Strona główna Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Inwazja Berimondu!

222

Komentarz

• Od zawsze lubiłem Berimond :)  Teraz będzie w wielkim cesarstwie! Ale kiedy ktoś poda datę aktualki?

Zawsze przestrzegaj zasad forum

Zawsze słuchaj Asi ona zawsze ma racje

Przestrzegaj zasad albo on cię dopadnie!

• hmm , beri na wielkim cesarstwie ? tysiące obozów rozsianych po mapie to ja już czuje ten syff co się zrobi i zresztą znikną jak rozumiem w tym ewencie wieze na których można było sobie uzbierać monety i rubiny wiec  jak dla mnie negatywne rozwiązanie . mniej monet na nomadach i samurajach w zamian dodatkowe narzędzia do zrobienia - no to już brak słów  wiem ze zaraz będzie ze co stego ze zabraliśmy , ale przecież macie możliwość zrobienia narzedzi i będziecie mieć to samo przecież to czemu się czepiacie ? prawda ?
    a gdzie czas na inne narzędzia ? ja wiem ze zaraz będą oczywiście narzędzia premium które są natychmiast
    za kilkadziesiąt- kilkaset rubinków za sztuke no gratuluje :)  tak jak ztymi elementami  do budynków to żeście pojechali :)  po 100k rubli no Niemcy chyba myślą ze już cała polska pracuje u nich :))
  • qwert21 (PL1)qwert21 (PL1) PL1 Posty: 74
    Nowe narzędzia są a nowych pul do ich produkcji jak nie było tak niema.
    qwert21 @ pl 1
  • Marcelo88 (PL1)Marcelo88 (PL1) PL1 Posty: 10
    mniej kasy za nomadow i samurajow to chociaz moglibyscie skrocic czas robienia oslon bo nie ma mozliwosci wyrobic jakiejs tam sumy na tyle eventow....zmiane berimondu tez uwazam za lipe,chociaz poczekam az wejdzie aktualka bo moze sie zdziwie pozytywnie...a co do rudy u nomadow to jzeli bezie dawal tyle co baron to aktualka totalne dno..pozdrawiam
    Marcelo88 @ pl 1
  • CM Asia07CM Asia07 Posty: 3,526
    edytowano 18.02.2016
    Cześć! Mam dla Was kilka wiadomości w sprawie aktualizacji: 

1. prace konserwacyjne odbędą się jeszcze dziś, choć później niż zazwyczaj, bo choć Zespół podaje godzinę 10.00 - 12.30, jeszcze nie rozpoczęto prac aktualizacyjnych, które zwyczajowo, w pierwszej kolejności startują na serwerach partnerskich, dopiero potem u nas.
    2. nowe wydarzenie nie zastąpi dotychczasowego Berimondu 
    3. narzędzia, zwiększające ilość złupionego złota nie będą blokować pól produkcyjnych, nabędziecie je za surowce lub w postaci odpowiednika premium za rubiny. W każdym z przypadków urocze "świnki transportowe", bo o nich mowa będą natychmiastowo gotowe do użycia. 
    4. nagrody za nowe wydarzenie pozostają tajemnicą Zespołu gry, który nie chce zdradzać ich przedwcześnie.  

Pozdrawiam i życzę miłego dnia
  • Skoro będzie mniej monet to w pewnym sensie dobrze. Narzędzia na monety wyrównają rachunek mniejszej ilości monet według mnie. I według mnie to super pomysł z tym berimondem na wielkim cesarstwie.
    generał kamil @ pl 1
  • Już schrzaniliście nomadów i samurajów skracając  czas ich trwania,teraz jeszcze kasy będzie mniej,porażka.Wystarczy że na obcych straty są większe niż zysk.
    Nick: justysia8000
    Serwer: PL1
  • generał kamil (PL1) powiedział(a):
    Skoro będzie mniej monet to w pewnym sensie dobrze. Narzędzia na monety wyrównają rachunek mniejszej ilości monet według mnie. I według mnie to super pomysł z tym berimondem na wielkim cesarstwie.

Narzędzia do monet trzeba będzie wysłać w ataku, a to oznacza mniej miejsca na inne zabawki. Mniej osłon - większe straty, mniej skrzyń żetonów - mniej żetonów u samurajów i t.d. Nie wiem, czy to taki dobry pomysł.
    edytowano 18.02.2016
    Tutaj niestety coś kosztem czegoś. Niewątpliwym atutem aktualizacji - jak sami zauważyliście - jest dodatkowa możliwość zdobycia żelaza dla Graczy, którzy osiągnęli lvl 70, a tego często Wam brakuje. Zespół Empire ograniczył przychody złota, ale zmiana ma na celu zachowanie wartości tej waluty, więc i to nie jest pozbawione sensu, jeśli mowa o ekonomii gry.

P.S. Aktualizacja na naszych serwerach niebawem powinna ruszyć. Strony partnerskie już zaktualizowane. 

Pozdrawiam   
  • Asiu o ile procent zostanie zmniejszona ilość monet zdobywanych na nomadach i samurajach?
    piotr4440 @ WWW 1
  • Neron M (PL1)Neron M (PL1) PL1 Posty: 343
    a czy jest szansa ze ta aktualka sie tak uda jak ta wprowadzająca konkursy szlachectwa na zimie i pisakach.... tzn rzekomo:)?
    Neron M @ pl 1
  • a ja mam pytanie. ile będzie trwała ta aktualizacja? i dlczego jesteśmy o aktualizacjach tak późno powiadamiani? co do beri zobaczymy co będzie. dla mnie to głupota zmniejszenie ilości monet z nomadów i samurajów. co ma nam dać dodatkowe narzędzia dla nich jak ciężko sie wyrobić z produkcją zwykłych? czyli jak zwykle nic lepiej tylko wiatr w oczy graczą. następna aktualka do bani
    misiek24stef @ pl 1
  • Neron M (PL1)Neron M (PL1) PL1 Posty: 343
    Sam.. w życiu nie jest najważniejsza kasa:) 
    ale żeby nie być świnią

na razie świń nie widze:)  przynajmniej w zamku 
    Neron M @ pl 1
  • Jak większość graczy jestem zawiedziony zmniejszeniem ilości monet za ataki, za dzień to można było przeszło dwa miliony zdobyć złota za ataki a nawet jeszcze więcej jak kto był bardziej czasowy. Jak kolega wcześniej pisał to jak gracz nie miał własnych osłon zrobionych to jak kupił osłony to atak wychodzi na minus bo więcej było straty z ataku przy policzeniu straty osłon,drabin i wojska co zginęło.Ta gra dąży do tego żeby jak najwięcej rubinów kupować żeby coś więcej osiągnąć w danym wydarzeniu.
  • paka33 (PL1)paka33 (PL1) PL1 Posty: 169
    edytowano 18.02.2016
    Oczywiście musieli przy okazji spartolić coś... :)

Brak zakładki do zadań dziennych.
    paka33 @ 5
    .007 (INT1) powiedział(a):
    Asiu o ile procent zostanie zmniejszona ilość monet zdobywanych na nomadach i samurajach?
    Tego niestety nie możemy zdradzić. 

Neron M (PL1) powiedział(a):
    a czy jest szansa ze ta aktualka sie tak uda jak ta wprowadzająca konkursy szlachectwa na zimie i pisakach.... tzn rzekomo:)?
    Wydarzenie na pewno w niedługim czasie pojawi się w grze. Jest już wstępny grafik. Nie będzie to dziś, tyle mogę zdradzić, więcej nie powiem. 

misiek24stef (PL1) powiedział(a):
    a ja mam pytanie. ile będzie trwała ta aktualizacja? i dlczego jesteśmy o aktualizacjach tak późno powiadamiani? co do beri zobaczymy co będzie. dla mnie to głupota zmniejszenie ilości monet z nomadów i samurajów. co ma nam dać dodatkowe narzędzia dla nich jak ciężko sie wyrobić z produkcją zwykłych? czyli jak zwykle nic lepiej tylko wiatr w oczy graczą. następna aktualka do bani
    Aktualizacja już za nami. Przerwa techniczna nie trwała długo. Dowiedzieliście się o niej wyjątkowo późno, za co przepraszam, ale sama otrzymałam te informacje dopiero dziś rano po przyjściu do pracy. 

Pisałam już dosłownie parę postów wyżej, że produkcja nowych narzędzi na złoto nie będzie wymagała czasu i nie zajmie pól produkcyjnych. 

Pozdrawiam 
Sign In to comment.