Strona główna Sugestie, pochwały & krytyka

NAGRODY za punkty POTĘGI SOJUSZU

Co prawda jest już dużo nagród dla sojuszu (za poziom sojuszu, za dane wydarzenia), ale jednak nie zaszkodzi, aby sojusz dostawał nagrody za dane ilości punktów potęgi sojuszu takie jak: złoto, monety, surowce (do skarbca sojuszu). A myśląc jeszcze bardziej w górę znaczki do herbu sojuszu (znaczek dawałby dany bonus). 
Nick: mati007
Sojusz: SayaN
Nick: PowrótSmoka (Azja)
Sojusz: Titans (Azja)
To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)

Komentarz

• Kacper778 (PL1)Kacper778 (PL1) PL1 Posty: 2,319
    Przydatna rzecz w grze. :) Popieram!

• Jan MJan M Posty: 2,620
    Witaj Mati,

Można powiedzieć, dawno Cię nie było :) Nie wiesz, albo czy pamiętasz ale przy aktualizacji z herbami sojuszu, padła taka propozycja i CM Asia napisała, że nie wyklucza by w przyszłości te herby dawały bonusy. Być może zespól miał z tym plan ale co z nim dalej ?. Przypomnę się z tym tematem w takim razie jeśli pozwolisz :)

Pozdrawiam, Jan
  • mati007 (PL1)mati007 (PL1) Posty: 2,521
    Jan M powiedział(a):
    Witaj Mati,

Można powiedzieć, dawno Cię nie było :) Nie wiesz, albo czy pamiętasz ale przy aktualizacji z herbami sojuszu, padła taka propozycja i CM Asia napisała, że nie wyklucza by w przyszłości te herby dawały bonusy. Być może zespól miał z tym plan ale co z nim dalej ?. Przypomnę się z tym tematem w takim razie jeśli pozwolisz :)

Pozdrawiam, Jan
    Tak, tak można powiedzieć, ale nie jest to do końca zgodnie z prawdą :). Od wielu tygodni tylko paczałem i prawie by od razy wychodziłem z forum, by tylko wiedzieć co ''w trawie piszczy''.

Bądź co bądź propozycja, aby herby sojuszu dawały bonusy rzeczywiście tam padła, ale nie mniej nie miało to związku z nagrodami za punkty potęgi. Ogółem mówiąc herby w nagrodach za potęgę to przelotna myśl, mająca tylko dać zarys sugestii  o:).
    Nick: mati007
    Sojusz: SayaN
    Nick: PowrótSmoka (Azja)
    Sojusz: Titans (Azja)
    To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
    Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
    Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
    Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
    Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
    Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
    Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)
Sign In to comment.