Strona główna Sugestie, pochwały & krytyka

Przerwa świąteczna w GGS :)

Już od kawałku czasu trwa przerwa świąteczna w GGS... Hm... Gra nam się lepiej czy gorzej? Brak (w 90% tandetnych) nowych aktualizacji, brak prac konserwacyjnych po aktualizacji, bo wystąpił jaki(e)ś bug(i), brak występowania prac
konserwacyjnych zrobionych tak dla jaj... Z drugiej strony medalu trza dłużej czekać na odpowiedzi Supportu... Ale kiedy to długo się nie czekało na te odpowiedzi? Krótko mówiąc: nie musimy się martwić, że uczta nam ''ucieka'', nie martwimy się, że nasze wojsko nie zdechnie, bo nie wyskoczy nam nagle, że ''za minutę zamykamy serwer''... Przerwa świąteczno-noworoczna w GGS to jeden z wielu aspektów, przez które święta Bożego Narodzenia są tak pięknym świętem :).

Czy to przypadek, że teraz gra się o wiele płynnej niżby w jakże kompetentnej firmie , która by ''pękała w szwach''...? 
Nick: mati007
Sojusz: SayaN
Nick: PowrótSmoka (Azja)
Sojusz: Titans (Azja)
To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)
Sign In to comment.