Strona główna Wasze pytania do gry

Tajemnicza skrzynka?

mati007 (PL1)mati007 (PL1) Posty: 2,521
edytowano 07.09.2015 w Wasze pytania do gry
Dwa lata temu zacząłem grę na PL1. Jest/było takie osiągnięcie Utalentowany, które polegało na kupieniu tajemniczej skrzynki u wędrownego kupca, za bodajże (?) 150 rubinów. Jednocześnie kupienie tajemniczej skrzynki zaliczało osiągnięcie Kupiec polegające na kupieniu dowolnej oferty u kupca.
http://naforum.zapodaj.net/de54af866e17.jpg.html
Cztery dni temu zacząłem grę na innym serwerze (nie pytajcie na jakim;)). Chciałbym kupić skrzynkę, aby zaliczyć powyższe zadania, ale tejże oferty u kupca nie widać - podobnie zresztą jak osiągnięcia Utalentowany.
http://naforum.zapodaj.net/68696b8ecc1f.jpg.html

''Szprytne''... Teraz, aby wykonać osiągnięcie Kupiec trzeba wydać paręset rubinów więcej;).
Post edited by mati007 (PL1) on
Nick: mati007
Sojusz: SayaN
Nick: PowrótSmoka (Azja)
Sojusz: Titans (Azja)
To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)

Komentarz

• zysiu2000 (PL1)zysiu2000 (PL1) PL1 Posty: 5,233
    edytowano 07.09.2015
    Asia pisała ponad rok temu, że skrzynka zostanie trwale usunięta.

Link do supportu. Masz problem z grą? Pisz!--->SUPPORT

Zachęcam do używania wyszukiwarki, zapewniam, że nie gryzie.:-) Chociaż przeglądając forum mam wrażenie,że jednak gryzie...

• mati007 (PL1)mati007 (PL1) Posty: 2,521
    edytowano 07.09.2015
    zysiu2000 napisał użytkownik: »
    Asia pisała ponad rok temu, że skrzynka zostanie trwale usunięta.
    Czyli jednak chociaż usunęli coś i uprzedzili przed tym graczy:p.

W takim razie proszę o zamknięcie wątku:).
    To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
    Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
    Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
    Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
    Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
    Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
    Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)
    edytowano 07.09.2015
    Moment, proszę. Wcześniej chcę znaleźć ten temat i wkleić tutej link.:)

Zachęcam do używania wyszukiwarki, zapewniam, że nie gryzie.:-) Chociaż przeglądając forum mam wrażenie,że jednak gryzie...

edytowano 07.09.2015
    Dobra, można zamknąć, znaleźć bym znalazł, ale nie dzisiaj...

• mati007 (PL1)mati007 (PL1) Posty: 2,521
    edytowano 07.09.2015
    Czubajka napisał użytkownik: »
    Witam
    Na prośbę założyciela zamykam
    Pozdrawiam
    Czubajka
    To dlaczego można w nim nadal pisać;)?
Ta dyskusja została zamknięta.