Strona główna Polish Kącik kreatywności & zabaw forumowych

Wyrób sygnatur

Postanawiam wyrabiać sygnatury... Można zamawiać tutaj, pisać do mnie na forum i w grze (wszędzie aktywny) i w innych miejscach jeśli jakieś znajdziecie :D . Ważne by zamówienie zawierało:
1) wymiary
2) kolory
3) technika
4) napisy
5) osoby (z gier GGS)
6) dodatki

Dostępne rzeczy (można zamówić inne):
1) wymiary --> max. 550x170
2) kolory --> cała paleta kolorów od ciemnych, martwych i ponurych po jasne, żywe i jaskrawe
3) technika (mieszanie kolorów) --> cegiełki, zacieranie, nakładanie barw, pociemnianie, pojaśnianie, aerograf, pędzel, flamaster, pióro, kredki ołówkowe, ołówek, pastel
4a) napisy (cenzuralne) --> grubość, pochylenie, podkreślenie, przekreślenie
4b) czcionki : według uznania
4c) rozmiary czcionek --> 15--50
5) osoby --> Herold, Beatrice, Monsieur Le Mouse, Leopold III, Gimbert, wojownik, poborca podatkowy i inni
6) dodatki --> różne kształty kolory np. miecz, logo GGE, niebieskie migdały, pomarańczowe banany itp. (wszystko oprócz osób)

Przykładowe sygnatury:

Darmowy hosting zdj i obrazkw

NIE ODPOWIADAM za zmiany w sygnaturze wprowadzone przez posiadacza niezgodne z regulaminem forum.
Post edited by msor (PL1) on
«134

Komentarz

• Kacper778 (PL1)Kacper778 (PL1) PL1 Posty: 2,319
    Jest to nadal aktualne? ;)
  • Chyba nie
    Kacper778 (PL1) powiedział(a):
    Jest to nadal aktualne? ;)

I know more than you think. I was immediately informed about the next iluminati films. If there is a terrorist attack I can already know.
     I know too much...
    ...and so no one would believe me because you have programmed your brain do not even know, and therefore do not believe me.
    Receive me into the alliance and you'll know about the next iluminatii terrorist attacks.
    POLACY OGAR NA PL1 przez wasze głupie koalicje nie gram od 2 lat.

Pewnie nie, ale prosiłbym bardziej autora tematu o wypowiedź o ile jeszcze tu zagląda.
  • msor (PL1)msor (PL1) Posty: 276
    Informuję, że temat nadal jest aktualny. Przepraszam za tak późną odpowiedź, ale zapomniałem hasła i czekałem na pomoc supportu.
    Co ci tu podać? Jak może wyglądać przykładowa sygnatura?
    Na razie jedna jest w przygotowaniu... Dodaj obrazki jakie byś chciał i będzie gotowe jeszcze nie skończyłem, ale ma być TO metoda zanikania, później dopracuję... Będzie większa, ale teraz musisz sobie nieco powiększyć.
    Aha, sprawia ci to przyjemność i dlatego bawisz się w to ? To może tak : 1.500 x 100, 2.Szachownica w kolorach Czerwono-czarnych, 3.Baw się jak chcesz, byle fajny efekt był. ;) 4a. Zrób może biały, gruby i pochylony napis Czerwono-czarni, 4b. Czcionkę pozostaje tobie do wyboru :), 5. Daj Herolda i może Wojownika jak się zmieści po bokach, 6. Może być miecz. Pozdrawiam, życzę miłej pracy i czekam na efekty. :)
    edytowano 23.12.2015
    Dziękuję za skorzystanie z oferty :) Powinno być do nowego roku... Czy ma być twoje imię? Jaki wojownik? Ten z automatycznych avatarów na forum? Jeden z Berimondu? Zwykły żołnierz? Czy coś innego...
    Post edited by msor (PL1) on
    Możesz zamieścić moje imię, poprosiłbym wartownika gwardii królewskiej.
    Oto stworzyłem! mam nadzieję, że ładna... Mogę ją zamieścić w przykładowych?
    Sygnatura (ściągnij na pulpit i wgraj w ustawieniach podpisu :D)

Pewnie,że możesz ! :) 

Wiesz jak ją wstawić na nowe forum ? 
    Wiedziałem, ale teraz nawet z moją są problemy bo nie chce mi się wgrać!!!
    Na starym to [IMG]link[IMG], a tutaj to nie wiem jak...
    Jak Asia wróci to spytaj ją, bo ja już nwm.
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    Witam,

Proszę wejść, kolejno - ustawienie konta -> edycja profilu -> ustawienie podpisu. Proszę nie zapomnieć o regulaminowych rozmiarach sygnatury.

Pozdrawiam, Jan
    A jak ją tam wkleić jak z linku się nie da ?
  • Jan MJan M Posty: 2,620
    No raczej się da. Z tego co wiem, ScreenSHU faktycznie nie akceptuje te forum ale są inne strony, ja korzystam na przykład z niemieckiego AbLoad. Proszę spróbować założyć tam konto, lub gdzie indziej i jednak ponownie sprawdzić.

Pozdrawiam, Jan
  • mati007 (PL1)mati007 (PL1) Posty: 2,521
    Trza po prostu nadusić na grafikę prawym przyciskiem myszki, wybrać ''Kopiuj grafikę'', wejść w ustawienia podpisu i ją tam wkleić (zresztą podobnie się wkleja grafikę w posty na forum). 
    Nick: mati007
    Sojusz: SayaN
    Nick: PowrótSmoka (Azja)
    Sojusz: Titans (Azja)
    To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
    Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
    Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
    Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
    Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
    Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
    Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)
    Link akurat mam od gracza, który tworzył tą sygnaturę, spróbuję jeszcze raz i dziękuję za pomoc ! :)
Sign In to comment.