Strona główna Wydarzenia na forum

Zadanie na weekend: Żart o Empire!

CM Asia07CM Asia07 Posty: 3,526
edytowano 22.01.2016 w Wydarzenia na forum

Cześć! 

Niektórzy z Was pewnie pamiętają jeszcze zabawę ze starego forum Goodgame Empire dotyczącą przerabiania żartów w taki sposób, by nawiązywały tematycznie do gry. Proponuję wznowienie tej idei tu i teraz :wink: 

Generał został dziadkiem i wysłał posłańca do szpitala wojskowego, by ten dowiedział się czegoś więcej.
Gdy posłaniec wrócił, Generał pyta:
- No i jak wygląda?!
Na to posłaniec:
- Jest wyjątkowo ładny... Uderzające podobieństwo do Pana, Generale!
- A dokładniej?!
-  Łysy, mały i ciągle drze mordę.

Każdy z Was może zamieścić dowolną ilość żartów na forum. Każdy żart musi być jednak w odrębnym wpisie, a wpisy muszą być naprzemienne z innymi Graczami i oczywiście nawiązywać do gry. Niespełnienie tych warunków skutkuje wykluczeniem wpisu z zabawy.

Kto wygra? 

Aby było sprawiedliwie... Jedną osobę wyłonicie Wy, jedną ja ;) W związku z tym: 
  • Wygra ten, kto po zakończeniu zabawy zbierze pod swoim wpisem największą ilość polubień.
  • Druga osoba będzie wyłoniona przeze mnie osobiście na podstawie zaangażowania w projekt i przekonania mnie do swojego pomysłu. (O gustach się ponoć nie dyskutuje) :blush: 

Do kiedy trwa zabawa? 

Zabawa trwa od teraz do niedzieli, 24.01.2016 włącznie. W poniedziałek zamykamy możliwość zamieszczania dalszych wpisów, a spośród tych, które napłyną do tego czasu, możecie wybierać ulubiony/ulubione i oddawać na nie swoje głosy aż do wtorku, 26.01.2016, kiedy rozstrzygnę konkurs i przypiszę nagrody! W przypadku takiej samej ilości polubień, decydujący głos będzie miała Załoga Forum! ;) 

Co jest do wygrania? 

3000 rubinów plus nagroda niespodzianka :wink:  

Wpisy niezwiązane z tematem, tudzież łamiące Zasady Forum, będą usuwane z wątku a ich Autorzy nie będą brani pod uwagę przy przyznawaniu nagród! 

Wszystko powinno być jasne, zatem do dzieła! 
Powodzenia! 
«134

Komentarz

• mati007 (PL1)mati007 (PL1) Posty: 2,521
    Pan Jacek do pana Gacka:
    - Znudziły mi się te węże na herbie... Może to zmienimy?
    - Mi to tam rybka... 

Mokry suchar :)
    Nick: mati007
    Sojusz: SayaN
    Nick: PowrótSmoka (Azja)
    Sojusz: Titans (Azja)
    To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
    Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
    Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
    Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
    Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
    Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
    Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)
  • qwert21 (PL1)qwert21 (PL1) PL1 Posty: 74
    Wybuchła kolejna wojna z w cesarstwie.

Syn króla pyta się:
    Czym żołnierze myją zęby na wojnie?
    A król na to:
    Żołnierze myją czymprędziej.
    qwert21 @ pl 1
  • rafal1302 (PL1)rafal1302 (PL1) PL1 Posty: 699
    Suchar edition :
    Cesarz Ludwik Otyły urodził się w drewnianej chacie którą sam zbudował
    :):):)

ScreenShooter
  • Chuck Norris wygrał w empire w jeden dzień.( tak długo, żeby dać innym szansę założyć konto)

Zgłoszenia Chucka Norrisa są rozpatrywane przez suport zawsze pozytywnie.

Chuck Norris nie kupuje rubinów, on ma wszystkie możliwe dodatki do gry za darmo i nieograniczone ilościowo, patrz Chuck Norris wygrał w empire w jeden dzień...

Plotki, że Chuck Norris spalił samurajów i nomadów jednym kliknięciem są niepotwierdzone. Nomadzi i Samurajowie sami podpalali swoje obozy i przynosili nagrody do Chucka, żeby tylko dał im spokój.

Przyczyną wojen koalicyjnych w empire, jest fakt że Chuck czasami rozdaje całe mnóstwo rublowych dodatków i z dziką satysfakcją ogląda jak inni walczą o nie.

Sign In to comment.