Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Inwazja Berimondu!

12022

Komentarz

•                                                                                   Ż E N A D A !!!!!!!
    z tego co widze to do supportu szkoda pisac i marnowac czas...

na zakonczenie beri bylem na 84 pozycji  ALE!!!  przedluzyli...  malo tego   OBIECALI dac nagrodyTOP 50  graczom ktorzy zajma po przedluzonym beri   OD 50-120  miejsca  nie na zakonczenie ale w dniu po zakonczeniu.

PYTAM SIE!!!   gdzie jest moja nagroda TOP 50  albo przynajmniej  TOP 100   skoro mialem 120 miejsce po przedluzonym beri  wskkazujac a fakt  ze DZISIAJ JEST JUZ DRUGI DZIEN PO BERIMONDZIE??

czyzbyscie nie nadazali z tym wszystkim??     w tym momence koncza sie samuraje  i powinno zaczac INWAZJA BERIMONDU

A Z POPRZEDNIEGO  NIE OTRZYMALEM JESZCZE NAGRODY !!!   i przypuszczam ze wielu innych graczy również

strata czasu i kasy, ZERO PRZYJEMNOSCI co jest najwazniejsze...  po tym evencie gdzie moj czas i ruble poszly w błoto, rezygnuje z bycia w jakiejkolwiek czołówce... a co za tym idzie rubli sie zaoszczedzi :D:D

pozdrawiam SIWUCH012
    siwuch012 @ pl 1
  • I co, wszyscy zrezygnowali z krytykowania???

A dlaczego obozy zmieniają nadal poziomy z 70 na 64, z 65 na 61 itd.
    Skoro mialo to byc naprawione?

• Kacper778 (PL1)Kacper778 (PL1) PL1 Posty: 2,319
    Teraz  są mniejsze straty i da się zniwelować obronę ściągaczami, więc jest trochę lepiej, jeszcze te poziomy do poprawy...
  • Piotrek933 (PL1)Piotrek933 (PL1) Posty: 717
    edytowano 12.03.2016
    Kacper778 (PL1) powiedział(a):
    Teraz  są mniejsze straty i da się zniwelować obronę ściągaczami, więc jest trochę lepiej, jeszcze te poziomy do poprawy...

Da się ściągaczami, bo nie zauważyłem jakoś?
    Straty mniejsze? o ile? 5-10 ludzi?

PS.
    Za ostatnio berimond dostałem zbrojkę, element przyspieszający werbunek, a wyglądu nie, czemu?
    Post edited by Piotrek933 (PL1) on
  • Kacper778 (PL1)Kacper778 (PL1) PL1 Posty: 2,319
    Piotrek933 (PL1) powiedział(a):

PS.
    Za ostatnio berimond dostałem zbrojkę, element przyspieszający werbunek, a wyglądu nie, czemu?
    Sam nie atakuję, bo uważam że się nie opłaca, ale kolega z niższym poziomem, używa ściągaczy w dwóch falach i pozbywa się narzędzi na murach, dlatego traci mniej narzędzi, więc ściągacze działają nie tak ja ostatnio.
  • Witam

Proszę o odpowiedz jak to możliwe ze na lev 70 na beri w niebieskich i czerwonych na pierwszym miejscu jest ten sam gracz???

pozdrawiam i liczę na szybka odpowiedz

• Kacper778 (PL1) powiedział(a):
    Piotrek933 (PL1) powiedział(a):

PS.
    Sam nie atakuję, bo uważam że się nie opłaca, ale kolega z niższym poziomem, używa ściągaczy w dwóch falach i pozbywa się narzędzi na murach, dlatego traci mniej narzędzi, więc ściągacze działają nie tak ja ostatnio.
    Nie wiem  jak  to  jest na niskich levelach ale na 70 ściągacz nie działa
    1979maciejmet @ pl 1
  • CM Asia07CM Asia07 Posty: 3,526
    Łukasz 81 (PL1) powiedział(a):

Witam

Proszę o odpowiedz jak to możliwe ze na lev 70 na beri w niebieskich i czerwonych na pierwszym miejscu jest ten sam gracz???

Proszę o zrzut ekranu i będziemy analizować za pośrednictwem kontaktu z LBA. 

Pozdrawiam 
  • CM Asia07 powiedział(a):
    Łukasz 81 (PL1) powiedział(a):

Witam

Proszę o zrzut ekranu i będziemy analizować za pośrednictwem kontaktu z LBA. 

Pozdrawiam 

Po prostu zgodnie z Waszymi załozeniami rubinowi gracze będą się zabijać o podwójną wygraną kupując olbrzymie ilości rubinów, nabijając kilkadziesiąt tysięcy po stronie jednej i robiąc to samo po stronie drugiej.

Oczywiście wymaga to kilkudziestu tysięcy jednostek wykorzystanych w atakach i kilkunastu tysięcy narzędzi.
    Bez kupowania rubinów niemożliwe, a BGS kasa leci.
  • bledy niestety sa były i będą to się na pewno nie zmienia ale trzeba naprawiac jedno potem następne

na beri czasem jest 800 woja na murach ciekawe jakim cudem  chyba ze wszyscy pokupowali w namiotach te rubinowe zabaweczki w elementach budynkow za milionu rubli poaztym po tej stronie co nie broni to przy ataku i tak wskazuje ze obrona jet powiecmy 240 dystans itp.

i bonusy na mury które posiadamy w uzbrojeniu tez nie  sa doliczane do ataku wiec najpierw naprawcie jedno a potem dawajcie nowe aktualizacje 

pozdro

• grik1 (PL1)grik1 (PL1) PL1 Posty: 141
    A co z pozostałymi nagrodami z beri?

Nagrody dla Top 100Wszyscy Gracze, którzy zajmują pozycję 101-250 również otrzymają nagrody z przedziału Top 100 po zakończeniu wydarzenia.

Ostatnio jest mowa tylko o ubrankach, a gracze czekają jeszcze na inne nagrody?

Ponadto czy planujecie to rozwiązać w kilka dni, czy tygodni?

grik1 @ pl 1
  • CM Asia07CM Asia07 Posty: 3,526
    grik1 (PL1) powiedział(a):

Nagrody dla Top 100Wszyscy Gracze, którzy zajmują pozycję 101-250 również otrzymają nagrody z przedziału Top 100 po zakończeniu wydarzenia.

Pozostałe nagrody powinny były zostać dawno przyznane automatycznie. Pisałam o tym na forum. Jeśli ktoś ich nie otrzymał, choć powinien, również prośba o kontakt z Supportem i uzbrojenie się w cierpliwość. To naprawdę może potrwać dłużej tym razem. 

Przepraszamy 

• bo ma gruby portfel!!!!!
    siwuch012 @ pl 1
  • CM Asia07 powiedział(a):
    grik1 (PL1) powiedział(a):

Pozostałe nagrody powinny były zostać dawno przyznane automatycznie. Pisałam o tym na forum. Jeśli ktoś ich nie otrzymał, choć powinien, również prośba o kontakt z Supportem i uzbrojenie się w cierpliwość. To naprawdę może potrwać dłużej tym razem. 

Przepraszamy 

Taaa....

Pisałem jakiś tydzien temu o nagrodach( wyglądzie koszar) którego nie otrzymałem. Co prawda support gry.pl odpisuje dość szybko, ale dostałem informacje ze takich nagrod nie mogą przyznac, i ze dostałęm w rekompensate 200 demonicznych (świetnie), których w dodatku nie otrzymałem. Gdy pisałem o stracie punktów podczas beri, to napisali, ze punkty rycerskości nigdy nie spadają, więc gdzie ja mam napisac niby, zeby uzyskać pomoc???
  • napisano że od 25-03 na beri dla graczy 70 będą obozy 70-tki tylko  właśnie beri się rozpoczeło i niema ani jednego obiecanki-cacanki jak zwykle
    pawełaqu @ pl 1
  • sorki 90-tki miały być i niema
    pawełaqu @ pl 1
  • Witam

90 80 wywalone mam. Ale jak wchodzisz z automatu atakiem na beri w pierwszej fali rozumiem tracisz narzędzia:) ale 2,3,4,  fala narzędzia z beri nie wracają jak to możliwe ?

Kolejne wyłudzenie rubinów ??????????????????????????

Co wy tam święta cały rok macie i nic nie robicie??

oddawać oszukanym graczom z nawiązką to co wpracowali , kupili.

wesołych i mokrych

• bo jak dasz narzędzia z beri w 2 lub 3 fali to działają jak flagi więc dlaczego miały by wrócić skoro dodają ci podczas ataku pewne bonusy ? 

danielx522 @ pl 1
  • Witam

Daniel skumaj te narzędzia nie powinny dawać bonusów gdyż do bonusu zostało wymyślone takie oto narzędzie wózek berimond zwykły 1% i taki droższy:) a  więc po co w to mieszać inne narzędzia które z założenia nie bowinny się marnować .

ale ty widzę masz prostolinijny tok myślenia:) poszerzaj granice horyzontu :)

Sign In to comment.