Strona główna Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Inwazja Berimondu!

1322

Komentarz

• sam_gnus (PL1)sam_gnus (PL1) PL1 Posty: 351
    edytowano 18.02.2016
    CM Asia07 powiedział(a):
    .007 (INT1) powiedział(a):
    Asiu o ile procent zostanie zmniejszona ilość monet zdobywanych na nomadach i samurajach?
    Tego niestety nie możemy zdradzić. 

Neron M (PL1) powiedział(a):
    a czy jest szansa ze ta aktualka sie tak uda jak ta wprowadzająca konkursy szlachectwa na zimie i pisakach.... tzn rzekomo:)?
    Wydarzenie na pewno w niedługim czasie pojawi się w grze. Jest już wstępny grafik. Nie będzie to dziś, tyle mogę zdradzić, więcej nie powiem. 

misiek24stef (PL1) powiedział(a):
    a ja mam pytanie. ile będzie trwała ta aktualizacja? i dlczego jesteśmy o aktualizacjach tak późno powiadamiani? co do beri zobaczymy co będzie. dla mnie to głupota zmniejszenie ilości monet z nomadów i samurajów. co ma nam dać dodatkowe narzędzia dla nich jak ciężko sie wyrobić z produkcją zwykłych? czyli jak zwykle nic lepiej tylko wiatr w oczy graczą. następna aktualka do bani
    Aktualizacja już za nami. Przerwa techniczna nie trwała długo. Dowiedzieliście się o niej wyjątkowo późno, za co przepraszam, ale sama otrzymałam te informacje dopiero dziś rano po przyjściu do pracy. 

Pisałam już dosłownie parę postów wyżej, że produkcja nowych narzędzi na złoto nie będzie wymagała czasu i nie zajmie pól produkcyjnych. 

Pozdrawiam 
    1 sekunda to też czas... kliknąć,znaleźć to czas...
    Ale ok. Każdy ma prawo do własnego zdania.
    Moje jest takie.
    Nie ma demonów za obcych - nie ma mnie na obcych.
    Nie będzie kasy jak dawniej - nie będzie kasy ode mnie.
    Czarna flaga na maszt.
    Jest tyle innych zajęć.
    Pozdrawiam

ps...
    Uwielbiam to "nie możemy zdradzić" Każda promocja powinna tak wyglądać  - "uwaga już za dziś w sklepach rtv agd telewizory marki GGS w rewelacyjnej cenie- "nie możemy wam zdradzić jakiej" zapraszamy do sklepów - 
  • jarobaro (PL1)jarobaro (PL1) PL1 Posty: 66
    nowa  aktualizacja   i    juz   zginęły   zadanie dzienne
    znowu   wtopa   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    jarobaro @ pl 1
    jarobaro (PL1) powiedział(a):
    nowa  aktualizacja   i    juz   zginęły   zadanie dzienne
    znowu   wtopa   !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Tak, to żeby podnieść ich wartość.
  • LUDZIE!!! Nauczcie się czytać ze zrozumieniem!!! Jest wyraźnie napisane że będą narzędzia ZWIĘKSZAJĄCE ilość grabionych monet od samurajów i nomadów. A wy w kółko płacz i narzekania!! Jeden chlapnie coś od rzeczy i już stado do niego malkontentów dołącza! O co chodzi?!! 
    I nie rozumiem jak można tracić na nomadach/samurajach kasę skoro ja potrafię na evencie te 1,5 miliona do przodu zarobić?! 
    Paulus Maximus @ pl 1
  • Aktualizacja weszla w samo poludnie.
    A w grze nic nie ma. Kiedy aktualizacja ,,rozpocznie dzialania''?
    Paulus Maximus (PL1) powiedział(a):
    LUDZIE!!! Nauczcie się czytać ze zrozumieniem!!! Jest wyraźnie napisane że będą narzędzia ZWIĘKSZAJĄCE ilość grabionych monet od samurajów i nomadów. A wy w kółko płacz i narzekania!! Jeden chlapnie coś od rzeczy i już stado do niego malkontentów dołącza! O co chodzi?!! 
    I nie rozumiem jak można tracić na nomadach/samurajach kasę skoro ja potrafię na evencie te 1,5 miliona do przodu zarobić?! 
    Nie rozumiesz powiadasz... no jak skosiłeś 1,5 miliona w trzy dni to zrobiłeś około 50 ataków - zatem potrzebowałeś w 3 dni około 2700 osłon. Ja zrobiłem pierwszego dnia 170 ataków... w pierwszy 6 godzinach potrzebowałem prawie 10 000 osłon... A przecież były kolejne dni... zatem ty osłony wykujesz... a ja w ostatnich nomadach musiałem kupić około 15 000 narzędzi - dalej uważasz, że to taka maszyna do zarabiania? Dla ciebie może:)
  • staszeks (PL1)staszeks (PL1) PL1 Posty: 14
    po co te narzekania ... wejdą zmiany, zobaczymy...
    staszeks @ pl 1
  • Czy ktoś może już wejść na grę?u mnie jest lipa narazie
    Nick: justysia8000
    Serwer: PL1
  • ja mam jeszcze pytanie dotyczące poprzedniej aktualizacji. Co się stało z demonami z obcych ?
    teraz branie udziału w tym wydarzeniu jest nie opłacalne. Drugi raz z rzędu odpuszczę sobie to wydarzenie. w tej chwili bardziej opłaca się wejść na jakiś porządny tytuł z berimądu niż walczyć o chwałę z obcych.
    piotr4440 @ WWW 1
  • to dziennych zadań już nie będzie??:P zakładka z dziennymi zadaniami zniknęła:P czy to jak zwykle błędy po aktualizacji?? dlaczego nic nie sprawdzacie zanim to wprowadzicie w życie?? kiedy wkońcu weźmiecie sobie do serca nasze słowa i choć raz zrobicie coś dobrze i bez błędów?
    misiek24stef @ pl 1
  • misiek24stef (PL1) powiedział(a):
    to dziennych zadań już nie będzie??:P zakładka z dziennymi zadaniami zniknęła:P czy to jak zwykle błędy po aktualizacji?? dlaczego nic nie sprawdzacie zanim to wprowadzicie w życie?? kiedy wkońcu weźmiecie sobie do serca nasze słowa i choć raz zrobicie coś dobrze i bez błędów?
    mi stare zadania wymienili na nowe z rubinami do zdobycia więc z tego jestem zadowolony
    piotr4440 @ WWW 1
  • .007 (INT1) powiedział(a):
    to dziennych zadań już nie będzie??:P zakładka z dziennymi zadaniami zniknęła:P czy to jak zwykle błędy po aktualizacji?? dlaczego nic nie sprawdzacie zanim to wprowadzicie w życie?? kiedy wkońcu weźmiecie sobie do serca nasze słowa i choć raz zrobicie coś dobrze i bez błędów?
    mi stare zadania wymienili na nowe z rubinami do zdobycia więc z tego jestem zadowolony
    a ja nie mam ich wcale
    misiek24stef @ pl 1
  • I GDZIE TA AKTUALIZACJA????????????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sojusz:NEUTRAL
                                                                                    Poziom: 50
                                                                                    Tytuł:władczy,wicechrabia.
                                         czasami fuks czasami pech
    https://community.goodgamestudios.com/empire/pl/discussion/comment/4491884#Comment_4491884
  • mati007 (PL1)mati007 (PL1) Posty: 2,521
    STOP WPROWADZANIA NOWYCH AKTUALIZACJI! Przecież to przypomina teraz bardziej chorą patolkę a nie ''nowości''. Takie nowości to ja mam głęboko gdzieś, Jak nie wiecie co pieprzyć to ugotujcie i ją doprawcie pieprzem.  
    Nick: mati007
    Sojusz: SayaN
    Nick: PowrótSmoka (Azja)
    Sojusz: Titans (Azja)
    To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
    Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
    Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
    Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
    Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
    Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
    Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)
    Jutro rano jadę na rynek... Kupię własne świnie, w te ich trudno uwierzyć buahahah
  • U mnie brak w ogóle ZADAŃ DZIENNYCH no i powaliła mnie nagroda za obcych (element budowy w miejsce demonów).

Że zmienili nagrodę to już strawię ale, że drugi raz z rzędu jest to samo do zdobycia to sorry. Na co mi KOLEJNE 3 elementy budynku o tych samych parametrach? Przecież więcej jest budowli które mają wykorzystywać te elementy więc czemu znów to samo co tydzień temu? A tak przy okazji to bieda w tej Portugalii! "Siedemdziesiątki" mają wszystkie badania na max, legendy takie, że hoho a jakoś prawie nikt tam badań na OCHOTNIKÓW nie zrobił? Wszystkie rzekome symulacje walk to na prawdę walki z wieśniakami?
    Kasę za nomado-japońców chcecie okroić, okay. A mało kasiory leci na szpiegowanie po 2x tych samych zamków obcych gdzie nie zachodzi nawet 1 najmniejsza zmiana? Nie urodził się ani jeden wieśniak więcej, nie wystrugali nowego palika - nie zmienia się nic. Przykładów jest wiele. Troszeczkę (tak delikatnie ujmując) przeginacie z OBCYMI bo takich "niedorobionych" symulacji to nie wiem gdzie szukaliście :)

Pozostałe nowości przyjdzie czas ocenić. Póki co przeniesienie Berimondu na zielonkę zapowiada się ciekawie a co z tego wyniknie? Zobaczymy.

• Piotrek933 (PL1)Piotrek933 (PL1) Posty: 717
    edytowano 18.02.2016
    CM Asia07 powiedział(a):
    .007 (INT1) powiedział(a):
    Asiu o ile procent zostanie zmniejszona ilość monet zdobywanych na nomadach i samurajach?
    Tego niestety nie możemy zdradzić. 

Neron M (PL1) powiedział(a):
    a czy jest szansa ze ta aktualka sie tak uda jak ta wprowadzająca konkursy szlachectwa na zimie i pisakach.... tzn rzekomo:)?
    Wydarzenie na pewno w niedługim czasie pojawi się w grze. Jest już wstępny grafik. Nie będzie to dziś, tyle mogę zdradzić, więcej nie powiem. 

a ja mam pytanie. ile będzie trwała ta aktualizacja? i dlczego jesteśmy o aktualizacjach tak późno powiadamiani? co do beri zobaczymy co będzie. dla mnie to głupota zmniejszenie ilości monet z nomadów i samurajów. co ma nam dać dodatkowe narzędzia dla nich jak ciężko sie wyrobić z produkcją zwykłych? czyli jak zwykle nic lepiej tylko wiatr w oczy graczą. następna aktualka do bani
    Aktualizacja już za nami. Przerwa techniczna nie trwała długo. Dowiedzieliście się o niej wyjątkowo późno, za co przepraszam, ale sama otrzymałam te informacje dopiero dziś rano po przyjściu do pracy. 

Pisałam już dosłownie parę postów wyżej, że produkcja nowych narzędzi na złoto nie będzie wymagała czasu i nie zajmie pól produkcyjnych. 

Pozdrawiam 
    Ale zajmie zasoby.

A skoro cena monet obniżona (pewnie znacznie) to wiąże się to z mniejszą ilością ataków, czyli mniejszym zyskiem zasobów,

tak samo dodanie rudy ( prawdopodobnie ilości jak na baronie 12 poziom) zmniejszy ilość zdobywanych zasobow,

i teraz oprócz budynków trzeba bedzie marnowac  zasoby na jakies swinie ( swinie nie powinny byc produkowane z kamienia logicznie myslac) 

Pewnie znalazłbym jeszcze wiele, ale szkoda słow, mam nadzieję, ze niedługo przesadzicie i zrobici okazje do protestu nawet dla rubinowcow.

I co niektórzy maja nowe zadania dzienne, inni wcale?

Testowanie na ludziach jest zakazane ( na klientach się nie testuje)
  • mati007 (PL1)mati007 (PL1) Posty: 2,521
    GGS i tak robi duży postęp, dawniej to prawdopodobnie nic nie napisali, że będzie mniej monet, tylko wciskali kity graczom, udawaliby Greka i i wmawiali nam, że jest wszystko po staremu i nic się nie zmieniło.
    Nick: mati007
    Sojusz: SayaN
    Nick: PowrótSmoka (Azja)
    Sojusz: Titans (Azja)
    To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
    Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
    Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
    Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
    Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
    Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
    Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)
  • a co z zadaniami codziennymi, zniknęły, przy ostatniej aktualce, co jest grane?
    Emilian1959Game @ pl 1
Sign In to comment.