Załoga Forum Goodgame Empire

CM Asia07CM Asia07 Posty: 3,526Community Manager
Witajcie! :)

Co jakiś czas, część z Was otrzymuje polecenie skontaktowania się w tej, czy innej sprawie z Załogą Forum. Gdzie szukać tej Załogi? Wyszukiwarka szwankuje, z opisami bywa różnie, ale powinno być przecież takie miejsce, w którym łatwo nas znaleźć i oto ono. Jesteśmy do Waszej dyspozycji. Część danych utraciliśmy przy migracji forum na nową platformę, dlatego raz jeszcze... Poznajmy się! :) 

Mam na imię Joanna. Na forum znacie mnie pod nickiem CM Asia07 i możecie jak najchętniej zwracać się do mnie bezpośrednio po imieniu. Pracuję w Goodgame Studios od marca 2012 i należę do działu Community Managementu. Nasz dział zajmuje się forami gier, jak również platformami społecznościowymi, tzw. Social Media. 

Staramy się być blisko Was, czyli możliwie blisko Społeczności naszych gier. Moje stanowisko, jako Community Managera, polega na pośredniczeniu między Wami, jako Graczami, a różnymi działami firmy, które oczekują informacji od Was za naszym pośrednictwem.

Jako CM mam bezpośredni kontakt z osobami, które tworzą gry w Goodgame Studios, pracuję bezpośrednio w siedzibie firmy w Hamburgu i przekazuję Wasze sugestie, uwagi, krytykę we właściwe ręce. Informuję Was również o zmianach w grze, bieżących aktualizacjach i nowościach. 

Lubię kontakt z ludźmi i poznawanie różnych osobowości. Mogę powiedzieć, że psychologia jest moją drugą pasją, zaraz po językach obcych, których chętnie się uczę. Prywatnie, lubię włoską kuchnię, jestem pasjonatką koni, ale przede wszystkim wielką fanką zwierzaków. Od dziecka w domu były zwierzęta. Począwszy od chomików i świnek morskich przez papugi, jaszczurki, rybki aż do psów i kotów. Obecnie mam kota na punkcie kota i rozpieszczam mojego kochanego czworonoga, jak tylko mogę.
Chętnie oglądam horrory, bo czasem lubię się bać, a jeśli nie horrory, to kocham klasykę polskiego kina, przy czym nie pogardzę również filmami akcji amerykańskiej produkcji. :) W wolnych chwilach chętnie chodzę na zumbę i inne zajęcia sportowe. Lubię podróże i szaleństwa w parkach rozrywki. A jeśli mam za dużo wrażeń, sięgam po dobrą książkę. Tematyka psychologiczna lub poznawanie obcych kultur to chyba to, co mnie interesuje najbardziej.  

Jesteśmy na forum gier... Czy w coś gram? Tak i nie :) Korzystam z serwerów testowych, by poznać gry naszej produkcji, a prywatnie byłam - i chyba wciąż jestem - fanką Ogame (poczciwa, stara jak świat, gra, zupełnie różna od tych, które produkujemy). Lubię też wyścigi samochodowe - może nietypowe, jak dla kobiety, ale mam brata i on mnie zaraził pasją do motoryzacji. Tak zostało do dziś :) 

Nie obawiajcie się napisać do mnie, jeśli macie jakiekolwiek pytania, na które chcielibyście uzyskać odpowiedzi i uważacie, że jestem tą osobą, która będzie w stanie Wam pomóc. Chętnie odpowiem! 

Najważniejsze w mojej pracy, zostawiam na koniec. Wszystko to, co robię, nie byłoby praktycznie możliwe bez pomocy Moderatorów, którzy są często pierwszym źródłem kontaktu z Wami. To oni widzą Wasze wpisy, gdy nie ma mnie na miejscu. To oni, zwracają moją uwagę na problemy danej Społeczności gry i dzięki nim mogę widzieć zdecydowanie więcej i szerzej patrzeć na nasze fora. 

Pragnę podziękować Wam, drodzy Moderatorzy za pomoc, którą na co dzień oferujecie. Jesteście wspaniali i cieszę się, że nie tylko nasi Gracze, ale również ja, możemy po prostu na Was liczyć! Poproszę Was, byście się tutaj naszym Graczom ślicznie przedstawili i powiedzieli coś o sobie, a jeśli ktokolwiek chciałby dołączyć do naszej Załogi Forum, zapraszam serdecznie do kontaktu! :)

Pozdrawiam i mam nadzieję, że będziemy się tu jak najczęściej spotykać w jak najszerszym gronie! 

Komentarz

• WikitiWikiti Posty: 902Moderator
    Witam wszystkich jestem Wiktoria

W GGe gram od prawie roku  tak intensywnie Ale grałam już dużo wcześniej w tą Grę Na próżno mnie szukać na mapie :):wink:

Od wczoraj dołączyłam do zespołu GGs i będę starała się wam pomagać na tyle ile będę wstanie wam pomóc . Jestem tylko Moderatorem , więc nie oczekujcie cudów ;)
    Ale pamiętajcie że każdą waszą konstruktywną opinię na temat gry przekażę do centrali.

Więc śmiało piszcie co byście zmienili,co wam się nie podoba, co źle działa itd.. Wszystkich zawszę wysłucham

Pozdrawiam

Wiktoria 
  • RudaRuda Posty: 253Moderator
    Mam przyjemność ogłosić, ze w dniu dzisiejszym dołączyłam do zespołu forum jako moderator. Mam nadzieję, że nasza współpraca będzie się odbywać bez przeszkód. Zatem kilka słów o mnie:
    - gram na serwerze PL1 od ok. 5 lat
    - nazwy zamku ani swojego nicka nie zdradzę nawet na torturach, więc radzę nie wnikać 

Postaram się ze swojej strony zrobić wszystko, co możliwe w jak najlepszym przepływem informacji pomiędzy graczami a Zespołem GGS.

Pozdrawiam, Ruda
  • Ghost 25Ghost 25 Posty: 84Moderator
    Witam was wszystkich

Jestem Ghost 25 i od dziś jestem do waszej dyspozycji jako moderator. Z Empire znam się od 2014/2015 roku więc co za tym idzie mam bagaż pełen doświadczeń z grą którym chcę się z wami podzielić.

Mam nadzieję że od dziś będziemy razem szli ku dobrej przyszłości z nowymi doświadczeniami, aktualizacjami, dyskusjami, itd.

Dziękuję za danie mi szansy na tym stanowisku Moderatora co oczywiście wiążę się z nowymi wyzwaniami a może i znajomościami. 

Jak macie jakieś pytania to śmiało możecie mi pisać na PW lub na forum D

Swoją drogą mam dziwne połączenie zainteresowań, ponieważ jestem informatyk z zapędami historyka (dokładniej II wojna światowa) ;D

Pozdrawiam

Ghost
  • liveeacatliveeacat Posty: 2Moderator
    Witajcie Kochani :)

Z dniem dzisiejszym dołączam do grona Moderatorów.

Jeśli chodzi o mnie, pokrótce postaram Wam się przybliżyć moją osobę.
    Gram od początku 2012 roku, za pan brat jestem z kapłanem sprawiedliwości i panem koderem. Jestem kobietą o wielu obliczach. Jak powiedział Forrest Gump: "Niczym pudełko czekoladek - nigdy nie wiesz co ci się trafi". Jestem miłośniczką zwierząt i piłki nożnej, spokojna z natury, lecz szalona gdy wstąpi we mnie diabeł. Zainteresowania moje są wszechstronne. Z pozoru jestem niczym cicha woda, jednak jak w przysłowiu, silnie rwie. Lubię prowadzić liczne dyskusje, jestem otwarta w komunikacji, nie uznaję tabu. Na każdym kroku w życiu staram się pogłębiać swoją wiedzę. Zakochana w książkach, w muzyce oraz w mruczących futrach - kilkoro osobiście mam pod opieką. Rozgadana w doborowym towarzystwie i przy lampce wina, a małomówna, gdy zamyślona. Staram się być uprzejma, czasem lepiej milczeć niż powiedzieć całą prawdę, jednak nie lubię owijać w bawełnę, mimo to potrafię się hamować by nie powiedzieć zbyt dużo. Uważam, że jestem osobą niebanalną, która ma zawsze swoje zdanie na każdy temat i nigdy nie kieruje się opinią innych dopóki sama nie sprawdzi o co chodzi. Cechuję się kreatywnością i sporą wyobraźnią, a również ogromną tolerancją której mam nadzieję, że nie będziecie wystawiać zbyt często na próbę.

Jako Moderator nie mam wpływu, tak samo jak Koleżanki i Koledzy z Załogi, na błędy, aktualizacje etc. Jesteśmy tylko i aż pośrednikami między Wami a Zespołem GGS.

Ze swojej strony mogę Wam obiecać, że w każdej sytuacji i z każdym problemem postaram się pomóc Wam ze wszystkich sił i mam nadzieję, że nie trafi się problem który te siły przerośnie.

Tak więc piszcie śmiało, a ja zawsze postaram się Wam pomóc.

Pozdrawiam serdecznie,

Liveeacat
Ta dyskusja została zamknięta.