Strona główna Sugestie, pochwały & krytyka

OBCE osiągnięcia

Prawie wszystkie wydarzenia mają swoje osiągnięcia związane z tematyką zabawy. Jednakże swojego własnego osiągnięcia nie mają Obcy (którzy często się pojawiają i są popularni wśród graczy). Dlatego proponuję, aby pojawiło się osiągnięcie (przykładowo) polegające na pokonaniu danej liczby Obcego z 70 poziomem*. 

*Bez sensu byłoby tworzenie osiągnięcie związane z zdobyciem danej liczby chwały z Obcego, skoro jest całkiem podobne zadanie Chwalebny
Nick: mati007
Sojusz: SayaN
Nick: PowrótSmoka (Azja)
Sojusz: Titans (Azja)
To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)

Komentarz

• Ciesiek (PL1)Ciesiek (PL1) PL1 Posty: 3,665
    Co racja - to racja... i nikt jeszcze nie zauważył tego (logicznego) braku.
  • Kacper778 (PL1)Kacper778 (PL1) PL1 Posty: 2,319
    Zgadzam się! :)

• CM Asia07CM Asia07 Posty: 3,526
    mati007 (PL1) powiedział(a):
    Prawie wszystkie wydarzenia mają swoje osiągnięcia związane z tematyką zabawy. Jednakże swojego własnego osiągnięcia nie mają Obcy (którzy często się pojawiają i są popularni wśród graczy). Dlatego proponuję, aby pojawiło się osiągnięcie (przykładowo) polegające na pokonaniu danej liczby Obcego z 70 poziomem*. 

*Bez sensu byłoby tworzenie osiągnięcie związane z zdobyciem danej liczby chwały z Obcego, skoro jest całkiem podobne zadanie Chwalebny
    Bardzo fajny pomysł i faktycznie to swego rodzaju "luka" w kontekście innych osiągnięć. 

Dziękuję Ci za tę propozycję. Mam nadzieję, że Zespół Empire również zainteresuje się tą zmianą. 

Pozdrawiam i życzę udanego dnia! 
  • No przydałoby się coś takiego>
    marek muzyka @ pl 1
  • Archipelag też nie ma takich osiągnięć i stał się bardzo nudny bo w zasadzie jeśli sojusz o nic nie walczy mało opłacalne dla pojedynczego gracza jest tam wchodzić i coś budować itp.

Więc można by też zrobić jakieś osiągnięcia np. zbuduj X statków na dany poziom, zdobądź X akwy itp.

.
  • Przydadzą się dodatkowe punkty osiągnięć, więc jestem na TAK.
  • Rozumiem, że ilość pkt musi się zgadzać w osiągnięciach i nagrodach za nie, więc zawsze można usunąć osiągnięcia mniej przydatne lub niefunkcyjne i wprowadzić choćby to co kolega właśnie proponuje. No chyba, że alchemik w końcu wystartuje :D
    Świat jest teatrem, w którym nie grają zazwyczaj jednej sztuki naraz. Tutaj człowiek przychodzi, by obejrzeć groteskę lub komedię, by pośmiać się i odpocząć, a oto nagle komedia zamienia się w tragedię lub też komedia i tragedia toczą się jednocześnie, czasem nawet z tymi samymi bohaterami występującymi na scenie.
  • MagorPRO (PL1)MagorPRO (PL1) Posty: 1,398
    Dobry pomysł.
    Admin i Magor ma zawsze rację.

No admin nie zawsze 

Ale Magor tak

Pomóż nam wysadzić forum !!! :
    https://community.goodgamestudios.com/empire/pl/discussion/283192/njadluzszy-cytat-%C5%9Bwiata#latest
  • mati007 (PL1)mati007 (PL1) Posty: 2,521
    Odświeżam.
    To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
    Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
    Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
    Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
    Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
    Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
    Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)
  • mati007 (PL1)mati007 (PL1) Posty: 2,521
    Odświeżam.
  • Tak samo nie ma osiągnięć związanych z archipelagiem, Na cierniach nie ma też osiągnięcia na ilość tabliczek tak jak na podziemiach, na berimondzie sa tylko osiągnięcia za wejście na berimond nic poza tym.
Sign In to comment.