Strona główna Polish Dyskusje dotyczące Oficjalnych Ogłoszeń

Inwazja Berimondu!

11322

Komentarz

• HeroAnia9 (PL1) powiedział(a):
    Takie pytanie mam do koleżanki ;)
    W jakim sojuszu koleżanka gra ,oraz pod jaka nazwą:)
    Chciałabym zobaczyć kto tak mądrze pisze :D
    dobre:)))
    ale prawda jest ze gracz:

dinaplayer

nie posiada zamku jeszcze w wielkim cesarstwie :D
  • dymitr38 (PL1)dymitr38 (PL1) PL1 Posty: 115
    Moim zdaniem, ta aktualizacja jest niewypałem totalnym, i powinna być przynajmniej poprawiona, tak mało złota przynoszą, że się za głowę złapałem,  a straty spore, a złota malutko i rudy, co to ma być, to zaczyna być śmieszne. W najgorszym razie wycofana.
    dymitr38 @ pl 1
  • ta aktualizacja to farsa!
    FamousSim @ pl 1
  • piotr8105 (PL1)piotr8105 (PL1) PL1 Posty: 14
    gdzie te zabawki sie robi do wiekszej ilosci zlota z ataku wie ktos  cos na ten temat bo nie kumam nic z tego co tu sie zaczelo wyprawiac
  • Te zabawki na złoto są chyba tylko na nomadów i samurajów.
  • sam_gnus (PL1)sam_gnus (PL1) PL1 Posty: 351
    Ze strategicznego punktu widzenia zostaliśmy ładnie wydymani. Nauczono nas owóż, że na okrągło są obcy, nomadzi, samuraje, gdzieś w tle berimond, więc co zrobiliśmy? Wpuszczeni w kanał naklepaliśmy woja, bo kasa się sypała, bo żarcia było w bród, jak nie z samurajów to z tytułów... A teraz ciach...
    Przecież na to wszystko jest prosta metoda. Mieć znów woja tyle jak dawniej, skoro i tak budynki legendarne podniosły wydajność produkcyjną - ale nie... my przyzwyczajeni do tego, że jest -8000 na godzinę na zamku ... nam żal mieć mniej woja.. 
    A mnie nie żal. Nie zapłacę, nie kupię, a zamiast na 50 ataków naraz będę trzymał woja na 20... i też pogram... Natomiast wam w tym GGS-ie życzę szybko pytania od szefa, " a gdzie są nasze dochody?"
    Widac nadszedł czas na zakonczenie przygody z ta grą juz od 2 lat sobie to obiecuje ale widac czas najwyzszy wszystko idzie w kierunku rubinow i to juz nie tysiecy tylko w miliony  i to sie nie zmieni  wiadomo ci co graja rubinowo beda grali i nic im to nie przeszkadza chociaz i oni powinni policzyc ze puszczajac atak na rubinach przy minimalnej obronie dystansowej  to jest uzycie 36 tarcz rubinowych  wiec wystarczy sobie przeliczyc taki koszt 700 rubinow i to jest taki okrojony koszt przy zalozeniu ze masz dowodce 120% do murow  bo wtedy dajesz jedną wieze  przy taranach 10 szt rubinowych i tarczach w ilosci 36 szt w sumie to daje ci wtedy 700 rubinow wiec pytam sie ja  tych ktorzy to wymyslili gdzie tu jest rekompensata w zdobyciu czego kolwoiek w jednym ataku bo ani w zlocie ani w tej smiesznej ilosci surowcow specjalnych wiec w czym co tak wsopanialego i dobrego jest w tym ze zaatakuje ten oboz jak straty same mam na tych atakach a zeby zdobyc co kolwiek z tych nagrod ktore sa musze puscic kilkanascie takich atakow wiec gdzie tu jest rejkompensata tego wszystkiego dlaczego niszczycie cos co jeszcze trzyma tu ludzi w tej grze  jak chcecie sie pozbyc graczy to poprostu napiszcie im to i tyle
     a nie wprowadzajcie bezsensownych aktualizacii jak nie obcy ktorzy nie koncza sie nigdy to teraz to naprawde mysle ze czas dobiega konca bardzo szybko

Brak słów poprostu naprawde 
  • Hahahhahahahahahahahhahhahahahahahahahhahhahahahahahahahhahhahahahahahahahhahhahahahahahahahhahhahahahahahahahhahhahahahahahahah

Gratuluje moderatorowi który usuwa moje wpisy hahahahahahah
    Prawda boli ? Nie mogę :D 
    "Są porażki bardziej triumfalne od zwycięstw" Michel Eyquem de Montiagne
  • piotr8105 (PL1) powiedział(a):
    Widac nadszedł czas na zakonczenie przygody z ta grą juz od 2 lat sobie to obiecuje ale widac czas najwyzszy wszystko idzie w kierunku rubinow i to juz nie tysiecy tylko w miliony  i to sie nie zmieni  wiadomo ci co graja rubinowo beda grali i nic im to nie przeszkadza chociaz i oni powinni policzyc ze puszczajac atak na rubinach przy minimalnej obronie dystansowej  to jest uzycie 36 tarcz rubinowych  wiec wystarczy sobie przeliczyc taki koszt 700 rubinow i to jest taki okrojony koszt przy zalozeniu ze masz dowodce 120% do murow  bo wtedy dajesz jedną wieze  przy taranach 10 szt rubinowych i tarczach w ilosci 36 szt w sumie to daje ci wtedy 700 rubinow wiec pytam sie ja  tych ktorzy to wymyslili gdzie tu jest rekompensata w zdobyciu czego kolwoiek w jednym ataku bo ani w zlocie ani w tej smiesznej ilosci surowcow specjalnych wiec w czym co tak wsopanialego i dobrego jest w tym ze zaatakuje ten oboz jak straty same mam na tych atakach a zeby zdobyc co kolwiek z tych nagrod ktore sa musze puscic kilkanascie takich atakow wiec gdzie tu jest rejkompensata tego wszystkiego dlaczego niszczycie cos co jeszcze trzyma tu ludzi w tej grze  jak chcecie sie pozbyc graczy to poprostu napiszcie im to i tyle
     a nie wprowadzajcie bezsensownych aktualizacii jak nie obcy ktorzy nie koncza sie nigdy to teraz to naprawde mysle ze czas dobiega konca bardzo szybko

Brak słów poprostu naprawde 
    Niestety to prawda
    A pomylilem sie w obliczeniach jeszcze nie doliczylem ze zwiekszyli koszt rubli za scan jedno sekundowy z 4 do 11 rubinow no i oczywiscie wydluzyli czas doojscia ataku bo nie jest staly  no i wyslanie ataku za ruble  tez podniesli  wiec najslabszy atak rublowy ze tak powiem wynosi ponad 800 rubli a naprawde jak zobaczylem ile mi rudy przyniesli w jednym ataku oczywiscie jedno falowym bo nie ma sensu latac pelnym skladem i blokowac sobie tyle woja na jeden oboz masakra
    Mam nadzieje ze gracze rubinowi zjednocza sie z graczami ktorzy graja tez drewnem  i zbojkotuja  ta aktaualke  bo naprawde nie widze tu innej opcii
  • https://scr.hu/0w9p1/nstk1
    http://scr.hu/0w9p1/rk1vt
     http://scr.hu/0w9p1/r1jaf
    Na drewnie sie nie opłaca nawet przy dowódcy -120% mury
    FamousSim @ pl 1
  • http://scr.hu/0w9p1/cyrmr

Już lepiej lać baronów dla kasy   scr.  baron    8/62
    FamousSim @ pl 1
  • Ale narzekacie :) I to wiekszosc bez sensu. Malo wam kasy? To atakujcie baronow w miedzyczasie, a nie placzecie, ze sie nie oplaca jezdzic na obozy. Nikt nie zmusza, nie bierzcie udzialu :)

Straty sa troche wieksze, blad z tym, ze obozy losowo zmieniaja swoje poziomy tez jest uciazliwy, ale podobno pracuja nad tym. Z drugiej strony: sa nagrody, wojo, narzedzia, grosiki, surowce dodatkowe, a zwlasza ruda z atakow, to jest duzy plus.
    A minus to na pewno mniejsza ilosc na narzedzia na mniejszych poziomach obozow, troche to utrudnia atakowanie.

A wszelkie wydarzenia sa dobrowolne! Skoro nie podoba wam sie to, tamto i siamto, to nic nie stoi na przeszkodzie, zeby sobie atakowac teraz baronow i zdobyc troche monet.
    Ale tu nie chodzi o narzekanie tylko o sens latania na cos gdzie nie masz najmniejszej rekompensaty za straty woja no policz sobie Kolego ile musisz wydac na rekrutacje wojska nie mowie juz o maszynkach  i co masz z tego ze przyniosa ci 1.7K rudy no prosze cie  wiadomo ze nikt nie zmusza ale jesli chca zatrzymac ludzi tutaj to nie moga czegos takiego robic bo straty by uszly jeszcze a tu niedosc ze straty duze to w sumie nic wiecej naprawde  i nie chopdzi tu o zloto tylko tylko o caloksztalt tego wszystkiego
  • no sorry, coś wam nie wyszło. Kusznik elitarnej 210 złota za sztukę. Przy założeniu, że pada w jednym ataku od 60-120 wojaków (piszę o ataku na drewnie) średnia wychodzi 90 sztuk wojska x 210 złota = 18900 złota. a ile mi przynosi? 2000 w porywach do 4000złota.
    a pomysł z zabawkami do noszenia monet? hahaha, sorry ale to już jest pójście po bandzie. średnio na atak zużywamy 60 tarcz drewnianych. 1 sztuka robi się średni 2 minuty czyli tarcze na jeden atak robią się 120 minut...2h. pomijam drabiny i tarany. a flagi na obcych?  to przepraszam, ale kiedy ja mam do cholery jeszcze klepać jakieś zabawki dla monet?
    achhhh i bym zapomniał.....przy takiej stracie monet na 1 ataku, skąd mam wziąć blisko 15-20mln monet na ulepszenie kasztelana lub dowódcy z tego eventu u technika?

zmieńcie tą bzdurną aktualizację z monetami.
    Brawo Ty!  Słowem w sedno!
    Obawiam się, że na nic się zdają nasze wypowiedzi...  Mam ochotę odpuścić sobie to wydarzenie...

„Jeśli czujesz, że czegoś ci brak, to chyba tego nie masz”

• BERIMOND to chyba jakies jaja calosc zeby w 5 dni zrobic to trzeba 24 na dobę siedziec lub miec 500 k rubinów to wtedy nie ma problemu zrobi się 
    w główkach wam w suporcie sie juz pieprzy tylko przed oczami macie kasa kasa kasa tylko fakt jest taki im wiecej wołacie tym mniej dostaniecie chyba że od rubianirzy wyciągnięcie z nawiązką czego wam nie życzę no nic mozna psioczyc i pewnie psu na budę zda sie to psioczenie 
    ktos napisał ze trochę większe straty na woju tylko straty sa masakryczne i w dodatku zeby wyzerowac dobrze atak trzeba posiłkowac sie maszynkami rubinowymi i znowu kasa kasa kasa ach jaka zjebana ta gra to sie w pale nie miesci 
Sign In to comment.