Strona główna Sugestie, pochwały & krytyka

Uzupełniające informacje o sojuszu

mati007 (PL1)mati007 (PL1) Posty: 2,521
edytowano 06.09.2015 w Sugestie, pochwały & krytyka
W oknie informacji o sojuszu tych informacji nie jest zbyt wiele. Informacje są dosyć ogólnie przedstawione (przywódca, poziom, liczba członków, honor). Dlatego proponuję dodanie nowych informacji o sojuszu: punktów ładunku z Archipelagu Sztormu, punkty potęgi sojuszu, listę obiektów specjalnych (monumentów, stolic i tak dalej - co już wcześniej proponowałem) oraz ranking.
http://naforum.zapodaj.net/40af69239845.png.html

Dzięki przyciskowi ''ranking'' zostaniemy przeniesieni do tabeli rankingu. Automatycznie wyszukiwarka sojuszy pokaże nam sojusz, o którym chcieliśmy się więcej dowiedzieć. Poniżej, będzie widać nasz własny sojusz - dzięki któremu będziemy mogli porównać pozycję, poziom, liczbę członków, potęgę, punkty kontroli, potęgę, honor z innym sojuszem.
http://naforum.zapodaj.net/b40da3544572.png.html
Post edited by mati007 (PL1) on
Nick: mati007
Sojusz: SayaN
Nick: PowrótSmoka (Azja)
Sojusz: Titans (Azja)
To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)

Komentarz

• Ciesiek (PL1)Ciesiek (PL1) PL1 Posty: 3,665
    edytowano 01.09.2015
    Wszystko cacy, ale nie podawałbym punktów ładunku Akwamarynu... To nie tajemnica - można znaleźć w rankingu, ale w tym miejscu (moim zdaniem) nie jest to potrzebne. Cała reszta - TAK!
  • mati007 (PL1)mati007 (PL1) Posty: 2,521
    edytowano 01.09.2015
    Ciesiek napisał użytkownik: »
    Wszystko cacy, ale nie podawałbym punktów ładunku Akwamarynu... To nie tajemnica - można znaleźć w rankingu, ale w tym miejscu (moim zdaniem) nie jest to potrzebne. Cała reszta - TAK!
    Hm... Jeśli tak to proponuję, aby po włączeniu rankingu (tak jak na górze;)) oprócz rankingu potęgi, honoru, kontroli dodano jeszcze ranking Archipelagu - zawsze jak patrzę w opis jakiegoś sojuszu ciekawi mnie ile ten sojusz ma punktów ładunku, a z racji, że jestem leniem, nie chce mi się przejść do rankingu Archipelagu z poziomu opisu;).
    To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
    Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
    Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
    Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
    Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
    Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
    Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)
    edytowano 01.09.2015
    mati0074 napisał użytkownik: »
    Hm... Jeśli tak to proponuję, aby po włączeniu rankingu (tak jak na górze;)) oprócz rankingu potęgi, honoru, kontroli dodano jeszcze ranking Archipelagu - zawsze jak patrzę w opis jakiegoś sojuszu ciekawi mnie ile ten sojusz ma punktów ładunku, a z racji, że jestem leniem, nie chce mi się przejść do rankingu Archipelagu z poziomu opisu;).

Masz rację, że byłoby to uproszczenie interfejsu (ale nie ułatwienie w sensie taktyki gry).

Upieram się przy swoim ;) bo uważam, że jeśli ktoś (z różnych przyczyn) nie wchodzi do wydarzenia Archipelagu, to (za karę) nie powinien mieć wglądu w takowe dane ;)
  • Król Piotr06Król Piotr06 Posty: 18
    edytowano 01.09.2015
    podoba mi się ten pomysł
    Król Piotr06 @ pl 1
  • edytowano 01.09.2015

Sam siebie wyzywa- mistrz jest tylko jeden
    A sam pomysł jest świetny :)
    edytowano 01.09.2015

Jutro zaczyna się szkoła, więc poczekaj ze swoimi wypowiedziami, skonsultuj je najpierw z polonistą - dowiesz się, że nazwa tego organu pisana jest przez "ch"...

PS. Widzę, że Moderator powrócił, więc proszę o usunięcie również tego wpisu.
  • edytowano 01.09.2015
    Ciesiek napisał użytkownik: »
    Jutro zaczyna się szkoła, więc poczekaj ze swoimi wypowiedziami, skonsultuj je najpierw z polonistą - dowiesz się, że nazwa tego organu pisana jest przez "ch"...

Wątpię, żeby polonista był w stanie mu pomóc. Tu może pomóc tylko pokój bez klamek...
  • zysiu2000 (PL1)zysiu2000 (PL1) PL1 Posty: 5,233
    edytowano 01.09.2015
    Nie jestem przywódcą ani nikim wysoko postawionym w sojuszu (acz myślę, że to jest pojęciem względnym jak wiele innych rzeczy), ale uważam, że takim osobom ten pomysł bardzo pomógłby w jeszcze lepszym weryfikowaniu aktywności i angażowania się w sojusz. Jest to więc dobry pomysl.

Link do supportu. Masz problem z grą? Pisz!--->SUPPORT

Zachęcam do używania wyszukiwarki, zapewniam, że nie gryzie.:-) Chociaż przeglądając forum mam wrażenie,że jednak gryzie...

• kolo10 (PL1)kolo10 (PL1) Posty: 714
    edytowano 02.09.2015
    mati0074 napisał użytkownik: »
    Wielkie TAK !
    Bardzo dobry pomysł
    Dzięki temu gracze bez 35 poziomu mogli by przyglądać się temu rankingowi
    A dla tych co mogą byłoby to ułatwienie (mniej klikania)
  • robinhored (PL1)robinhored (PL1) Posty: 18
    edytowano 02.09.2015
    o ten ranking chodzi
    robinhored @ pl 1
  • mati007 (PL1)mati007 (PL1) Posty: 2,521
    edytowano 06.09.2015
    Odświeżam .
Sign In to comment.