) PL1 Posty: 138
    Problem występuje nadal.
    Czat pokazuje multum graczy, którzy się wylogowali.
    Można się w tym pogubić.
    Jest jeszcze inny problem-
    na czacie sojuszu pojawiają się wpisy graczy z innego sojuszu wraz z imieniem gracza.
             pawek123

• Kacper778 (PL1)Kacper778 (PL1) PL1 Posty: 2,319
    Również mam ten problem, gracz pisze że ucieka, np. do kościoła, gdy jest 17:45, a o 18:00 jest widoczny online, oczywiście nie atakuje, nie ustawia obrony, ani nie odpisuje na czacie i w prywatnej wiadomości, dlatego wiem że go nie ma.
Sign In to comment.