Strona główna Wasze pytania do gry

Strona na Berimondzie.

Witam. Byłem w sojuszu, który był po stronie czerwonych, a ja zbieram zestaw niebieski. Więc wyszedlem i wszedlem do sojuszu będącego po stronie niebieskich.Wtedy wszedłem na berimond i jestem po stronie czerwonych.
Dlaczego?

Komentarz

• Zagiąłeś czasoprzestrzeń 
  • a co.sojusz.ma do strony na berimondzie?

piotr4440 @ WWW 1
  • MagorPRO (PL1)MagorPRO (PL1) Posty: 1,398
    piotr4440 (PL1) powiedział(a):
    a co.sojusz.ma do strony na berimondzie?

To że wszyscy sojusznicy powinni być po tej samej stronie.
    Admin i Magor ma zawsze rację.

No admin nie zawsze 

Ale Magor tak

Pomóż nam wysadzić forum !!! :
    https://community.goodgamestudios.com/empire/pl/discussion/283192/njadluzszy-cytat-%C5%9Bwiata#latest
  • nie wiem według mnie gracze są przydzielani idywidóalnie do danej frakcji ale niech się wypowie ktoś mondrzejszy
    piotr4440 @ WWW 1
  • CM Asia07CM Asia07 Posty: 3,526
    Witam,

sytuacja opisana w pierwszym poście tego wątku definitywnie wskazuje na jakiś błąd. 

Zasadniczo, jeśli Twój sojusz wybierze niebieską frakcję i do niej przystąpi, wszyscy sojusznicy trafią do niebieskich. (powinni). Jeśli zmienicie sojusz na taki z przeciwnej frakcji  mimo wszystko powinniście pozostać w tej frakcji, która była wybrana jako pierwsza w chwili dołączenia do wydarzenia. Każda inna sytuacja byłaby błędem i należy ją zgłosić do Supportu. 

Istnieje niewielka szansa, że w chwili wybierania frakcji przez przywódcę sojuszu ktoś zmienia sojusz na przeciwny wybór, podobny błąd mógłby zaistnieć, ale szanse, że zgracie się tak dokładnie w czasie, by takie okoliczności wystąpiły są niewielkie przy normalnym trybie gry. 
  • Neron M (PL1)Neron M (PL1) PL1 Posty: 343
    Liczy się moment  startu berimondu a nie wejścia na berimond przez kolejnych graczy , nie było błędu. Zmiana sojuszu po  początkowym przypisaniu nawet jak się nie  weszło nic nie daje

najlepiej sprawdzić w samym obozie , jaki kolor sie widzi w obozie z nagrodami , po takiej stronie sie będzie jak sie wejdzie na berimond i nic niestety nie da zmiana sojuszu po tym momencie - ćwiczyłem:) 
    Neron M @ pl 1
  • piekło666 (PL1)piekło666 (PL1) PL1 Posty: 239
    Ale jak wybrac frakcje jak pisze Asia  ,,wybierania frakcji przez przywódcę sojuszu,,  z tego co wiem zawsze bylo ze frakcja czerwona lub niebieska jest przyznawana automatycznie no chyba ze sie myle?  
    [SIGPIC][/SIGPIC]
    piekło666 (PL1) powiedział(a):
    Ale jak wybrac frakcje jak pisze Asia  ,,wybierania frakcji przez przywódcę sojuszu,,  z tego co wiem zawsze bylo ze frakcja czerwona lub niebieska jest przyznawana automatycznie no chyba ze sie myle?  
    Nie mylisz się :) Frakcja jest obecnie wybierana przez przywódcę sojuszu, gdzie on pójdzie, tam przyporządkują się sojusznicy. Wcześniej było inaczej, ale dość dawno temu, można było wybierać dowolną frakcję. Po kilku początkowych edycjach Berimondu, zmieniono to rozwiązanie, bo Gracze umawiali się między sobą na zasadzie "chodźmy wszyscy do frakcji niebieskiej/czerwonej" i ta miała automatycznie niewspółmierną przewagę przewagę. Obecne rozwiązanie gwarantuje bardziej równomierny rozkład sił.

Pozdrawiam 
  • Neron M (PL1)Neron M (PL1) PL1 Posty: 343
    wybierana czy król jest kierowany automatycznie przez system, a reszta leci za nim ?
    Neron M @ pl 1
  • Tylko nie przez przywódcę, tylko przez osobę, która pierwsza wejdzie na berimond z danego sojuszu,
  • Asiu wybacz, ale nie mogę się z Tobą zgodzić.
    Z doświadczenia widzę, że frakcje wybiera pierwszy gracz wchodzący na Berimond.

Bo jak wyjaśnić przyznanie danej frakcji sojuszowi, którego korona nie bierze udziału w evencie?
    Vandoz (PL1) powiedział(a):
    Asiu wybacz, ale nie mogę się z Tobą zgodzić.

Bo jak wyjaśnić przyznanie danej frakcji sojuszowi, którego korona nie bierze udziału w evencie?
    Wydarzenie jest pomyślane w ten sposób, by to korona sojuszu decydowała o tym, dokąd idziecie całym sojuszem, ale jeśli ktoś ubiegnie szefa sojuszu i pierwszy przejdzie, masz rację, ta osoba zadecyduje o pozostałych członkach Waszego sojuszu i ich frakcji.

Pozdrawiam  
  • Kacper778 (PL1)Kacper778 (PL1) PL1 Posty: 2,319
    CM Asia07 powiedział(a):
    Vandoz (PL1) powiedział(a):
    Asiu wybacz, ale nie mogę się z Tobą zgodzić.

Wydarzenie jest pomyślane w ten sposób, by to korona sojuszu decydowała o tym, dokąd idziecie całym sojuszem, ale jeśli ktoś ubiegnie szefa sojuszu i pierwszy przejdzie, masz rację, ta osoba zadecyduje o pozostałych członkach Waszego sojuszu i ich frakcji.

Pozdrawiam  
    Hmm... Nie wiedziałem o tym, ale jest to ciekawe. :)

Sign In to comment.