Strona główna Wydarzenia na forum

Zadanie na weekend: Skąd się wziął Twój nick!

«1

Komentarz

• rafal1302 (PL1)rafal1302 (PL1) PL1 Posty: 699
    Rafal1302
    Czyli moje Imię + data moich urodzin :)
    Pozdrawiam :)
    ScreenShooter
  • pomysł na nick wziął się z mojego imienia a 8000 to taki dodatek co bym pewność miała że nick się nie powtarza
    Nick: justysia8000
    Serwer: PL1
  • Mam na imię Mateusz hero to po angielsku bohater 1 czyli 1 więcej nie ma

Zawsze przestrzegaj zasad forum

Zawsze słuchaj Asi ona zawsze ma racje

Przestrzegaj zasad albo on cię dopadnie!

• MagorPRO (PL1)MagorPRO (PL1) Posty: 1,398
    Ma - początek mojego imienia , Gor - początek mojego nazwiska i PRO - czyli skrót od profesjonalista.
    Admin i Magor ma zawsze rację.

No admin nie zawsze 

Ale Magor tak

Pomóż nam wysadzić forum !!! :
    https://community.goodgamestudios.com/empire/pl/discussion/283192/njadluzszy-cytat-%C5%9Bwiata#latest
  • Kacper778 (PL1)Kacper778 (PL1) PL1 Posty: 2,319
    Kacper-to moje imię. 7- to moja szczęśliwa liczba, 7-mój ulubiony miesiąc, 8-drugi w kolejności mój ulubiony miesiąc. ;)

• Mój nick wziął się stąd, że początkowo  grałem na portalu gry.pl. Gra sama wybrała nazwę nicku.
    Gdy jakiś czas później zacząłem grać od nowa wybrałem tą samą nazwę.
    Władcy Piekła
    Cisza i miecz
    Łowcy mroku
    Husaria Demonów
    DobraStronaMocy
  • qwert21 (PL1)qwert21 (PL1) PL1 Posty: 74
    Qwert21

Układ liter na klawiaturze 
    21 stary numer z dziennika  ze szkoły 
    qwert21 @ pl 1
  • Sir-angielski tytuł nadawany arystokratą w służbie angielskiej, Miłosz-moje imie
  • mati007 (PL1)mati007 (PL1) Posty: 2,521
    Moja nazwa wzięła się stąd, że nie umiem wymyślać lepszych :D...
    Nick: mati007
    Sojusz: SayaN
    Nick: PowrótSmoka (Azja)
    Sojusz: Titans (Azja)
    To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
    Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
    Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
    Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
    Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
    Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
    Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)
  • Moja nazwa wzięła się od znanego bohatera filmu :) A numer 1234 dopisałem bo nick rocky był już zajęty
  • variatkaaxd (PL1)variatkaaxd (PL1) PL1 Posty: 17
    edytowano 07.02.2016
    mój nick jest losowo wybranym słowem z mojej ulubionej części Harrego Pottere, gdzie Sewerus ujawnia swoje wspomnienia;) przewijając film trafiłam na słowa ,,Lily ty wariatko", a żeby mój nick był bardziej oryginalny zamiast w dodałam v i podwoiłam a na końcu;) xd jest to najczęściej używana "minka" przez moją przyjaciółkę;)
  • msor (PL1)msor (PL1) Posty: 276
    Nick msor wziął się z tego, że wszystkie swoje firmy chciałem nazywać "MSO" ze zdrobnienia MiSiO. W pierwszej mojej grze przeglądarkowej nazwałem miasto msory, a w następnej - Empire - nazwałem się właśnie msor.
  • Paulus Maximus:
    Paulus primo od imienia, secundo także generał niemiecki z II Wojny Światowej.
    Maximus primo od generała Maximusa z "Gladiatora", który w grudniu 2015 roku po raz enty był powtarzany w TVN, secundo mam 190 cm wzrostu, czyli całkiem maxi rozmiar, tertio to także nazwa firmy kuzyna z Torunia (to po pierwsze rodzinna promocja, a po drugie Toruń to średniowieczny gród, zamek, rycerze i inne klimaty jak znalazl z Empire!).
    Paulus Maximus @ pl 1
  • jakubek od imienia (tak kilka lat temu mówił na mnie tata :smile:
    99- 9 i 2 to moje ulubione cyfry, napisałem więc 9 dwa razy 
    "iksy" (X)- dodałem je aby mieć pewność że nick będzie unikatowy i się nie powtórzy
    Książę Xjakubek99X
    Poziom: 62
    Sojusz: CZARNY .SMOK
    Koalicja AU&DI
  • Praetorian83 nick oznacza przyboczne wojsko Juliusza Cezara,była to armia najemników silniejsza i lepiej wyszkolona od centurionow.83 ilosc jednostki oraz rok urodzenia.
  • CM Asia07CM Asia07 Posty: 3,526
    Cześć wszystkim! 

pewnie czekacie na wyniki weekendowej zabawy. Nie będziemy przeciągać, oto one! Poniżej lista 10 losowych osób, które wygrywają 1000 rubinów. Gratuluję i zachęcam wszystkich do dalszej aktywności na forum! 

Pozdrawiam, Asia.
  • CM Asia07CM Asia07 Posty: 3,526
    Nagrody już dopisane do kont Zwycięzców zabawy. Dziękuję Wam za udział, a Janowi M za poprowadzenie zabawy. Wątek pozostaje otwarty, dla wszystkich tych, którzy poza konkursem, chcieliby podzielić się genezą powstania swojego nicku. To naprawdę ciekawe historie. 

Miłego dnia i do zobaczenia na forum! 
  • serdecznie dziekuje
  • Jej! Drugi dzień na forum i już wygrana :)
    Dzięki
    Książę Xjakubek99X
    Poziom: 62
    Sojusz: CZARNY .SMOK
    Koalicja AU&DI
  • rafal1302 (PL1)rafal1302 (PL1) PL1 Posty: 699
    Dziękuję za nagrodę i zabawę
    Pozdrawiam :)
    ScreenShooter
Sign In to comment.