Strona główna Sugestie, pochwały & krytyka

Więcej narzędzi przy przesyłaniu wojska!

mati007 (PL1)mati007 (PL1) Posty: 2,521
edytowano 06.12.2015 w Sugestie, pochwały & krytyka
Często z głównego zamku (lub z posterunków/u) często przesyłamy wojsko oraz kupę narzędzi (wyprodukowanych, zdobytych w konkursach, lub wymienionymi prezentami z innymi graczami) na posta/y gdzie trzymamy wojsko ofensywne. W jednym okienku w przesyłaniu wojska może się zmieścić tylko 99 narzędzi, dlatego proponuje, aby zwiększono ten limit do co najmniej 198 (jako wielokrotność liczby 99). Pomoże nam to na przykład podczas wydarzenia ''Inwazja Nomadów'' gdzie traci się mnóstwo maszyn, a dla topowych graczy (i nie tylko topowych) raczej zależy na szybkim przesyle wojska i narzędzi...   
Nick: mati007
Sojusz: SayaN
Nick: PowrótSmoka (Azja)
Sojusz: Titans (Azja)
To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)

Komentarz

• MagorPRO (PL1)MagorPRO (PL1) Posty: 1,398
    Zgadzam się. Czasami muszę puszczać dwa przesyły, bo w jednym się nie mieści.
    Admin i Magor ma zawsze rację.

No admin nie zawsze 

Ale Magor tak

Pomóż nam wysadzić forum !!! :
    https://community.goodgamestudios.com/empire/pl/discussion/283192/njadluzszy-cytat-%C5%9Bwiata#latest
  • Dobry pomysl
  • Kacper778 (PL1)Kacper778 (PL1) PL1 Posty: 2,319
    Popieram! :)

• Ciesiek (PL1)Ciesiek (PL1) PL1 Posty: 3,665
    Właściwie to racja! Skoro nie ma ograniczenia na ilość żołnierzy to dlaczego jest na narzędzia?
  • rafal1302 (PL1)rafal1302 (PL1) PL1 Posty: 699
    Jestem za , za i jeszcze raz za !!!!!!
    Pomysł bardzo dobry , prosty i logiczny , nic dodać nic ująć.
    ScreenShooter
  • CM Asia07CM Asia07 Posty: 3,526
    mati007 (PL1) powiedział(a):
    Często z głównego zamku (lub z posterunków/u) często przesyłamy wojsko oraz kupę narzędzi (wyprodukowanych, zdobytych w konkursach, lub wymienionymi prezentami z innymi graczami) na posta/y gdzie trzymamy wojsko ofensywne. W jednym okienku w przesyłaniu wojska może się zmieścić tylko 99 narzędzi, dlatego proponuje, aby zwiększono ten limit do co najmniej 198 (jako wielokrotność liczby 99). Pomoże nam to na przykład podczas wydarzenia ''Inwazja Nomadów'' gdzie traci się mnóstwo maszyn, a dla topowych graczy (i nie tylko topowych) raczej zależy na szybkim przesyle wojska i narzędzi...   
    Dziękuję za zgłoszenie propozycji. Przekazuję temat Zespołowi Empire i zobaczymy, jaka będzie odpowiedź. 

Pozdrawiam i życzę miłego dnia!
  • mati007 (PL1)mati007 (PL1) Posty: 2,521
    Odświeżam.
    To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
    Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
    Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
    Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
    Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
    Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
    Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)
  • qwert21 (PL1)qwert21 (PL1) PL1 Posty: 74
    Dobry pomysł .
    qwert21 @ pl 1
  • mati007 (PL1)mati007 (PL1) Posty: 2,521
    Odświeżam.
  • mm4 (PL1)mm4 (PL1) Posty: 234
    w sumie logiczne a tak 1 000 woja i 99 maszynek - wręcz dziwne.. :)
    ..lub klikanie...  klikanie
    mm4 @ pl 1
Sign In to comment.