Strona główna Polish Sugestie, pochwały & krytyka

SuperHiperMegaEkstra Promocje

O Prze Luj (PL1)O Prze Luj (PL1) Posty: 253
edytowano 17.08.2015 w Sugestie, pochwały & krytyka
Czy was do reszty pogięło ?
Dawniej wasze SuperHiperMegaEkstra Promocje pojawiały się tylko przy włączaniu gry, teraz nie mogę w spokoju produkować narzędzi, bo kiedy wchodzę na jakąkolwiek krainę jako pierwsza pojawia się jedna i ta sama promocja...

http://scr.hu/5ucz/rd3sx

Jeśli myślicie, że w ten sposób zachęcicie kogoś do kupna rubli, to się grubo mylicie, wyskoczyło mi to dziesięć razy a już skutecznie zniechęciło do dalszej gry

Proszę mi to dziadostwo natychmiast wyłączyć, albo napisać w których opcjach gry sam to mogę zrobić... myślę że nie jestem sam i jeśli problem dalej się będzie powtarzał to stracicie mnóstwo innych graczy...
Post edited by O Prze Luj (PL1) on
Chcemy powrotu Alchemika!!

Komentarz

• Viper-PL (PL1)Viper-PL (PL1) Posty: 33
    edytowano 17.08.2015
    No dobra może ty nie kupujesz rubinów i ci to przeszkadza ale dla tych którzy rubiny kupują to jest okazja i chcą takich promocji jeszcze więcej.
    Nick: Viper-PL
    Serwer: Polska 1
    Poziom: 59
    Sojusz: Wiekszy Obciach

• O Prze Luj (PL1)O Prze Luj (PL1) Posty: 253
    edytowano 17.08.2015
    Viper-PL napisał użytkownik: »
    No dobra może ty nie kupujesz rubinów i ci to przeszkadza ale dla tych którzy rubiny kupują to jest okazja i chcą takich promocji jeszcze więcej.

Za każdym razem jak wchodzisz na krainę ? Wybacz, ale to jest przesada...
    Chcemy powrotu Alchemika!!
  • Piotrek933 (PL1)Piotrek933 (PL1) Posty: 717
    edytowano 17.08.2015
    O Prze Luj napisał użytkownik: »
    Za każdym razem jak wchodzisz na krainę ? Wybacz, ale to jest przesada...

Zgadza się to denerwujące.
    A jeśli chcą już tak bardzo zachęcić to niech zmniejszą cenę i w czasie tej oferty dadzą jeszcze ofertę 100%.
  • mati007 (PL1)mati007 (PL1) Posty: 2,521
    edytowano 17.08.2015
    ...albo przynajmniej miałem;). Po ostatniej aktualizacji też tak miałem, ale na szczęście już tak nie mam... Bynajmniej jest to bardzo irytujące!
    Nick: mati007
    Sojusz: SayaN
    Nick: PowrótSmoka (Azja)
    Sojusz: Titans (Azja)
    To słuszność idei może nas zaprowadzić do sukcesu, a nie liczba ich wyznawców (Remus Lupin - film).
    Będziemy na tyle silni, na ile będziemy zjednoczeni i na tyle słabi, na ile podzieleni (Albus Dumbledore - książka).
    Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał (Albus Dumbledore - książka)!
    Nie żałuj umarłych, Harry, żałuj żywych. A szczególnie tych, którzy żyją bez miłości (Albus Dumbledore - książka).
    Kiedy byłem małym chłopcem, płakałem, że nie mam butów na stopach. Przestałem płakać, kiedy zobaczyłem dziecko, które płacze, bo nie ma stóp (Bob Marley).
    Zawsze uważałem, że my z Fredem powinniśmy dostać ze wszystkiego P, bo sam fakt, że pojawiliśmy się na egzaminach, był powyżej oczekiwań (George Weasley - książka).
    Wszystko co powiem, co zrobię, co przeczytam, co napiszę i tak dalej zawiera lokowanie produktu :)
Sign In to comment.