Strona główna Wasze pytania do gry

Obcy - obalenie mitu o graczach z innych serwerów?

Dobry, dobry. 

Na serwerze azjatyckim przy każdej edycji Obcych panuje wojna między serwerami: Asia1 a Asia2. Problem w tym, że takiego serwera nie ma, a przynajmniej nie ma go tam gdzie analogicznie powinien się znajdować - przy rozwinięciu listy ''powiązanych'' serwerów. http://zapodaj.net/89c5525ac8cf7.png.html

Czyżby kolejne niewinne kłamstewko :)? Ubarwienie Obcych, którzy niby są imitacjami graczy z innych serwerów, na ''wypisz wymaluj'', ale jak mogą być tymi imitacjami graczy, których nie ma, bo w ogóle taki serwer nie istnieje? 

Mimo wszystko, czy to rzeczywiście są jakieś imitacje (wyobraźni GGS...), czy nie, Obcy byli, są i będą atakowani przez graczy, ale po co te bajeczki o Obcych? No tak, ale pewnie Asia2 istnieje, tylko że pod inną nazwą albo napis ''Asia2'' to tylko błąd wyświetlania albo jakieś inne bagno...
Nick: mati007
Sojusz: SayaN
Nick: PowrótSmoka (Azja)
Sojusz: Titans (Azja)
To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)

Komentarz

• przecież od początku wiadomo było że się walczy z NPC , to co piszesz to żadna nowość :) .
  • mati007 (PL1)mati007 (PL1) Posty: 2,521
    Piperkin1GamerU (PL1) powiedział(a):
    przecież od początku wiadomo było że się walczy z NPC , to co piszesz to żadna nowość :) .
    Nie zrozumiałeś mnie :). Niejednokrotnie CM Asia pisała, że Obcy to imitacja graczy z różnych serwerów. Tym samym pokazuje to jak bardzo gracze są dla nich (GGS) ważni, bo nie ma to jak kłamać w żywe oczy swoim głównym dochodem pieniędzy :). Krótko mówiąc: kłamstwo goni inne kłamstwo, oszust pogania oszusta... 
    Nick: mati007
    Sojusz: SayaN
    Nick: PowrótSmoka (Azja)
    Sojusz: Titans (Azja)
    To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
    Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
    Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
    Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
    Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
    Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
    Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)
  • Kacper778 (PL1)Kacper778 (PL1) PL1 Posty: 2,319
    Pewnie okaże się że to imitacja graczy z waszego serwera... ;)

• CM Asia07CM Asia07 Posty: 3,526
    Witam serdecznie, 

nie znam się na azjatyckich serwerach, ale pytanie w tej sprawie chętnie przekazałam do Managera Produktu i dam Wam znać, gdy tylko uzyskam odpowiedź, o co chodzi z tą "Azją2" 

Pozdrawiam 
  • paka33 (PL1)paka33 (PL1) PL1 Posty: 169
    Oczywiście, że to bujda na resorach.
    Nagle 90% graczy na wrogich serwerach ma 500 deffa na zamku głównym?

Pytanie do twórców gry - po co utrzymywać taką fikcję?
    paka33 @ 5
  • MagorPRO (PL1)MagorPRO (PL1) Posty: 1,398
    70 level i sami wieśniacy na zamku? Ataki, po 500 woja? Żaden normalny gracz zwłaszcza na wysokim poziomie tak nie atakuje/broni się.
    Admin i Magor ma zawsze rację.

No admin nie zawsze 

Ale Magor tak

Pomóż nam wysadzić forum !!! :
    https://community.goodgamestudios.com/empire/pl/discussion/283192/njadluzszy-cytat-%C5%9Bwiata#latest
    Witam serdecznie, 

mamy już odpowiedź Managera Produktu: 

W Azji walczą ze sobą Hong Kong  i Tajwan. Wewnętrzna nazwa serwera to Hant1 i jego odpowiednik powinien być wyświetlany w momencie wydarzenia. 

Jeśli przy następnej edycji Wojny Królestw na serwerze azjatyckim ponownie dwukrotnie pojawi się Azja1, prośba o zrzut ekranu, ponieważ nie mamy CM w Azji i trudno nam o te informacje. Azjaci do tej pory w Supporcie tego nie zgłaszali. 

Pozdrawiam 
  • MagorPRO (PL1) powiedział(a):
    70 level i sami wieśniacy na zamku? Ataki, po 500 woja? Żaden normalny gracz zwłaszcza na wysokim poziomie tak nie atakuje/broni się.
    Dobrze, że nie tacy wieśniacy jak ty. W każdym temacie bezsensowna twoja wypowiedx chyba tylko po to, żeby nabić sobie ilość postów, gdzie nie wejdę to Margo i jego bzdurne wypowiedzi.

Ja wolę, żeby byli wieśniacy jak jest ich z 20 000 to mi w niczym nie przeszkadza. Margo to dziwne, bo u mnie zazwyczaj albo wogóle nie na wieśniaków albo max 150 sztuk, a reszta normalne wojsko. To chyba tylko u ciebie sa sami wieśniacy, bo wsiok ciągnie do wsioka.
    PlayerMaciej2 (PL1) powiedział(a):
    MagorPRO (PL1) powiedział(a):
    Dobrze, że nie tacy wieśniacy jak ty. W każdym temacie bezsensowna twoja wypowiedx chyba tylko po to, żeby nabić sobie ilość postów, gdzie nie wejdę to Margo i jego bzdurne wypowiedzi.

Ja wolę, żeby byli wieśniacy jak jest ich z 20 000 to mi w niczym nie przeszkadza. Margo to dziwne, bo u mnie zazwyczaj albo wogóle nie na wieśniaków albo max 150 sztuk, a reszta normalne wojsko. To chyba tylko u ciebie sa sami wieśniacy, bo wsiok ciągnie do wsioka.
    @PlayerMaciej2 (PL1) 

Cześć Player Macieju! 

To jest moje absolutnie ostatnie ostrzeżenie w Twoim kierunku i ostatnia prośba o nieobrażanie nikogo na forum. Proszę to sobie wziąć do serca. 

Pozdrawiam!
Sign In to comment.