Strona główna Wasze pytania do gry

Berimond.

Zanim zostanie zamknięty z powodu nazwy...

Dlaczego tracę punkty rycerskości podczas trwania berimondu, skoro "Punkty rycerskości Berimondu będą codziennie wzrastać, po osiągnięciu 5000 punktów. ", dodam, ze mam około 35 tysięcy punktów.

Drugie.
Dlaczego po osiągnięciu tytułu Oprawca, (zdobyciu 35 tysięcy punktów rycerskości) zmieniają się dzienne straty tychże punktów z 2% do 10%?
Nie znalazłem nigdzie żadnej informacji, ze po zdobyciu tego tytułu zwiększa się tak ilość traconych punktów?

Komentarz

• Jan MJan M Posty: 2,620
    Witam,

I ja mam podobny problem na swym koncie i już to zgłaszałem, raz mam -10% raz tak, jak trwa event to nic nie tracę, muszę o to zapytać i postaram tak szybko jak się da, tutaj Tobie odpowiedzieć.

Pozdrawiam, Jan
  • msor (PL1)msor (PL1) Posty: 276
    edytowano 27.02.2016
  • Kacper778 (PL1)Kacper778 (PL1) PL1 Posty: 2,319
    msor (PL1) powiedział(a):
    Jak Wy macie błędy, to dlaczego ja nie mam Berimondu ?

Naprawdę? Berimond jest od trzech dni, a ty nadal go nie masz ?! Pisałeś do supportu ?

• Jan M powiedział(a):
    Witam,

I ja mam podobny problem na swym koncie i już to zgłaszałem, raz mam -10% raz tak, jak trwa event to nic nie tracę, muszę o to zapytać i postaram tak szybko jak się da, tutaj Tobie odpowiedzieć.

Pozdrawiam, Jan
    Skoro tracę punkty podczas trwania eventu, a tak być nie powinno, to mogę domagać się dodania tych punktów przez support?
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    Piotrek933 (PL1) powiedział(a):
    Jan M powiedział(a):
    Witam,

Pozdrawiam, Jan
    Skoro tracę punkty podczas trwania eventu, a tak być nie powinno, to mogę domagać się dodania tych punktów przez support?
    No tak jak napisałem wyżej, nie chce rzucać słów na wiatr, i ja muszę poczekać do poniedziałku za odpowiedzią. Natomiast zawsze z tego co wiem, masz prawo domagać się rekompensaty, a w jakiej formie zostanie ona Tobie przyznana, tego nie wiem Piotrze.

Pozdrawiam, Jan
  • rafal1302 (PL1)rafal1302 (PL1) PL1 Posty: 699
    Cóż jak sprawdziłem ja również jestem poszkodowany ...
    ScreenShooter

ScreenShooter
  • mi też zabierają pkt podczas trwania ewentu :(
    http://scr.hu/2zf9/g6bu3
    M to mądrość która wynosisz z walki
    M to miazga i monstrualne karki
    A to atak, ty mu musisz stawić czoła
    Co gorsza, ja tracę nawet gdy nie ma ewentu. Lecz to chyba nie jest błąd, bo wiele osób tak traci, ja tak mam że tracę, a potem wszystko jest normalnie. :)

• Kacper778 (PL1) powiedział(a):
    Co gorsza, ja tracę nawet gdy nie ma ewentu. Lecz to chyba nie jest błąd, bo wiele osób tak traci, ja tak mam że tracę, a potem wszystko jest normalnie. :)
    Podczas gdy eventu nie ma to się traciło normalnie, ale podczas gdy jest nie powinno się tracić.
    Aha, okej. Pytanie z innej beczki jeżeli po rozpoczęciu nomadów osiągnąłem legendarny poziom to w wydarzeniu uczestniczę dla poziomów nie legendarnych, tak ?

• To jest spam :D

Nie, jeśli zdobyłes po rozpoczęciu nomadów to zaliczasz się do przedziału 50-69 jeszcze.
    Czyli dobrze myślałem, mimo wszystko dzięki za odpowiedź.
    Ps. Nie chciało mi się tworzyć nowego wątku, a byłem prawie pewien. :)

• Nareszcie zwykłe berii a nie to co zaproponowali kilka dni temu
    barbys @ pl 1
  • A więc jak?

Znowu tracę punkty gdy inni nie tracą, a straty punktowe nadal rosną...
  • Mam ten sam problem, tylko ze u mnie nie pokazuje ile dziennie tracę procentowo. Ale wczoraj miałam tytuł rycerski Brzeszczot, dziś mam oprawcę..... 
  • I co mam zrobić jak tracę punkty podczas eventu?
Sign In to comment.