Strona główna Polish Sugestie, pochwały & krytyka

nowe badanie

piotrek75 (PL1)piotrek75 (PL1) Posty: 422
edytowano 24.08.2015 w Sugestie, pochwały & krytyka
jest badanie które pozwala zwiększyć ilość leczonych żołnierzy w 1 polu więc ja proponuje aby powstało badanie które zwiększało by ilość produkowanych narzędzi w 1 polu miało by 5 poziomów każdy poziom to 1 dodatkowe narzędzie badanie było by dostępne od 3 poziomu wieży wymagany byłby też badacz ( dobrze by było gdyby wszystkie poziomy były za zasoby)
jeśli taka propozycja była przepraszam
piotr4440 @ WWW 1
Post edited by piotrek75 (PL1) on
«1

Komentarz

• zajkoś (PL1)zajkoś (PL1) Posty: 996
    edytowano 21.08.2015
    super pomysl popieram jak najbardziej
    serwer asia1 sojusz SS zaprasza !!!! aktywnych 
  • mati007 (PL1)mati007 (PL1) Posty: 2,521
    edytowano 21.08.2015
    Jestem za tym, aby te badanie weszło do gry;)...

Ponadto proponuję podobne badanie tyle, że dotyczący werbunku wojska.
    Nick: mati007
    Sojusz: SayaN
    Nick: PowrótSmoka (Azja)
    Sojusz: Titans (Azja)
    To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
    Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
    Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
    Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
    Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
    Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
    Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)
    edytowano 21.08.2015
    o dokladnie aby byl plus jeden czyli 6 plus pomoc sojuszuto daje 7 :)
  • Piotrek933 (PL1)Piotrek933 (PL1) Posty: 717
    edytowano 21.08.2015
    Właśnie dzisiaj miałem napisać o tym temat:mad:
    Niestety się spóźniłem:D
  • piotrek75 (PL1)piotrek75 (PL1) Posty: 422
    edytowano 21.08.2015
    no to chyba podobnie myślimy:D
    piotr4440 @ WWW 1
    edytowano 21.08.2015
    piotr4440 napisał użytkownik: »
    no to chyba podobnie myślimy:D

No tak, i jak Mati napisał z werbunkiem możnaby zrobić podobnie:)
    Wszystko przez nomadów, jest różnica między 10 osłonami, a chociażby 16 jak się kończy w dany dzień grę:)
  • Ciesiek (PL1)Ciesiek (PL1) PL1 Posty: 3,665
    edytowano 21.08.2015
    Proszę mnie też dopisać do listy popierających pomysł ;)
  • rafal1302 (PL1)rafal1302 (PL1) PL1 Posty: 699
    edytowano 21.08.2015
    Popieram pomysł :rolleyes:
    ScreenShooter
  • zysiu2000 (PL1)zysiu2000 (PL1) PL1 Posty: 5,233
    edytowano 21.08.2015
    Pomysł jest super, jeztem za.:)

Link do supportu. Masz problem z grą? Pisz!--->SUPPORT

Zachęcam do używania wyszukiwarki, zapewniam, że nie gryzie.:-) Chociaż przeglądając forum mam wrażenie,że jednak gryzie...

• Jan MJan M Posty: 2,620
    edytowano 21.08.2015
    zysiu2000 napisał użytkownik: »
    Pomysł jest super, jeztem za.:)

Zysiu, znów z telefonu piszesz ? :)
    A tak na poważnie, temat z propozycja przekazuje opiekunowi bo też zwrócił moja uwagę.

Pozdrawiam, Jan

• Rudenet (PL1)Rudenet (PL1) Posty: 299
    edytowano 21.08.2015
    Miałem pomysł ongiś, aby zrobić możliwość takiego budynku, jednak badanie jest zdecydowanie lepsze. Popieram!
    Trza zrobić rewolucję narodową!

Pomóż wszystkim liczyć do miliona!
    Support.
  • Zygfryt01 (PL1)Zygfryt01 (PL1) Posty: 113
    edytowano 21.08.2015
    tylko czy wprowadzą to kiedyś ?
    Zygfryt01 @ pl 1
    edytowano 21.08.2015
    jak sie nie am czasu na kompie lub jest sie na wakacjach to czemu nie :)
    jak myslicie wprowadza ? Fajnie by bylo :)

pomysl z wojskiem plus jeden tez jest swietny !
  • piotrek75 (PL1)piotrek75 (PL1) Posty: 422
    edytowano 21.08.2015
    dziękuje za poparcie
    myślę że jeśli pomysł zostanie wprowadzony zwiększy się aktywnośc zwykłych graczy w wydarzeniach typu nomadzi czy obcy
    piotr4440 @ WWW 1
  • qwert21 (PL1)qwert21 (PL1) PL1 Posty: 74
    edytowano 21.08.2015
    Genialny pomysł pytanie tylko czy zostanie wprowadzony?
    qwert21 @ pl 1
    edytowano 21.08.2015
    super by bylo jakby to wprowadzili
    edytowano 21.08.2015
    Jan M napisał użytkownik: »
    Zysiu, znów z telefonu piszesz ? :)

Pozdrawiam, Jan

Niestety. I tak jeszcze do końca sierpnia.:(

Tak przy okazji to dodatkowo można by dodać opcję pomocy sojuszu w produkcji narzędzi jak w werbunku. Chyba nawet gdzieś takowo propozycja się na forum przewinęła

EDIT Uważam, że Moderatorzy i CM-owie powinni mieć obowiązek lub przynajmniej możliwość poprawiania literówek, ortografii.:).

Zachęcam do używania wyszukiwarki, zapewniam, że nie gryzie.:-) Chociaż przeglądając forum mam wrażenie,że jednak gryzie...

• Jan MJan M Posty: 2,620
    edytowano 21.08.2015
    zysiu2000 napisał użytkownik: »
    EDIT Uważam, że Moderatorzy i CM-owie powinni mieć obowiązek lub przynajmniej możliwość poprawiania literówek, ortografii.:).

Błagam Cię Zysiu, nie każ mi jeszcze poprawiać błędy ortograficzne bo poczuje się jak belfer a to już ni jak nie pasuje do mnie :) Każdy napisany tu wyraz/słowo, nawet zdanie można samemu moderować, same się podkreślają błędy, jak wszędzie. Mamy komputery a nie liczydła a i tak na przykład wielu nie policzy jak już - niestety - w głowie, procenty czy mnożenie jak ma się czasem w mechanice tej gry. Mam nadzieje, że nie napiszesz do mnie prośby bym za Ciebie napisał tu posta ? :) Jestem jak wielu fanem niektórych Twoich pomysłów i spostrzeżeń ale pod tym co napisałeś, się nie podpisze :)

Pozdrawiam, jan
    edytowano 21.08.2015
    Jan M napisał użytkownik: »
    Błagam Cię Zysiu, nie każ mi jeszcze poprawiać błędy ortograficzne bo poczuje się jak belfer a to już ni jak nie pasuje do mnie :) Każdy napisany tu wyraz/słowo, nawet zdanie można samemu moderować, same się podkreślają błędy, jak wszędzie. Mamy komputery a nie liczydła a i tak na przykład wielu nie policzy jak już - niestety - w głowie, procenty czy mnożenie jak ma się czasem w mechanice tej gry. Mam nadzieje, że nie napiszesz do mnie prośby bym za Ciebie napisał tu posta ? :) Jestem jak wielu fanem niektórych Twoich pomysłów i spostrzeżeń ale pod tym co napisałeś, się nie podpisze :)

Pozdrawiam, jan

Chciałem dopiesać jeszcze gramatykę, ale to już zdecydowaniw byłoby zbyt wiele jak dla biednego moderatora, który zwykłym człowiekiem jest..:)
    Zgadzam się, każdy może edytować, zmieniać i poprawiać swoje posty, ale kiedy ktoś pisze "tszeba" zamiast "trzeba" lub "jusz" zamiast "już" to aż oczy bolą. Owszem, błędy są podkreślane, lae nie zawsze i nie wszędzie. W starych systemach i wersjach trzeba bazować na własnej wiedzy.
    Nie napiszę, spokojnie.:)

edytowano 24.08.2015
    odświeżam.
Sign In to comment.