Strona główna Sugestie, pochwały & krytyka

Ranking w CHWALEBNYCH i RYCERSKICH tytułach

W oknie chwalebnych i rycerskich tytułach można zobaczyć jedynie kto ma na całym serwerze najwięcej punktów chwały/rycerskości. Jako uzupełnienie proponuje, aby po kliknięciu tytułów za TOP 100, 50, 10 wyświetlał się ranking (tylko do pierwszej najlepszej setki graczy) kto jaką dokładnie ma pozycję względem innych i ile ma ogółem punktów chwały/rycerskości. 
Nick: mati007
Sojusz: SayaN
Nick: PowrótSmoka (Azja)
Sojusz: Titans (Azja)
To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)

Komentarz

• mati007 (PL1)mati007 (PL1) Posty: 2,521
    Odświeżam.
    To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
    Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
    Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
    Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
    Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
    Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
    Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)
  • Kacper778 (PL1)Kacper778 (PL1) PL1 Posty: 2,319
    Ciekawy pomysł, jak zawsze zresztą. ;)

• CM Asia07CM Asia07 Posty: 3,526
    Witam, 

pomysł był wielokrotnie przedstawiany Zespołowi gry i zawsze spotykał się z odmowną decyzją. Raz jeszcze mogę o to zapytać, ale wydaje mi się, że znamy odpowiedź.  
  • mati007 (PL1)mati007 (PL1) Posty: 2,521
    CM Asia07 powiedział(a):
    Witam, 

pomysł był wielokrotnie przedstawiany Zespołowi gry i zawsze spotykał się z odmowną decyzją. Raz jeszcze mogę o to zapytać, ale wydaje mi się, że znamy odpowiedź.  
    Ależ ukrywanie takich informacji to czysta głupota jak ukrywanie rankingu u Nomadów... I tak ambitny gracz może znaleźć tych co są w TOP 100... Trochę poszuka, popyta... Ale to zajmuje czas, a czas to... pieniądz  o:) .
Sign In to comment.