Strona główna Na luzie

The Royal Post, konkursy, wyszukiwarka, rankingi...

mati007 (PL1)mati007 (PL1) Posty: 2,521
edytowano 04.12.2015 w Na luzie
Nowe forum (o ile się nie mylę) pojawiło się 8 września, w czwartek, aktualnego roku. Porównując frekwencje aktywności na forum w lato (mimo, że w wakacje wiele osób wyjechało odpocząć i nawdychać się świeżego powietrza) a w przełomie ubiegłego miesiąca (gdzie teoretycznie ludzie wolą siedzieć w domu ze względu na coraz zimniejszą pogodę, a to prowadzi często do spędzania czasu przed komputerem) jest powalająca. Nawiasem mówiąc przez forum zaczęły ''przebiegać'' krzaczki, takie jak na filmach, a tematy to stare odgrzewane kotlety, które mnie, dwuletniego forumowicza, serdecznie nudzą. Podsumowując: nic nowego, ciekawego.

I tu moja prośba do całej Załogi Forum, aby od przeczytania tego postu (lub też z własnej woli) starało się podwyższyć jakość tego forum. 

The Royal Post

Od bodajże kwietnia albo marca była prowadzona specjalna gazetka przez CM Asię, w której można było zdobyć różne nagrody (od rubinów do dekoracji). Jednakże od wprowadzenia nowego forum zaprzestano wydawanie kolejnych numerów gazetki. 

Przywrócenie gazetki, a jednocześnie konkursów (typu znajdź różnice) i nagrody za użytkownika miesiąca (a w zasadzie nagród, bo oprócz dekoracji wpisywano nick najaktywniejszego forumowicza na Ścianę Chwały (czy tam Sławy)) zachęciłoby to do aktywnego udzielania się na forum. A tak, od początku tego nowego forum nie pojawił się ŻADEN konkurs, i cały dział konkursowy jest pusty, a więc nie ma żadnej zachęty od strony Twórców Gry na przeglądanie własnego forum.

Rankingi

Tutaj wypowiem się krótko: dział z rankingami gry trzeba albo zamknąć albo próbować wpisywanie kolejnych wątków w tym dziale. Rankingi są z co najmniej lipca, żaden nowy ranking się od wtedy nie pojawił, a więc po co ma nam taki dział. Do ozdoby :)?

Wyszukiwarka

Po wprowadzeniu nowego forum zauważono wadliwość wyszukiwarki, Asia obiecywała, że w LBA coś z tym zrobią, kawał czasu minęło, PIS wygrało wybory a Angela Merkel nie dostała pokojowej nagrody Nobla, a wadliwość wyszukiwarki została taka sama. Przepraszam, ale czy w GGS pracują elfy, dla których 3 miesiące to jak godzina dla zwykłego śmiertelnika albo enty, które najkrótsze słowo w własnym słowniku ma 70 samogłosek i 45 spółgłosek? Tak jak w punkcie wyżej, albo niech GGS zrobi coś z tą wyszukiwarką (coś innego oprócz jednego niechętnego spojrzenia na nią) albo całkowicie usunie, bo i tak nie ma nikt do niej cierpliwości i z niej nie korzysta.

To było tyle ode mnie, prawdopodobnie nikt nie dobrnie do doczytania do końca tego pełnego sarkazmu i ironii tekstu. Bynajmniej jeśli miałby się tu pojawić jakiekolwiek komentarze od Załogi Forum (a zwłaszcza od Asi), błagam, nie piszcie, że... prace są w toku... planujemy naprawę tego i tamtego... za niedługo... Bo albo to kłamstwo, albo prawda, która wejdzie w życie po paru miesiącach i niepotrzebnie korcicie tą garstkę użytkowników tego forum. Po prostu... Zacznijcie działać. Tyle. 

Nick: mati007
Sojusz: SayaN
Nick: PowrótSmoka (Azja)
Sojusz: Titans (Azja)
To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)

Komentarz

• Kacper778 (PL1)Kacper778 (PL1) PL1 Posty: 2,319
    Wiesz, że mamy podobne pomysły? Jeszcze trochę pamiętam stare forum... ;) Ostatnio mam sporo czasu, dlatego tutaj jestem bardzo aktywny i nie skromnie liczyłem na nagrodę, a właściwie jej powrót za forumowicza miesiąca i aby wprowadzone opcję "Najnowsze posty", "Nie obserwuj" i pisałem o rankingach, ale do dzisiaj brak odpowiedzi, myślałem aby coś takiego napisać, ale stwierdziłem że jeżeli tyle czasu nic się nie zmieniło to i tak nic się nie zmieni, ale...Asia nawet nie odpisała, konkursy na rubki też miały duże powodzenie, więc również o tym wspomniałem. :) Popieram i zawsze będę popierał w kwestii pomysłów na nowe forum ze starego. :smiley: Teraz jest nas dwóch!

A i jeszcze możliwość wrzucania zdjęć do postów, a także dużych screenow, to by wiele ułatwiło. :)

• CM Asia07CM Asia07 Posty: 3,526
    Witam serdecznie, 

cieszę się, że pytacie o te elementy forum, bo przez dłuższą chwilę myślałam, że zainteresowanie jest znikome. Cieszę się, że jest inaczej. Rankingi i The Royal Post ruszą od stycznia, wyszukiwarki niestety obiecać nie mogę, ponieważ jej funkcjonowanie nie ode mnie zależy. Oczywiście będziemy się starać, aby wyszukiwarka spełniała swoją funkcję możliwie jak najlepiej, choć tutaj potrzebne są zmiany od strony technicznej forum i w te musimy włączyć przedstawicieli Vanilli.

Pozdrawiam, dziękuję uprzejmie za wiadomości i  życzę Wam udanego dnia! 

• mati007 (PL1)mati007 (PL1) Posty: 2,521
    CM Asia07 powiedział(a):
    Witam serdecznie, 

cieszę się, że pytacie o te elementy forum, bo przez dłuższą chwilę myślałam, że zainteresowanie jest znikome. Cieszę się, że jest inaczej. Rankingi i The Royal Post ruszą od stycznia, wyszukiwarki niestety obiecać nie mogę, ponieważ jej funkcjonowanie nie ode mnie zależy. Oczywiście będziemy się starać, aby wyszukiwarka spełniała swoją funkcję możliwie jak najlepiej, choć tutaj potrzebne są zmiany od strony technicznej forum i w te musimy włączyć przedstawicieli Vanilli.

Pozdrawiam, dziękuję uprzejmie za wiadomości i  życzę Wam udanego dnia! 

Serdecznie dziękuję za odzew i nie pozostało nam nic innego jak czekać do stycznia. Ba, nawet nie dodam jak na mnie przystało żadnego sarkazmu, chociaż mocno mi się jeden ciśnie na usta :)
    Nick: mati007
    Sojusz: SayaN
    Nick: PowrótSmoka (Azja)
    Sojusz: Titans (Azja)
    To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
    Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
    Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
    Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
    Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
    Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
    Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)
    edytowano 07.12.2015
    Fajnie, że to będzie z powrotem wprowadzone, czekamy... :) Asiu, forumowicz miesiąca też wróci na forum ? ;)

• CM Asia07CM Asia07 Posty: 3,526
    Kacper778 (PL1) powiedział(a):
    Fajnie, że to będzie z powrotem wprowadzone, czekamy... :) Asiu, forumowicz miesiąca też wróci na forum ? ;)
    Tak Kacper, Forumowicz Miesiąca również powróci na forum. W planie mam również dodanie nowej sekcji do Gazetki... Prezentacja Sojuszu. Chciałabym, żeby nowy Royal Post był bardziej indywidualny, mniej odległy od problemów i tematyki naszych Graczy. 

Chciałabym poznać lepiej sojusze na mapie świata gry. Szczególnie te, które są najbardziej znaczące, ale i te, które mają wielki potencjał, by coś więcej wspólnymi siłami osiągnąć i są "obecne" w grze. Nie chowają się po kątach :). Pomyślałam, że fajnie byłoby przedstawiać "historię" wybranych sojuszy, by przybliżyć wszystkim dyplomatyczny kształt mapy Goodgame Empire w Polsce. 

Pozdrawiam 

Fajny pomysł, czyli na wszystko czekamy w nowym roku...

• MagorPRO (PL1)MagorPRO (PL1) Posty: 1,398
    CM Asia07 powiedział(a):
    Kacper778 (PL1) powiedział(a):
    Tak Kacper, Forumowicz Miesiąca również powróci na forum. W planie mam również dodanie nowej sekcji do Gazetki... Prezentacja Sojuszu. Chciałabym, żeby nowy Royal Post był bardziej indywidualny, mniej odległy od problemów i tematyki naszych Graczy. 

Chciałabym poznać lepiej sojusze na mapie świata gry. Szczególnie te, które są najbardziej znaczące, ale i te, które mają wielki potencjał, by coś więcej wspólnymi siłami osiągnąć i są "obecne" w grze. Nie chowają się po kątach :). Pomyślałam, że fajnie byłoby przedstawiać "historię" wybranych sojuszy, by przybliżyć wszystkim dyplomatyczny kształt mapy Goodgame Empire w Polsce. 

Pozdrawiam 

To by pani chyba siedziała nad tym nieustannie rok i sześć niedziel, a i tak by nic z tego nie było. To jest tak pogmatwane, tu ktoś walczy tam ktoś się pali, na forum bluzgają do siebie.... Trzeba by zatrudnić 5x więcej moderatorów by coś z tego było.
    Admin i Magor ma zawsze rację.

No admin nie zawsze 

Ale Magor tak

Pomóż nam wysadzić forum !!! :
    https://community.goodgamestudios.com/empire/pl/discussion/283192/njadluzszy-cytat-%C5%9Bwiata#latest
Sign In to comment.