Strona główna Polish Kącik kreatywności & zabaw forumowych

Sygnatury i Awatary

Na poprzednim forum tworzyłem sygnatury i awatary. Sygnatura to obrazek lub kilka zdań pojawiających się zawsze pod twoim postem. U mnie są to kolorowe napisy i obrazek. Tutaj zajmiemy się obrazkami.
Możecie mnie poprosić o stworzenie sygnatury lub awatara. Niestety wszystkie sygnatury, które stworzyłem poszły se gdzieś wraz z oczyszczonym komputerem, więc nie przedłużając napiszę co ma znajdować się w waszym zleceniu.

Co to ma być: Awatar/Sygnatura
*Rozmiar: u awatara maksymalny to 100x100 px a w przypadku sygnatur to 550 x 170 px (w przypadku rozmiarów sygnatury administratorzy i moderatorzy jeszcze nie zwrócili mi uwagi za te większe sygnatury, więc...)

Dobra teraz u Awatarów
Postać: co ma znajdować się na pierwszym planie

Dynamika tła i kolor: Dynamika czyli ma być rozmazane z jednym wycieniowanym kolorze, rozmazane z kilkoma kolorami, ostre (czyli grafika wyostrzona to niesie ze sobą bardzo wyraziste kolory co po oczach rażą)

Dodatkowe zlecenia od zleceniodawcy: napisy itp.

Teraz Sygnatury
1 Plan: czyli co tam ma się na pierwszym planie znajdować

Napisy: czyli co ma być napisane

*2 Plan: Co ma się znajdować na drugim planie np Na 1 planie jakiś rycerz a na drugim wojsko czy walczący rycerze.

Dynamika tła i kolor: Dynamika czyli ma być rozmazane z jednym wycieniowanym kolorze, rozmazane z kilkoma kolorami, ostre (czyli grafika wyostrzona to niesie ze sobą bardzo wyraziste kolory co po oczach rażą)

Dodatkowe zlecenia od zleceniodawcy: napisy itp.

Pola z * nie są wymagane. Oczywiście nic nie jest wymagane, ale im więcej wypełnicie tym łatwiej będzie zrozumieć mi wasze wyobrażenie tego.

CZAS START! Możecie wysyłać swoje zlecenia.

W weekendy nie wyrabiam

Moje prace:

Post edited by Domin_Klimek (PL1) on
5596cfa1c7929png
Wyrabiam Sygnatury i prowadzę serię Kosmos
Domin_Klimek Diuk

Komentarz

• Kacper778 (PL1)Kacper778 (PL1) PL1 Posty: 2,319
    Moją sygnaturę tworzył gracz @msor (PL1) za co mu serdecznie dziękuję. :) Jeśli chcesz możesz się podjąć awatara. Szczegóły podam później jeśli jesteś zainteresowany. ;)
  • Kacper778 (PL1) powiedział(a):
    Moją sygnaturę tworzył gracz @msor (PL1) za co mu serdecznie dziękuję. :) Jeśli chcesz możesz się podjąć awatara. Szczegóły podam później jeśli jesteś zainteresowany. ;)
    Dobrze
    5596cfa1c7929png
    Domin_Klimek Diuk
    Może tak: z przodu wyostrzony demoniczny wojownik (dystans), wyrazisty wyostrzony, a w tle ukochane barwy czerwono-czarne. :)
  • Wyostrzone czyli będą jaskrawe i strasznie jasne (kolor)
    5596cfa1c7929png
    Domin_Klimek Diuk
    Chodziło mi o to, żeby był ten demoniczny na pierwszym tle, wyraźny, wyostrzony. Czerwono-czarne tło było by w tle, lekko zamazane, rozmyte, mniej ostre. :)
    Pozdrawiam!
  • OK.
    5596cfa1c7929png
    Domin_Klimek Diuk
  • rafal1302 (PL1)rafal1302 (PL1) PL1 Posty: 699
    edytowano 18.02.2016
    To skoro jest taka możliwość to może coś takiego :
    (awatar)
    -Dowódca z samurajów na szarym tle
    (sygnatura)
    -chciałbym aby było duże nawiązanie do inwazji obcych i Napis : Rafał , może na jakimś pergaminie czy coś
    :)
    Jeśli by się dało to wielkie dzięki :)

Anuluje zgłoszenie
    Post edited by rafal1302 (PL1) on
    ScreenShooter
  • Chciałbym dopisać, że w weekendy nie wyrabiam
    5596cfa1c7929png
    Domin_Klimek Diuk
  • Przepraszam was za tą przerwę i za to, że musieliście tak długo czekać, ale jak chciałem wejść na forum to brało mnie na jakieś niemieckie fora, więc wybaczcie.
    5596cfa1c7929png
    Domin_Klimek Diuk

• Oto gotowa sygnatura dla Kacpra.
    Tło miało być czerwono-czarne. Nie wiem czy się podoba, ale jeśli coś jest nie tak, to poprawię.
    5596cfa1c7929png
    Domin_Klimek Diuk
    Fajna. :)
  • a jak oceniacie moją : 

• rafal1302 (PL1)rafal1302 (PL1) PL1 Posty: 699
    Niciak (PL1) powiedział(a):
    a jak oceniacie moją : 
    Nie przepisowa , maksymalne wymiary sygnatury to 550:170 piks 
    A wykonanie całkiem całkiem , to już twój gust ,
    Ale to jest temat Dominika o tworzeniu sygnatur a nie o ocenianiu swoich znaczy zależy co Twórca wątk o tym myśli.
    Pozdrawiam 
    ScreenShooter
  • jak się wkleja sygnatury?

Sojusz:NEUTRAL
                                                                                    Poziom: 50
                                                                                    Tytuł:władczy,wicechrabia.
                                         czasami fuks czasami pech
    https://community.goodgamestudios.com/empire/pl/discussion/comment/4491884#Comment_4491884
    • A dałoby się zrobić trochę większą,a by lepiej graficznie wyglądała ?   :#
  • ptr1 (PL1)ptr1 (PL1) PL1 Posty: 799
    przeniczkers1 (PL1) powiedział(a):
    jak się wkleja sygnatury?
    Otwierasz ustawienia i tam masz ustawienia sygnatury. Wklejasz obrazek i już.
    Nick: ptr1
    Poziom: 23
    Honor 768
    Tytuł: baronet
    Sojusz: czerwono-czarni.
    Gram już drugi raz :) Trzymam się zasady, że mój drugi sojusz jest moim ostatnim.
  • ja kilka razy wklejałem nie udało się(Ale nie z netu)

Sojusz:NEUTRAL
                                                                                    Poziom: 50
                                                                                    Tytuł:władczy,wicechrabia.
                                         czasami fuks czasami pech
    https://community.goodgamestudios.com/empire/pl/discussion/comment/4491884#Comment_4491884
  • kacper1234566 (PL1)kacper1234566 (PL1) Posty: 148
    edytowano 11.04.2016
    ja zgłaszam się. chciałbym sygnature z wilkiem (stojący) który ma za sobą inne wilki (w mgle) i siewców zarazy :) le wymagania ;)
       Waleczny jak wilk...               
  • hmm przydało by sie zmienic ten moj paskudny avatar

Sign In to comment.