Strona główna Polish Sugestie, pochwały & krytyka

Tabliczki chana jawne !!!

124

Komentarz

• MateuszHero1 (PL1) powiedział(a):

Jestem za ale jest jeden problem. Gdyby sojusz miał wymagania zdobycia co najmniej 1000 chana i by było wywal to akurat jest ten problem

To nie jest problem, między innymi o to tu chodzi, żeby tacy gracze nie czerpali korzyści z niczego.

• Wtedy byłoby widać kto gra w danym evencie, a kto sie opierdziela.
  • odświeżam
    komarrr @ pl 1
  • Jadeit (PL1) powiedział(a):
    Komarku pomysł pierwsza klasa popieram w 100% :DDDDDD
    Jadeit (PL1) powiedział(a):
    Komarku pomysł pierwsza klasa popieram w 100% :DDDDDD

jestem za chwale z beri tez to i z samurajow i nomandow tez powinna być tabela

• MIja pół roku a temat tak banalny do wykonania wydaje sie taki skomplikowany ehh

W miedzyczasie pojawiła sie Inwazja Samurajów, to może jeszcze poczekajmy aż pojawi sie kolejny tego typu event :)

Pozdrawiam
    komarrr @ pl 1
  • :)

No i się pojawił a mianowicie nowy berimond.

Skąd mam wiedzieć kto ile pkt rycerskośći zdobył na poczet soja?? :) Widać tylko kto którą ma pozycje i na podstawie tego można się jedynie domyślać.

Pozdrawiam
    komarrr @ pl 1
  • Zdążyłem już zmienić sojusz i.......

....wciąż czekam :)

Przyjmując nowych graczy chciałbym bez pytania na tej podstawie ich weryfikować :)

Pozdrawiam
    komarrr @ pl 1
  • Trwają Nomadzi więc.....

....weryfikuję sam siebie ;p

Pozdrawiam
    komarrr @ pl 1
  • jak najbardziej TAK!!!
  • jestem za

• jak myślicie za rok dadzą odpowiedź czy trochę później ? :smiley: 
  • Oczywiście ,że TAK!!!!!!!

• Jestem za B)  przede wszystkim dlatego, że tak łatwiej kontrolować aktywność, co by się nie okazało, że ktoś siedzi sobie bezpieczny dostaje wsparcie, zasoby a nie robi nic, tylko marnuje zdobyte nagrody, na farmy ;).

A drugim powodem mojego głosu na "tak" jest irytujące mnie screanowanie  ;)  wyniku żeby pokazać, że też potrafię :s
    AnkaAnka @ pl 1
  • CM Asia07 powiedział(a):
    Dziękuję za dodatkowe wpisy.

Odpowiedź otrzymacie za jakiś czas za moim pośrednictwem od Zespołu gry. Zobaczymy, co powiedzą na najbliższym spotkaniu. Zanotowałam sugestię do poruszenia na naszym zebraniu.

Pozdrawiam 
    To doszło do tego spotkania? :)

A tak poza tym, mimo 1,7k wyswietleń tylko 74 komentarze, w tym kilka moich odświeżeń, ten 75 :)

Jak już tutaj zaglądacie to wyrażcie swoją opinie jakakolwiek by ona nie była, to w ten sposób może ułatwi to podjęcie jakichkolwiek działań ze strony "Zespołu gry" :)

Pozdrawiam i miłej niedzieli życzę !!
    komarrr @ pl 1
  • Temat walkowany od dawna, a decyzji nadal brak. W obcych jest normalny, widoczny ranking, wiec w nomadach i samurajach tak samo powinien byc.
    Zgadzam sie z pomyslem, tylko zeby to jeszcze ruszylo cos do przodu :)
  • Kochani miałem zareklamować nasz sojusz Kontrabanda2, uważam że nie trzeba nam reklamy ;) tylko aktywnych graczy, którzy lubią się bawić w eventy i wywalczyć coś dla siebie jak i dla sojuszu. Jestem od niedawna w sojuszu, ale szczerze mówiąc atmosfera jest bardzo miła, można liczyć na pomoc w każdej sprawie od innych graczy. Atmosfera w sojuszy przypomina atmosferę domową, nie mam ciśnienia na wojny itp.

Także jeśli chcecie się dobrze bawić to zapraszam pełnoletnich graczy , głównie Kobiety bo tego nam brakuje ;) ale Panowie też śmiało mogę do nas przejść i dobrze się bawić :)

Pozdrawiam i życzę miłego majowego weekendu

Bandziorek30 @ pl 1
  • Bandziorek30 (PL1) powiedział(a):

Kochani miałem zareklamować nasz sojusz Kontrabanda2, uważam że nie trzeba nam reklamy ;) tylko aktywnych graczy, którzy lubią się bawić w eventy i wywalczyć coś dla siebie jak i dla sojuszu. Jestem od niedawna w sojuszu, ale szczerze mówiąc atmosfera jest bardzo miła, można liczyć na pomoc w każdej sprawie od innych graczy. Atmosfera w sojuszy przypomina atmosferę domową, nie mam ciśnienia na wojny itp.

Także jeśli chcecie się dobrze bawić to zapraszam pełnoletnich graczy , głównie Kobiety bo tego nam brakuje ;) ale Panowie też śmiało mogę do nas przejść i dobrze się bawić :)

Pozdrawiam i życzę miłego majowego weekendu

Nie ten dział.
    A co do tabliczek jestem na tak.
  • wiktorio123 (PL1) powiedział(a):
    i do obcych tez by mogli dac kto ile chwały zdobył podczas wydarzenia
    moze i tak ale przywodca moze sobie w ranking wpisac takiego delikwenta i zobaczyc ile ma :P
    generał kamil @ pl 1
  • I JESTEM ZA!
    generał kamil @ pl 1
Sign In to comment.