Strona główna Sugestie, pochwały & krytyka

Stała odległość fortec dla wszystkich graczy

Niektórzy gracze na krainach mają fortece tuż pod nosem, ale za to niektórzy gracze mają do najbliższej fortecy kilkanaście kratek (tak, aby gra nie dzieliła się na równych i równiejszych). Gracz(e)* miałby stałą odległość do jednej z fortec**, tak jak jest to wykonane jest przykładowo u Nomadów (niekoniecznie ta sama odległość dwóch kratek).

*mapa zostałaby podzielona na równe niewidoczne kwadraty, a wszyscy gracze znajdujący się wewnątrz tego kwadratu, mieliby taką samą odległość do fortecy zlokalizowanej w tymże czworokącie.
**gracz posiadający dużą ilość wojsk ofensywnych, dobrym dowódcą na szybkość, szybkim wojem i maszynkami, mógłby dosłownie ''latać'' po fortecach, gdyby wszystkie fortece miałaby taką samą odległość dla wszystkich graczy.
Nick: mati007
Sojusz: SayaN
Nick: PowrótSmoka (Azja)
Sojusz: Titans (Azja)
To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)

Komentarz

• Małe pytanko jakiej wielkości były by te kwadraty?
    piotr4440 @ WWW 1
  • Kacper778 (PL1)Kacper778 (PL1) PL1 Posty: 2,319
    Popieram.

• qwert21 (PL1)qwert21 (PL1) PL1 Posty: 74
    Popieram.
    qwert21 @ pl 1
  • sam_gnus (PL1)sam_gnus (PL1) PL1 Posty: 351
    Trzeba jednak dodać, że fortece to nie tylko odległość. to speed wojska, speed na dowódcy, speed z posiadanej chwały, speed z posiadanego vip-a, speed osłon lub pogodzenie się z dużymi stratami przy ataku bez tychże, to wreszcie planowanie gdzie mieć wojsko, to często wymiany z graczami na wioski, to wreszcie życie na budzik:) 
    Proponowana kwadratura graczom "żyjącym ze speedem na bakier" nic nie da
Sign In to comment.