Strona główna Polish Gazetki Graczy

Gazetka "Niecodzienności Empire"

msor (PL1)msor (PL1) Posty: 276
edytowano 29.01.2016 w Gazetki Graczy
Postanowiłem pisać gazetkę na tym forum... z poprzedniej została tylko pamięć, ale teraz wydam numer próbny...:

Witam w 0 wydaniu gazetki "Niecodzienności Empire" :)

Od redakcji...

Poszukuję chętnych do udziału w redakcji... wymagania to: posiadanie konta na youtobie, czas wolny, chęć pracy, częste bywanie w grze i na forum (najlepiej codziennie)

Aga co tam na forum?

Wnerwiło mnie trochę przeniesienie na nowe forum zresztą co tu opowiadać... >>KLIK<<

Janek co tam w grze?

Nie wiem jak inni, ale ostatnio musiałem rozpocząć po raz drugi Berimond!!! Czas nadal idzie... dali mnie do czerwonych choć spokojnie siedziałem u niebieskich!!!

Maja co tam na świecie?

Coraz więcej migrantów w Austrii. Tylko dziś przyjechało prawie 11 tys. osób

Warmińsko-mazurskie:
Samochód policyjny najechał na grupę czterech motocyklistów. Jednego z potrąconych nie udało się uratować – poinformowało radio RMF FM.
Oficer komendy miejskiej policji w Olsztynie potwierdził, że do wypadku doszło na drodze krajowej nr 16, w miejscowości Gietrzwałd. Oznakowany samochód policyjny wjechał w grupę motocyklistów. W wyniku odniesionych obrażeń, jeden z nich zmarł, pozostali zostali przewiezieni do szpitala.

Polacy z Mariupola piszą do Dudy i Kopacz, że chcą przyjechać do Polski. W zamian za bezpieczeństwo w Polsce, będziemy pracować społecznie – deklaruje 30 rodzin polskiego pochodzenia z Mariupola. Napisali list do prezydenta Andrzeja Dudy i premier Ewy Kopacz, w którym proszą o ewakuowanie ich z Ukrainy.

Ewa Kopacz:
– Polska przyjmie tylko uchodźców a nie imigrantów – powiedziała w specjalnym wystąpieniu telewizyjnym premier Ewa Kopacz. – I mogę zapewnić: nie będzie ich zbyt wielu – dodała. Premier podkreśliła, że Polska pragnie być solidarna z innymi krajami UE w obliczu największego po II wojnie kryzysu emigracyjnego.

Beata Szydło:
Ten rząd nie jest już w stanie zająć się żadną sprawą obywateli
– Potrzebny jest rząd, który będzie rozumiał, że interesu Polski w UE trzeba bronić tak samo, jak robią to Niemcy broniąc swoich interesów gospodarczych i politycznych. Jak robią to Francuzi, jak robi to rząd brytyjski i wszystkie pozostałe państwa – powiedziała kandydatka Prawa i Sprawiedliwości na premiera Beata Szydło.

Grzegorz Schetyna:
Czy Beata Szydło jest rzeczywistym kandydatem PiS na premiera?
Według szefa MSZ nie. Grzegorz Schetyna w programie TVP Info „Gość poranka” uznał, że to Jarosław Kaczyński, o ile PiS wygra wybory parlamentarne, zostanie ogłoszony kandydatem na szefa rządu. – Moja intuicja mówi, że Szydło nie będzie kandydatem na premiera – powiedział Schetyna.

Karolek ma dziś humorek!!!

1)
Pewien człowiek, który miał wobec Pana Boga tyle cnót i zasług, co i wad, wstępuje w bramy niebios. Św. Piotr przyjmuje go i mówi:
- Słuchaj to jest taki pierwszy przypadek w historii, że przyjmuję człowieka, który ma tyleż samo cnót, ile grzechów. Mógłbym cię skierować i do nieba i do piekła, co wolisz?
- Chciałbym zobaczyć jak wygląda piekło.
- Proszę bardzo - mówi Piotr
Wsiedli do windy, zjechali pięćdziesiąt pięter w dół, a tam widzą bardzo intymną sytuację, starszy pan z młodziutką, piękną blondynką
- To ja bym chciał teraz zobaczyć jak wygląda niebo.
Wjechali windą w górę pięćdziesiąt pięter, a tam sytuacja bardzo podobna:
starszy facet w niedwuznacznej sytuacji z piękną brunetką. Facet się oburzył i mówi:
- Święty Piotrze. Jakże to niebo i piekło wygląda tak samo?
- Człowieku ty źle na to patrzysz! Na dole, to jest piekło dla tej młodej blondynki, a na górze, to jest niebo dla tego starszego pana.

2)
Idzie Jasio z ojcem na spacer. Nagle ojciec potyka się i mówi pod nosem:
- D***.
- Co powiedziałeś tatusiu? pyta Jasio.
- Aaaa... powiedziałem.... duduś odpowiada ojciec.
- Tatusiu, a co to jest duduś pyta ciekawski bachor.
- Aaa, wiesz synku duduś to takie zwierzątko
- Tato, a jak on wygląda?
- A, ma takie rączki i nóżki....
- Tatusiu, a co - jedzą dudusie?
- Hmm. Jedzą warzywa owoce...
- A tato, a czy dudusie mają dzieci?
- Noo, tak
- To znaczy, że dudusie się rozmnażają?
- Tak
- A jak się nazywają dzieci dudusia?
- Eee...dudusiątka.
- A jak wyglądają dudusiątka?
- Też mają rączki i nóżki.... tak samo jak dorosłe
- A co jedzą dudusiątka?
- Eeee..... mleczko piją...
- Tato, a gdzie mieszkają dudusie?
- D***!!!! POWIEDZIAŁEM D***!!!!!!!!

3)
Policjant dziś puka w moje drzwi, ale były zamknięte więc postanowiłem siedzieć cicho, po jakimś czasie znowu puka, ale dalej to olewałem, pukał coraz głośniej i mocniej, ale cały czas siedziałem cicho z nadzieją, że sobie pójdzie. Ale potem zmądrzał i spojrzał przez okno i krzyknął do mnie:
- Pan myśli, że jestem głupi? Widzę Pana, niech Pan otworzy drzwi.
Odpowiedziałem, że nie ma szans nie wpuszczę Pana do środka.
- Ale ja nie chce wejść do środka, proszę Pana tylko o wyjście z samochodu.

HistError

Dzisiaj niestety nie mam już czasu żeby pisać historyjkę...

Konkurs

Co to jest "miniaturka kuli ziemskiej" ?!
 Na zasadzie kto pierwszy ten lepszy!!! Do wygrania 2000 zasobów w Wielkim Cesarstwie lub 1500 na Krainie Wiecznych Lodów...Pisać na PW w grze lub na forum

Na koniec...

Proszę o nie pisanie tu postów tylko w temacie dyskusyjnym TUTAJ mam nadzieję, że mogę tak zrobić ze względu na to co pisała Asia. Upoważniam jedynie redaktorów gazetki i załogę tego forum na pisanie tu postów. Mam nadzieję, że gracze to uszanują...
Post edited by msor (PL1) on
Sign In to comment.