Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Inwazja Berimondu!

121

Komentarz

• Marcelo88 (PL1)Marcelo88 (PL1) PL1 Posty: 10
    a ja nadal nie dostalem odpowiedzi kiedy dostane ubranko z berimondu tego ktory sie przedluzyl...
    Marcelo88 @ pl 1
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    Marcelo88 (PL1) powiedział(a):
    a ja nadal nie dostalem odpowiedzi kiedy dostane ubranko z berimondu tego ktory sie przedluzyl...
    Przypomnij się proszę w tym samym zgłoszeniu do Supportu, każdy kto nie otrzymał tego artefaktu a był w ogłoszonym na forum TOP, już go otrzymał.

Pozdrawiam, Jan
    edytowano 13.04.2016
    otrzynalem zbroje niedziwiwdzia a o ile dobrze pamietam powinien byc helm..takze czekam na zamiane ubranek.pozdrawiam
    ps. wojska tez nie dostalem ale ten fakt pomijam bo zalezy mi na ubranku najbardziej

Marcelo88 @ pl 1
  • A ktoś mi wyjaśni co znaczą chorągwie na zamkach w Berimondzie, ale tym najazdowym który gramy na zielonym. Chorągwie są na różnych poziomach i nie ma jakiejś reguły jak się zmieniają, albo ja jej nie widzę:(
    Dzięki
    pasior @ LT 1
  • DLACZEGO NIE MOŻNA WEJŚĆ NA GRĘ !?
  • Ja tam wchodziłem bez problemu
    pasior @ LT 1
    w dalszym ciagu czyli od ponad 2 miechowvalbo i lepiej suuport nie odezwal sie w mojej sprawie...kpina i zal ale czekam cierpliwie. zaczne dzialac inaczej jak zajdzie taka potrzeba...nie pozdrawiam..
    Marcelo88 @ pl 1
    a ja dalej czekam na jakze zapracowany support,az raczy sie odezwac. Narazie widocznie nie bylem godzien i wat ich uwagi
    Marcelo88 @ pl 1
  • Marcelo88 (PL1)
    Spróbuj przejrzeć TĄ INSTRUKCJĘ, może coś pomoże.
    Elita Warlords & Szlachta
    (EW Szlachta)
    sprawa wyjasniona. dziekuje :)
    Marcelo88 @ pl 1
  • Witam ja chcialem napisac tylko tyle ze drodzy gracze nie dajcie sie juz wiecej nabierac ze cos wam dadza bo nic nie dostaniecie... Ja od 2 miesiecy czekam na meila w sprawie zaleglej nagrody z Beri i nic Echo w koncu sam ja sobie wywalczylem :-)

Tomasz

• Piotrec (PL1)Piotrec (PL1) PL1 Posty: 68
    Antheox (PL1) powiedział(a):
    Witam.

Hmmmm, tak patrzę na to nowe wydarzenie i się zastanawiam o co tu chodzi...

Trochę matematyki:

Aby ukończyć całe wydarzenie należy zdobyć 2 x po 15 tys. pkt. => 30 tys.
    Bez jakichkolwiek boosterów za każdy atak dostaję 50pkt reputacji.
    Oznacza to, że aby ukończyć wydarzenie potrzebne jest 600 ataków.

Przy założeniu, że średnio na atak potrzeba 10 minut to daje nam 6.000 minut => 100 godzin
    Oczywiście ten czas można zmniejszyć puszczając 2 lub więcej ataków jednocześnie ale....
    Przy takich czasach okres trwania wydarzenia powinien być porównywalny do wydarzenia zimowego.

A tu co? 6 dni!!!   Śmiać się, czy płakać??!! 

Dodatkowo...
    Przy każdym ataku pada około 100 woja... 600 ataków to 60 tys. wojska.

Itd itd. ...

Witam odgrzebałem takie coś
    I teraz jak tu narobić tyle woja.Trzeba by już w sierpniu zacząć chyba żeby teraz powalczyć
  • Po pierwsze, nie musisz robić całego na raz. Możesz zrobić jedną stronę za 1 razem, a drugą za drugim. Czyli już za 1 razem liczba ataków spada ci do 300. Po drugie pewną ilość książeczek zwiększających punkty reputacji dostajesz w ramach nagród. więc tak naprawdę tych ataków jest troszkę mniej. No pi po trzecie, możesz robiąc jedną stronę puszczać serie po 5 ataków. Załóżmy, że korzystasz tylko z drewnianych osłon, to atak ci idzie 10 minut. Załóżmy, że na godzinę wyślesz 5 serii (jedną zgubisz przez zlecanie lub robienie sobie herbaty), to daje ci 25 ataków na godzinę. Czyli na 300 ataków potrzebujesz 12 godzin. Event zazwyczaj trwa 3 dni z kawałkiem, czyli musisz grać 4 h dziennie. Jak dla mnie wykonalne...
    Elita Warlords & Szlachta
    (EW Szlachta)
  • Mario 1972 (PL1)Mario 1972 (PL1) PL1 Posty: 134
    A ktoś może wie kiedy będzie beri na zewnętrznej mapie? (nie na zieleni)
    marskrzy @ pl 1
  • jaromlody (PL1)jaromlody (PL1) PL1 Posty: 336
    ponoć w tym miesiącu jeszcze ma być ale dokładnego terminu nie znam
  • C-Objective (PL1)C-Objective (PL1) PL1 Posty: 145
    Na zieleni nie było źle...

Dawny bywalec w Dark Union, wcześniej też aktywny gracz, po tym zostały jedynie wspomnienia...
    Teraz jestem tak aktywny, że nie chcą mnie ze słupiarni wypuścić.
  • Szkoda, że od tak dawna nie było wojny o berimund :'(
  • C-Objective (PL1)C-Objective (PL1) PL1 Posty: 145
    edytowano 28.01.2017
    Niedawno była. Tylko że na zielonym
    Dawny bywalec w Dark Union, wcześniej też aktywny gracz, po tym zostały jedynie wspomnienia...
    Teraz jestem tak aktywny, że nie chcą mnie ze słupiarni wypuścić.
  • koniec miesiaca coraz blizej a obiecanego berimondu jak nie bylo tak nie ma
    kuba2005xxx @ pl 1
  •  może  go dadzą w następnym  miesiącu

Sign In to comment.