Strona główna Kącik kreatywności & zabaw forumowych

Rzucamy się śnieżkami :D

Bodajże po skończeniu się okresu zimowego w tym roku (czy coś koło tego) Asia zamknęła wątek z rzucaniem śnieżek w dowolną osobę za dowolny powód, ponieważ zima się skończyła i skończył się śnieg (we Włoszech). Bynajmniej obiecała ponownie otworzyć wątek, kiedy znów nadejdzie zima. Jednakże we wrześniu przenieśliśmy się na nowe forum i wszystkie zabawy poszły w :D... 

PAC we wszystkich, na sam początek, bo jakiś mafiozo zakradł śnieg  :* .
Nick: mati007
Sojusz: SayaN
Nick: PowrótSmoka (Azja)
Sojusz: Titans (Azja)
To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)

Komentarz

• Kacper778 (PL1)Kacper778 (PL1) PL1 Posty: 2,319
    edytowano 24.12.2015
    Pac w mati007, bo otworzył grę, która została już otwarta na nowym forum przez ptr1. :) Tutaj ona:https://community.goodgamestudios.com/empire/pl/discussion/294971/rzucamy-sie-śniezkami#latest

• mati007 (PL1)mati007 (PL1) Posty: 2,521
    Kacper778 (PL1) powiedział(a):
    Pac w mati007, bo otworzył grę, która została już otwarta na nowym forum przez ptr1. :) Tutaj ona:https://community.goodgamestudios.com/empire/pl/discussion/294971/rzucamy-sie-śniezkami#latest
    W takim razie poproszę o zamknięcie tegoż (mojego) wątku :D.
    Nick: mati007
    Sojusz: SayaN
    Nick: PowrótSmoka (Azja)
    Sojusz: Titans (Azja)
    To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
    Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
    Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
    Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
    Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
    Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
    Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)
  • CzubajkaCzubajka Posty: 1,752
    Witam,

Zamykam temat na prośbę założyciela.

Pozdrawiam, Czubajka
Ta dyskusja została zamknięta.